Jakou myš k notebooku?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 4. 10. 2006 14:30

AIfreezer píše:Ptal ses asi spatne protoze se prodava skoro v kazdem obchode jde o ty malicke mysky klidne ti najdu odkaz


EDIT:

http://www.awor.cz/product.php?producti ... catalog=1&

ja mam stribrnou presne se hodi k me stribrne barvicce NB


ale nikde tam není ten model co si mi uvedl, abych hledal.

janyH: Nevypadá špatně. Máš sní zkušenost?
SneakerXZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markjag 4. 10. 2006 14:37

No rob ako chces ale kupovat si k notebooku kablovu mys a pripevnit sa tak k NB mi zrovna pohodlne a prenosne nepripada. Toto riesenie pochopim jedine ak malo cestujes a vacsinou tu mys chces mat doma. Inak je to co ine ako zakomplexovanost?
K PC aj k NB mam mys (k PC aj klavesnicu) bezdrotove a uz nikdy viac si neviem predstavit sa obmedzovat v slobote kablom a uz u mysi duplom. Ak ma tvoj notebook Bluetooth do mysi par korun este pridaj a kup si mys na BT (s dlhou zivotnostou baterii) a ak nemas tak toto je dobre riesenie http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39406 . Zalezi jak casto cestujes ale mne baterky v tej mysi vydrzia aj rok a na destope mam sadu a tam pol roka mys vydrzi v pohode.

Motat si kabel okolo mysi a lahke uskladnovanie? :>>>
Bezdrat je rulez a nazyvat to ze musis riesit problem s konektivitou, kvalitou ci baterkami moc nema zmysel.
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod Revan 4. 10. 2006 15:00

Tak mam zas opacnou starost chci si koupit bezdratovou bluetooth mys, ale zarazi me ze jich je na trhu docela malo, ma tohle reseni nejaky vetsi nevyhody nebo proc to neni rozsireny?
Muzete kdyztak mysku poradit, jde mi o ergonomii, velikost je az druhorada, ale porad mensi mys k notebooku.
Co rikate na tuhle:
http://www.alza.cz/mys-microstar-mega-star...d61204.htm

Ta se mi docela libi, jen me zarazi ze vydrzi jen 8hodin provozu
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod AIfreezer 4. 10. 2006 17:08

tak jako nevim ja mam u PC bezdrat klavesku i mys....ty baterky v klavesnici vydrzi hafo flouho v mysi teda ne. Navic je diky tomu pekne tezka..... u NB mam tu stribrnou.... ten model sem opsal ze spodni casti a koupil sem to v tom samem obchode na jaky sem daval odkaz a je genialni libi se mi hlavne jak je krasne lehoucka tim padem skvele ovladatelna i na nejtiternejsi pracicky kdy potrebuju presnost a z tema tezkyma mysma to nejde proste...... a kabel? vubec nevadi nevim co tu pisete za blbosti s omezovanim se na kabel u NB stejne mate mys co nejbliz NB a nikam daleko ji netahate tak se nemuze stat ze rvete za kabel........
AIfreezer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom(SVK) 4. 10. 2006 17:41

skus http://www.novepc.sk tam si daj laserove mysi su aj za cca800 sk s rozlisenim1600 sa mi zda 8)
CPU: Intel Core Duo T2300 1.66GHz/667/2MB | Memory: 512MB/533MHz DDR2 DualChannel | Sound: SoundMax High Definition (AC´97) | GPU: nVidia Go7300 128MB (256MB TurboCache) | HDD: Hitachi TravelStar 5K100 80GB,5400 otč. |
Tom(SVK)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kapi 4. 10. 2006 17:59

Mam tuto
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=46275
asi pul roku a spokojenost...predtim jsem mel nejakou mrkvosofti ale zaclo se ji zdrhavat kolecko...
kapi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob_dylan 5. 10. 2006 13:28

Muzu se zeptat jak to resite s tim prijimacem signalu u bezdratovych mysi-myslim u notebooku?to vam proste zazadu z notebooku cumi naka vecicka-neco jak flashka?Nebo "notebookovy bezdratovy mysi" maj tu vecicku malinkatou-ze nicemu nebrani ani neprekazi?Vyndavate ji, nebo se da zapojena do notebooku prenaset v brasne?Jde mi o to ze paklize bych ten prijimac(predstavuju si to jako flashku)musel pri kazdem prenaseni odpojit a pak zase pripojit tak to zrovna prakticky neni a vyjde mi to uplne stejne jaka dratova mys(kterou taky musim neustale pri prenaseni zapojovat a odpojovat).
Diky za zkusenosti a odpovedi.
Bob_dylan
Don't think twice it's alright...
Bob_dylan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassul 5. 10. 2006 13:52

pokud ten přijímač nebudeš odpojovat, tak ho co nevidět urazíš (mluvím ze zkušenosti). Je to nahoubelec a jediný efekt bezdrátové myši u notebooku je ten, že se kabel nikam nemotá, jinak to vyjde nastejno.... Jenže navíc musíš nosit náhradní baterky...
cassul
Junior

Odeslat příspěvekod Revan 5. 10. 2006 15:49

Nebo mys pres bluetooth, kazdej slusnejsi notebook ho ma, tak proc ho nevyuzit. A zadna tycka ti z notebooku trcet nemusi
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 10. 2006 17:08

ad revan: jenze takovych moc neni
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SNlPER 11. 10. 2006 19:21

ja si du ted kupovat tuto... http://www.bgslevi.cz/produkt_detail.php?id=36604
chtel jsem nejakou malou s dratem... nejdriv sem mel vybranou tu co si mel driv ale nakonec sem se rozhodl pro tuto pac se mi libi vic ;)
(a hodi se mi k MX1000 co vlastnim)
###( )_( )###
###( 0.0 )###
#(..)( ^.^ )(..)#
###(''')(''')###
SNlPER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod airmt 11. 10. 2006 22:11

Tuhle jsem dostal ke svemu Asus F3Jc a je naprosto super. Urcite bych ji doporucil.
Jinak k cestovani asi takhle: bud bluetoothovou mys nebo neco jako tuhle Logitech V100 - ma kratkej kablik a trci to z tela notebooku rozhodne mene nez USB adapter pro bezdratovou mys. Kablik je kratky, takze nikde nevadi. Vypojit/zapojit je velice jednoduche. A pokud delam na NTB jen kratce nebo delam na kolenou, tak proste pouzivam touchpad. Teda aspon ja mam na svem Asusu velky touchpad i se scrollovaci casti, takze v tom nevidim problem.
Bezdratovou mys bych si koupil jedine ke stolnimu pouziti, kdy mam notebook na stole v kanclu/doma a delam na nem aspon dve hodky...
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-Jirka 11. 10. 2006 22:32

Mam tu obyc microsoft notebook krysu. Sice zadnej zazrak, ale zase nic spatnyho. Dela se s ni dobre, je relativne presna a to bych rekl ze uplne staci :-)
Life is not an exact science, it is an art.
e-Jirka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markjag 12. 10. 2006 01:17

Jednoznacne ked NB ma BT tak mys na BT. Zial som nevidel ziadnu od MS takze kto vie jak je to s vydrzou. Mam Wireless mys od MS a baterka jedna malinka vydrzi 6 mesiacov. Vaha tej mysi je minimum.
Kto vie ale kolk vydrzia BT mysi ako ta MSI napriklad.
Mimochodom niekto sa tu stazoval ze mu v klavesnici vydrzia dlho baterky a ze v mysi nie a ze je mys tazka. No tak si treba kupit MS produkt a odskusat si to. Mas na vyber ci das do mysi jednu ci 2 baterky. Ide tak ci tak. Vydrz je enormne dlha.

Mimochodom od kedy mam mys k NB este som nemenil baterky! A nahradne zo sebou nenosim. Totiz netreba. Ak mas malo baterie upozorni ta a este mas hafo casu (1-2 dni na vymenu). len si to treba nastavit. Takze ak uz vies ze ta upozornuje tak ak si doma nabijes, ak nie si nabijes potom ked prides)
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod QeeBee 12. 10. 2006 05:36

Já si pořidil tuhle http://www.edcz.cz/main.aspx?cls=ProductDetail&prt_id=&pro_id=156101. Má svinovací kabel (jenom zatáhneš a kabel se ti navine). Je malá, tudíž skladná a dodává se se "skinem" (můžeš si vyměnit kryt, k té modré se dodává střibrný navíc). Délka kabelu tak akorát k NB.
QeeBee
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků