NB za 25000, 3hod vydrz, kvalitny servis, odolny

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 10. 2006 10:46

Svobi:

Ano, lenze v tom pripade to bude prvy rok NBD a druhy rok bude musiet NB v pripade potreby doniest do servisu (+ zakonnych 30 dni na vybavenie atd.)

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod timbo 4. 10. 2006 11:56

Někdo se tu zmínil, že HP bude dodávat do ČR modely Pavilion. Nevíte kdy?
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 10. 2006 12:00

Uz je to na spadnutie...
(t.j. presny termin este nie je, ale pravdepodobne chcu este stihnut Vianoce - lukrativna to zalezitost).

Co vsak viem je, ze maju dojst 3 modely na baze Core(2)Duo (AMDcka sa zatial robit nebudu).

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod timbo 4. 10. 2006 12:08

Já měl nějaký předběžný informace, že by měly přijít buď před Invexem nebo těsně po něm......
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 10. 2006 12:14

Moze byt, Paviliony su consumer rada a Invex je viacmenej sity prave na consumer (spotrebitelov); takze idealna prilezitost.

Kazdopadne urcite chcu stihnut vianoce (boli by blbi, keby to uviedli hned po nich a nechali si ujst tak velky market) a vidim to tak, ze Acer asi strati trhovy podiel :)

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qwertik 4. 10. 2006 12:15

Gruppe: No urcite vedet dam, ale kdyz nad tim tak premyslim, tak si na to asi necham delsi cas na rozmyslenou mozna taky mesic, stale se nedokazu rozhodnout, mam strach, abych zbuhdarma nevyhodila tolik penez do kose...
qwertik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod timbo 4. 10. 2006 12:19

Já mam teď taky dilema. Rozhoduju se mezi Asus A6M-Q016 a Q050. Já mam zálusk na Q050. Q016 má Sempron 3200+ 1,6GHz s 512 L2 cache a Q050 má Sempron 3400+ 1,8GHz s "jenom" 256" L2 cache. Jinak maji všechno stejný.

Nevíte jakej asi rozdíl může mezi těmi procesory být. Je výkonnější 3400+ nebo 3200+?
timbo
Junior

Odeslat příspěvekod junior299 4. 10. 2006 20:31

Moj HP6120 skapal. Tuklo v nom, a uz nesiel. Po 50tich !!! dnoch mi ho konecne vratili zo servisu - vraj najlepsi na HP .... a o dve hodiny som im ho niesol naspat, ved nesiel. A tak dnes slavim uz 63 den bez mojho pol rocneho HP notebooku.... Neviem co nato povedat. je to sluzobny notebook, moj pracovny nastroj a uz sa o to asi zacne zaujimat nas pravnik... Predtym som mal dovezeny ACER z USA - svoj vlastny. Tiez skapal, opravit mi ho neopravili, pretoze tento model nebol urceny na SK a CZ trh, takze zaruka neplati a za opravu chceli pausalne 8000KC.. takze z hladiska servisu je to asi maximalne jedno, skoda ze ten HP ma tak vytaca, noteboky od nich sa mi pacia.St.
junior299
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tommu 4. 10. 2006 20:44

Můžu doporučit DELL, my je bereme do firmy. Máme jich asi 150 a servis jsme potřebovali parkrát. Máme servis 3 roky NBD a fakt to funguje. Druhý den přijedou, bez problému vymění co je špatný a jede se dál. To je super. Pravda je, že oficiální ceny na webu má DELL trochu moc vysoký, ale my díky smlouvě našeho zahraničního partnera máme ceny podstaně nižší.
Tommu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pafka 5. 10. 2006 09:38

junior299: no já neznám situaci v SR. Ale podle pár známých u vás mají firmy trošku divný přístup. Tady HP kamarádovi vyměnilo i LCD s mrtvým pixlíkem (v rámci kulance). Já jsem měl TP z Německa, opravili mi ho v ČR bez řečí.

Neznám zákony v SR - tady mají na opravu 30 dní, pokud během té doby nedostaneš opravené zboží (funkční), stane se závada neodstranitelnou a máš nárok na nové zboží, nebo odstoupení od smlouvy a vrácení peněz.
pafka
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.k 7. 10. 2006 12:56

Tak jsem si to celé přečetl a zjistil jsem, že notebook už nechci. Že jsou s tím jen problémy.

Asi ho tak nepotřebuju jako jiní. A to jsem si myslel že ANO.
MB ASUS M2N-E, Athlon64 3000+, 2x1024 DDR2 Buffalo, nVIDIA GeForce 7300GT, Samsung Spin Point 320GB, LG DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM
www.westmania.cz
jiri.k
Junior

Odeslat příspěvekod chemistry 7. 10. 2006 13:01

jiri.k : :) :) nenechaj sa odradiť ale ak ho fakt nepotrebuješ tak je to fakt zbytočné.
chemistry between us
chemistry
Junior

Předchozí stránka