Jakou myš k notebooku?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 16:50

Potřebuju nějakou krysu k NB.

Mezi má parametry patři:

- musí mít kabel, nechci řešit problém s bateriemi či nabíjením myši
- měla by být velka tak jako notebook myš. Taková ta menší krysa, aby byla skladná.
- ne moc dlouhý kabel, možnost ten kabel pohodlně omotat okolo myši nebo nějak jinak efektivně uskladnit.
- cena do 800 Kč
- kvalita, ergonomie, přesnost
- USB

Mezi mé favority patří http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39086 akorát nikde jsem nenašel nějaké ohlasy nebo hlavně jak je vůbec velika plus jak je dlouhý kabel? Má ji někdo?

Jinak k NB Asus M6A B014 jsem dostal myš Logitech, ale začala zlobit proto se chci zeptat jestli můžu reklamovat příslušenství a pokud ano tak stejně jako u SIL? a pokud ano tak stačí donést pouze myš nebo budu muset donést i NB?
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 17:03

- musí mít kabel, nechci řešit problém s bateriemi či nabíjením myši
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 17:09

MS myš nechci měl jsem ji jednou a ta kvalita. Doopravdy už nikdy. Zpracování pěkné, ale přišla mi o proti Logitechu taková forová...

Ergonomie s velikostí se dá spojit velice dobře. Mám teď Logitech® Notebook Optical Mouse Plus - http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... ENTID=8142 tu bych chtěl práve reklamovat a tá má i to omotávání a je dost malá a jeji velikost mi vyhovuje. Zápěstí mě rozhodně nebolí po pár hodinách (i desítkách hodinách).

V každé myši vydrží baterky jinak někde je to 14dní někde trochu delé, ale ano je to problém jsou chvíle kdy to nejmíň potřebuju tak se to zrovna stane a to eště zapomínám, že bude tezší než s drátem.
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 17:13

Uz jsem ji tam doplnil.

Podle MS ma vydrz 3mesice ja bych tomu veril, me jiny 2-baterkovy typ od MS vydrzi 6 mesicu a ma velice dobre vyresene hlidani stavu baterie.
Ta jedna baterka neni zas tak tezka.

Stim zapestim je to ma osobni zkusenost ,jsem proste zvyklej met velkou mys.

Jak jsem psal s LOGIECHEM chybu neudelas jen musis pocitat stim ze pokud budes omotavat kablik tak ze ti casem odejde.
Naposledy upravil kromec dne 3. 10. 2006 17:18, celkově upraveno 1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 17:17

Soudím váhu bezdrátové myši kde jsem měl jeden Logitech na AAA tak ten byl celkem težký, pak MS myš na AAA, kterou jsem někde vyhrál taky celkem težká a teď Logitech MX1000 se kterou jsem spokojen a to, že je těžká mi nevadí jelikož jí mám u desktopu, ale k NB prostě chci malou šikovnou myš. Asi pudu do té co jsem tu napsal. Zkusim počkat jestli ji někdo nemá, aby mi napsal reference.

Jinak co ohledně té myši co jsem měl k Asus M6A B014? Mohu ji reklamovat když to bylo k NB? Jak dával Asus brašny a myši tak to je právě ta myš. Mám právo na reklamaci?
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 17:18

Urcite ji muzes reklamovat.
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 17:21

Jinak ty máš zkušenost, že si omotával kablík a myška odešla? Jinak pokud myš odejde tim omotáváním do 3let tak mám u Logitechu záruku takže bych ji mohl reklamovat, že?
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 3. 10. 2006 17:25

SneakerXZ píše:Jinak ty máš zkušenost, že si omotával kablík a myška odešla? Jinak pokud myš odejde tim omotáváním do 3let tak mám u Logitechu záruku takže bych ji mohl reklamovat, že?r/quote]

Konkretne ja ne ,ale znamej jo, hlavne pokudji budes hodne !utahovat". Pokdu kabel nebude vylozene vytrzeny nebo jinak povrchove mech. poskozeny tak reklamace by mela bejt bezproblemu.
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AIfreezer 3. 10. 2006 17:41

doporucuji malou mysku Genius... model GM-03020U/A si vyhledej...Usbckova, umerna velikost, lehka vyborne padne do ruky az si nani zvyknes budes ji chtit i u kompu ;DDDDD jinak ja mam mysku wirless u kompu a baterky tam rozhodne pul roku nevydrzi.... a navic je to s baterkama tezky jak krava
AIfreezer
Junior

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 3. 10. 2006 23:20

Sorry, ale typ co uvádíš se neprodává v ČR jelikož jsem o tomto typu nenašel žádný záznam v češtině pouze v cizině. Ptal jsem se googla...
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod xaero 4. 10. 2006 00:28

Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 4. 10. 2006 01:16

Tu mám teď... :)
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod AIfreezer 4. 10. 2006 06:56

Ptal ses asi spatne protoze se prodava skoro v kazdem obchode jde o ty malicke mysky klidne ti najdu odkaz

EDIT:

http://www.awor.cz/product.php?producti ... catalog=1&

ja mam stribrnou presne se hodi k me stribrne barvicce NB
AIfreezer
Junior

Odeslat příspěvekod janyH 4. 10. 2006 08:08

a co tato, je nutnost mat pri NB malu mys,alebo by bola vhodna aj tato http://www.alza.sk/mys-a4tech-x710-opti ... d62121.htm
janyH
Junior

Odeslat příspěvekod Spokie 4. 10. 2006 14:19

No ja mam Logitech V200 a spokojnost. Baterka ma vydrzat cely rok tak som zvedavy. Mometalne ju mam 5 mesiacov a stale ide.

http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... NTID=10521
Spokie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SneakerXZ 4. 10. 2006 15:30

AIfreezer píše:Ptal ses asi spatne protoze se prodava skoro v kazdem obchode jde o ty malicke mysky klidne ti najdu odkaz

EDIT:

http://www.awor.cz/product.php?producti ... catalog=1&

ja mam stribrnou presne se hodi k me stribrne barvicce NB

ale nikde tam není ten model co si mi uvedl, abych hledal.

janyH: Nevypadá špatně. Máš sní zkušenost?
SneakerXZ
Junior

Odeslat příspěvekod markjag 4. 10. 2006 15:37

No rob ako chces ale kupovat si k notebooku kablovu mys a pripevnit sa tak k NB mi zrovna pohodlne a prenosne nepripada. Toto riesenie pochopim jedine ak malo cestujes a vacsinou tu mys chces mat doma. Inak je to co ine ako zakomplexovanost?
K PC aj k NB mam mys (k PC aj klavesnicu) bezdrotove a uz nikdy viac si neviem predstavit sa obmedzovat v slobote kablom a uz u mysi duplom. Ak ma tvoj notebook Bluetooth do mysi par korun este pridaj a kup si mys na BT (s dlhou zivotnostou baterii) a ak nemas tak toto je dobre riesenie http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39406 . Zalezi jak casto cestujes ale mne baterky v tej mysi vydrzia aj rok a na destope mam sadu a tam pol roka mys vydrzi v pohode.

Motat si kabel okolo mysi a lahke uskladnovanie? :>>>
Bezdrat je rulez a nazyvat to ze musis riesit problem s konektivitou, kvalitou ci baterkami moc nema zmysel.
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod Revan 4. 10. 2006 16:00

Tak mam zas opacnou starost chci si koupit bezdratovou bluetooth mys, ale zarazi me ze jich je na trhu docela malo, ma tohle reseni nejaky vetsi nevyhody nebo proc to neni rozsireny?
Muzete kdyztak mysku poradit, jde mi o ergonomii, velikost je az druhorada, ale porad mensi mys k notebooku.
Co rikate na tuhle:
http://www.alza.cz/mys-microstar-mega-star...d61204.htm

Ta se mi docela libi, jen me zarazi ze vydrzi jen 8hodin provozu
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod AIfreezer 4. 10. 2006 18:08

tak jako nevim ja mam u PC bezdrat klavesku i mys....ty baterky v klavesnici vydrzi hafo flouho v mysi teda ne. Navic je diky tomu pekne tezka..... u NB mam tu stribrnou.... ten model sem opsal ze spodni casti a koupil sem to v tom samem obchode na jaky sem daval odkaz a je genialni libi se mi hlavne jak je krasne lehoucka tim padem skvele ovladatelna i na nejtiternejsi pracicky kdy potrebuju presnost a z tema tezkyma mysma to nejde proste...... a kabel? vubec nevadi nevim co tu pisete za blbosti s omezovanim se na kabel u NB stejne mate mys co nejbliz NB a nikam daleko ji netahate tak se nemuze stat ze rvete za kabel........
AIfreezer
Junior

Odeslat příspěvekod Tom(SVK) 4. 10. 2006 18:41

skus http://www.novepc.sk tam si daj laserove mysi su aj za cca800 sk s rozlisenim1600 sa mi zda 8)
CPU: Intel Core Duo T2300 1.66GHz/667/2MB | Memory: 512MB/533MHz DDR2 DualChannel | Sound: SoundMax High Definition (AC´97) | GPU: nVidia Go7300 128MB (256MB TurboCache) | HDD: Hitachi TravelStar 5K100 80GB,5400 otč. |
Tom(SVK)
Junior

Odeslat příspěvekod kapi 4. 10. 2006 18:59

Mam tuto
http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=46275
asi pul roku a spokojenost...predtim jsem mel nejakou mrkvosofti ale zaclo se ji zdrhavat kolecko...
kapi
Junior

Odeslat příspěvekod Bob_dylan 5. 10. 2006 14:28

Muzu se zeptat jak to resite s tim prijimacem signalu u bezdratovych mysi-myslim u notebooku?to vam proste zazadu z notebooku cumi naka vecicka-neco jak flashka?Nebo "notebookovy bezdratovy mysi" maj tu vecicku malinkatou-ze nicemu nebrani ani neprekazi?Vyndavate ji, nebo se da zapojena do notebooku prenaset v brasne?Jde mi o to ze paklize bych ten prijimac(predstavuju si to jako flashku)musel pri kazdem prenaseni odpojit a pak zase pripojit tak to zrovna prakticky neni a vyjde mi to uplne stejne jaka dratova mys(kterou taky musim neustale pri prenaseni zapojovat a odpojovat).
Diky za zkusenosti a odpovedi.
Bob_dylan
Don't think twice it's alright...
Bob_dylan
Junior

Odeslat příspěvekod cassul 5. 10. 2006 14:52

pokud ten přijímač nebudeš odpojovat, tak ho co nevidět urazíš (mluvím ze zkušenosti). Je to nahoubelec a jediný efekt bezdrátové myši u notebooku je ten, že se kabel nikam nemotá, jinak to vyjde nastejno.... Jenže navíc musíš nosit náhradní baterky...
cassul
Junior

Odeslat příspěvekod Revan 5. 10. 2006 16:49

Nebo mys pres bluetooth, kazdej slusnejsi notebook ho ma, tak proc ho nevyuzit. A zadna tycka ti z notebooku trcet nemusi
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 5. 10. 2006 18:08

ad revan: jenze takovych moc neni
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SNlPER 11. 10. 2006 20:21

ja si du ted kupovat tuto... http://www.bgslevi.cz/produkt_detail.php?id=36604
chtel jsem nejakou malou s dratem... nejdriv sem mel vybranou tu co si mel driv ale nakonec sem se rozhodl pro tuto pac se mi libi vic ;)
(a hodi se mi k MX1000 co vlastnim)
###( )_( )###
###( 0.0 )###
#(..)( ^.^ )(..)#
###(''')(''')###
SNlPER
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 11. 10. 2006 23:11

Tuhle jsem dostal ke svemu Asus F3Jc a je naprosto super. Urcite bych ji doporucil.
Jinak k cestovani asi takhle: bud bluetoothovou mys nebo neco jako tuhle Logitech V100 - ma kratkej kablik a trci to z tela notebooku rozhodne mene nez USB adapter pro bezdratovou mys. Kablik je kratky, takze nikde nevadi. Vypojit/zapojit je velice jednoduche. A pokud delam na NTB jen kratce nebo delam na kolenou, tak proste pouzivam touchpad. Teda aspon ja mam na svem Asusu velky touchpad i se scrollovaci casti, takze v tom nevidim problem.
Bezdratovou mys bych si koupil jedine ke stolnimu pouziti, kdy mam notebook na stole v kanclu/doma a delam na nem aspon dve hodky...
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod e-Jirka 11. 10. 2006 23:32

Mam tu obyc microsoft notebook krysu. Sice zadnej zazrak, ale zase nic spatnyho. Dela se s ni dobre, je relativne presna a to bych rekl ze uplne staci :-)
Life is not an exact science, it is an art.
e-Jirka
Junior

Odeslat příspěvekod markjag 12. 10. 2006 02:17

Jednoznacne ked NB ma BT tak mys na BT. Zial som nevidel ziadnu od MS takze kto vie jak je to s vydrzou. Mam Wireless mys od MS a baterka jedna malinka vydrzi 6 mesiacov. Vaha tej mysi je minimum.
Kto vie ale kolk vydrzia BT mysi ako ta MSI napriklad.
Mimochodom niekto sa tu stazoval ze mu v klavesnici vydrzia dlho baterky a ze v mysi nie a ze je mys tazka. No tak si treba kupit MS produkt a odskusat si to. Mas na vyber ci das do mysi jednu ci 2 baterky. Ide tak ci tak. Vydrz je enormne dlha.

Mimochodom od kedy mam mys k NB este som nemenil baterky! A nahradne zo sebou nenosim. Totiz netreba. Ak mas malo baterie upozorni ta a este mas hafo casu (1-2 dni na vymenu). len si to treba nastavit. Takze ak uz vies ze ta upozornuje tak ak si doma nabijes, ak nie si nabijes potom ked prides)
markjag
Junior

Odeslat příspěvekod QeeBee 12. 10. 2006 06:36

Já si pořidil tuhle http://www.edcz.cz/main.aspx?cls=ProductDetail&prt_id=&pro_id=156101. Má svinovací kabel (jenom zatáhneš a kabel se ti navine). Je malá, tudíž skladná a dodává se se "skinem" (můžeš si vyměnit kryt, k té modré se dodává střibrný navíc). Délka kabelu tak akorát k NB.
QeeBee
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 12. 10. 2006 09:53

markjag: presne tak, ta bezdratova mys neklekne jen tak znicehonic... ono se to projevi uz drive. Nemam zatim primou zkusenost, ale myslim ze zacne i trosku zadrhavat ne?
A i kdyby vam odesla... neni to zdaleka takovej problem jako u desktopu, dyt prece mate touchpad ne? :wink:
Nerikejte mi, ze v pripade takove "havarie" byste na nem nevydrzeli ten 1 den delat...
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod mpedro 20. 10. 2006 04:24

Ten Logitech urcite ber a som velmi spokojny.
pedro
mpedro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod samson010 21. 10. 2006 16:45

ja by som potreboval niejaky mysku ktora bude super na hanie hier, napr counter strike atd , doporucite niejaku ? moze byt aj klasicka velka
samson010
Junior

Odeslat příspěvekod skvedo 21. 10. 2006 16:57

2 airmt:
mas pravdu, hlavne je to znat na dosahu
napr. kdyz mam plne nabitou baterku tak mam dosah bez problemu aj pres notas, ale kdyz uz jsou baterky slabe tak pres cely notas to neprojde a je to odstinene,
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Junior

Odeslat příspěvekod mh 21. 10. 2006 17:30

Ja mam ke svemu booku Microsoft Laser Mouse 6000 a zatim spokojenost. Ma velmi slaby kablik a maly usb konektor, takze neni problem omotat kolem tela mysky a jit. Myslim, ze kdyz ji sezenes za dobry peniz (ja ji mel za 600,- s DPH), tak je to velmi vyhodna koupe... viz. treba zde: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34220

Jake BT mysi doporucujete? Ja jsem jich na nasem trhu moc nevidel. Hodte sem prosim linky
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 21. 10. 2006 17:36

Ja mam Logitech V270 a som spokojny...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mh 21. 10. 2006 18:32

jak dlouho vydrzi baterie a nema problemy s jinymi bt adaptery?
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 21. 10. 2006 19:02

Prebehni poradnu, o tejto mysi sa tu uz pisalo (hladaj V270).
Ja ju mam cca 2 mesiace a zatial som ani raz nemenil baterky; pouzitie tak 3 hodiny denne.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mh 21. 10. 2006 19:21

mne stacila jen ta vydrz ;) stejne nic lepsiho za rozumny peniz nesezenu :(
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod airmt 22. 10. 2006 11:10

ja bych jen chtel upozornit ze microsofti notebook wireless mouse je docela blbe resena pro lidi s vetsi dlani/delsimi prsty, protoze vpredu jsou tlacitka zakrojene a tak prsty casto presahuji... (nevim jestli to je pochopitelne z toho jak jsem napsal). Proste tlacitka nepresahuji az dodpredu a tak pri mackani casto narazite na ten okraj mysi. Mrknete na obrazek a snad to bude pochopitelne.
Treba me pritelkyni se s ni ale delalo vyborne (ma mensi ruku), je lehoucka, citliva a ovlada se opravdu dobre.
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod mh 22. 10. 2006 13:52

Ja mam tu Laser Mouse 6000, o ktere se rika, ze je take pomerne mala, ale celkem mi vyhovuje. A to jsem jeste nepoznal cloveka s vetsi rukou! Takze bych rekl, ze je to spise o zvyku.
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Revan 16. 11. 2006 18:51

Kterou z tehle tri byste mi doporucily:
http://www.zive.cz/h/Udelatka/AR.asp?ARI=118680
http://www.alza.cz/mys-microstar-mega-star-mouse-bm100-cerna-black-bezdratova-opticka-bluetooth-d61204.htm
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36944

Budu to pouzivat s notebookem, ale nechci moc malinkou, takze to MSI nejspis ne.
U toho Anycomu se mi nezda ta vydrz 20 hodin a taky docela mala velikost, jako plus vidim reseny zpusob dobijeni.
Ten Logitech vypada nejlip, jen sem o nem nesehnal zadny info. Jak dlouho vydrzi na jedny baterky? Dostanu k mysi i neco na nabijeni, nebo si budu muset sehnat adapter a dobijeci baterky?

Kdyztak prosim nejakou alternativu, podminka komunikace pres Bluetooth.
Diky moc za kazdej navrh
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod janzat 8. 12. 2006 13:14

Chci se zeptat na Vaše zkušenosti s myší u Nb, uvažuji o koupi bezdrátového setu i s klávesnicí, ale protože občas hraju CS a pod., potřebuju aby myška byla přesná a citlivá. Nejsou ty bezdrátové myši třeba nějak zpomalené v reakcích nebo něco? abych vubec trefil cil v real time a ne o vteřinu později...Jak řešíte myš a klávesnici Vy? díky za každý názor
Compal HEL80 - Core™ 2Duo T7200 2x2.00GHz, 4MB L2 Merom, 15.4" WXGA, mechanika SuperMulti,Kingston 2GB DDR2, Seagate Momentus 100GB 7200 ot./min. VGA GeForce Go 7600 256MB, WiFi, Bluetooth,web kamera, ctecka karet, ctecka otisku prstu
janzat
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 8. 12. 2006 16:41

to vis, ze jsou zpomaleny.
Dneska uz je to sice dotahly k lepsimu, ale plati cim drazsi tim lepsi...
BTW jestli to hrajes jen tak rekreacne, tak to mas vcelku jedno,
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dodo_mt 9. 12. 2006 14:57

Ano ak to hras len tak tak je to jedno lebo napriklad moja myska (Logitech V400) ked s nou chvilu nerobim tak jej par desatin sekundy trva kym sa spamata :D take keby sa ti toto stalo v CS tak ... :mrgreen: Na hry si myslim ze jednoznacne kablovu mys osobne pouzivam na CS MX518
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior

Odeslat příspěvekod pavelcent 9. 12. 2006 17:16

Logitech V200 mám a bateky originál Duracel vydržely při denním používání myši přesně 10 měsíců.Hraje se s ní super.Nad bezdrátovým setem uvažuju taky mám vyhlídnutý Logitech LX 710 s laserovou myškou.Jen šířka klávesnice skoro 50 cm mě zatím nějak nesedí.Uvidím,jak to dopadne.
obyčejný uživatel
pavelcent
Junior

Odeslat příspěvekod Flavius 10. 12. 2006 23:23

Mam tuhle bezdratovku uz 3/4 roku a super baterie je v ni jen jedna a urcite jeste vydrzi jednou tolik Genius Ergo 3000
Flavius
Junior

Odeslat příspěvekod kachna 23. 12. 2006 18:17

prosimvás .. před chvíly mi odešla moje milovaná myška ... s taťkou jsme se v ní hrabali asi 2 hodiny, rozchodili jsme tlačítka i kolečko, ale senzor nechce šlapat ( byla to tato : http://www.itlevne.cz/zbozi/pocket-mala ... p=z:164279 ) .. s největší pravděpodobností si ji znova koupím, pač je pro mě dokonalá ( nádherně svítí, drát schovanej v tom kolečku, prostě super), ale chtěl bych se zeptat, jestli někdo nezná podobný, hlavně co nejmenší, fakt malinký myšky, který hodně svítěj a maj drát schovanej, díky moc :-))
kachna
Junior

Odeslat příspěvekod koba 23. 12. 2006 20:33

ja mam tu na zaciatku spominanu Logitech V150 Laser a som s nou zatial velmi spokojny... aj velkost mi uplne vyhovuje... :D
Dell Inspiron 6400: Core 2 Duo T7200 2GHz 4MB L2, 2GB RAM, 250GB HDD (WD2500BEVS), x1400 256MB, 9cell battery, 1280x800 TrueLife, Win XP prof.
koba
Junior

Odeslat příspěvekod kachna 23. 12. 2006 21:03

to je na mě moc velký :)), já mám tuto no: až na ten senzor :/

Obrázek
kachna
Junior

Odeslat příspěvekod wouk 23. 12. 2006 21:21

mám hafo levnou trust mi-4550, před rokem v brně u cybexu za 4 kila, na notebook použití naprosto v pohodě, nemůžu si stěžovat.
http://pc.nej-ceny.cz/6865/mys-trust-wireless-optical-mini-mouse-mi-4550xp-c.html?akce=view
wouk
Junior

Odeslat příspěvekod kachna 23. 12. 2006 21:23

hele a baterku jsi k tomu dostal? a jak dlouho ti vydrží?

edit: ovládám teď ntb na touchpadu a zjistil jsem, že když na něj třema prstama kliknu v jeden okamžik, tak to udělá akci jako když zmáčkneš pravý tlačítko hh :)

edit2: promiň místo třema jsem napsal třeba :))
Naposledy upravil kachna dne 23. 12. 2006 21:59, celkově upraveno 1
kachna
Junior

Odeslat příspěvekod Actus 23. 12. 2006 21:46

kachna píše:edit: ovládám teď ntb na touchpadu a zjistil jsem, že když na něj třeba prstama kliknu v jeden okamžik, tak to udělá akci jako když zmáčkneš pravý tlačítko hh :)e/quote]

este raz pls nejak som to nepochopil:( . teda pochopil ale nejde mi to
Actus
Junior

Odeslat příspěvekod Řepík 23. 12. 2006 22:14

Já používám tuhle a jsem s ní maximálně spokojený:
http://www.ab-com.cz/default.asp?stipln ... stiid=8362
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Junior

Odeslat příspěvekod kachna 23. 12. 2006 22:45

[quote="Řepík"tJá používám tuhle a jsem s ní maximálně spokojený:
http://www.ab-com.cz/default.asp?stipln ... 362i/quote]

a hele, jakej je rozdíl mezi optickou a laserovou? a ještě jak dlouho ti v tom vydrží baterka? A jak se to přenáší, přes BT?
kachna
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 23. 12. 2006 22:48

Opticka ma LED diodu, laserova ma laser.

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kachna 23. 12. 2006 22:51

a která je lepšejší? :p
kachna
Junior

Odeslat příspěvekod Lord_Lojza 23. 12. 2006 23:14

Logitech MX610 - mam ji take k NB a je super
Konfigurace, obsluha a zabezpečení serverů, běžících na OS linux, bezdrátové sítě, programování v Delphi a Fox, webdesign HTML, XHTML, CSS, PHP, MYSQL, HW a SW PC ...
Lord_Lojza
Junior

Odeslat příspěvekod blino 24. 12. 2006 01:20

Lord_Lojza píše:Logitech MX610 - mam ji take k NB a je super

super sice je, ale tiez je poriadne tazka a baterky v nej dlho nevydrzia :-/ - a nie kazdemu bude vyhovovat jej velkost
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gins-182 28. 12. 2006 12:12

Dokázal by mi někdo poradit? Před dvěma dny jsem si pořídil tuto Bluetooth myš: http://www.msi.com.tw/program/products/ ... hp?UID=622 Spárování proběhlo, vše na první pohled ok, ale vždy po nějaké době myš zatuhne, musím ji vypnout a zapnout (i několikrát), než se zase chytí. Někdy se úplně odpojí od pc. Používám v notebooku vestavěnou wi-fi k připojení na net, je možné, že je to tímto nějak rušeno? Nebo je to důvod na reklamaci?[/url]
gins-182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Řepík 29. 12. 2006 00:09

kachna píše:[quote="Řepík"tJá používám tuhle a jsem s ní maximálně spokojený:
http://www.ab-com.cz/default.asp?stipln ... 362i/quote]

a hele, jakej je rozdíl mezi optickou a laserovou? a ještě jak dlouho ti v tom vydrží baterka? A jak se to přenáší, přes BT? /quote]

přes BT to určitě nejede, bude to asi přes nějaký kódovaný signál... :? Má to jednu tužkovku a zatím drží 2,5 měsíce bez problémů.
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Junior

Odeslat příspěvekod RSTEIN 29. 12. 2006 01:15

[quote="gins-182" ]Dokázal by mi někdo poradit? Před dvěma dny jsem si pořídil tuto Bluetooth myš: http://www.msi.com.tw /program/products /communication/cmu/pro _cmu_detail.php?UID=622 Spárování proběhlo, vše na první pohled ok, ale vždy po nějaké době myš zatuhne, musím ji vypnout a zapnout (i několikrát), než se zase chytí. Někdy se úplně odpojí od pc. Používám v notebooku vestavěnou wi-fi k připojení na net, je možné, že je to tímto nějak rušeno? Nebo je to důvod na reklamaci?[/url][/quote]

Tuhle mys mam asi tyden a jsem naprosto spokojen. Sparovana napoprve a zadne zaseky nepozoruji - respektive nemyslite "zaseky" stav, kdy je mys po dele trvajici neaktivite uspana? K opetovnemu pripojeni ale staci zmacknout treba leve tlacitko mysi.
RSTEIN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gins-182 29. 12. 2006 12:19

Ne, tento zásek nemám na mysli. Vždy tak jednou během hodiny a to i při používání myši se kurzor zastaví a nejde s ním hnout. Pomůže většinou až vypnutí a opětovné zapnutí myši. Taky nevím, jestli nedělá problémy při nabíjení. V návodu je doporučeno nabíjení při vypnuté myši, jenže to se mi vůbec nerozsvítí zelená kontrolka, která signalizuje nabíjení. Nabíjím ji tedy vždy zapnutou, ale to zase nikdy zelená kontrolka nezhasne, i když by už dávno měla být myš nabitá. V manuálu se píše, že zelená kontrolka po dobití zhasne, tak nevím co s tím, jestli reklamovat???
gins-182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 29. 12. 2006 19:29

1) Pri zapnute mysi mi zelena kontrolka take nezhasina. Pri vlozeni nezpanute mysi do kolebky se kontrolka rozsviti a po par hodinach zhasne.
2) Co pouzivate za BT Stack? Ja mam Widcomm.

Reklamace asi bude nutna :(
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod gins-182 29. 12. 2006 22:05

BT mám v notebooku vestavěný Broadcom. Takže zkusit asi aktualizovat ovladač, že?
gins-182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 30. 12. 2006 00:26

Ano, Broadcom je drivejsi Widcomm, sila zvyku :)
Update driveru muzete zkusit - take muzete zkusit MS BT Stack.
Pred koupi teto mysi jsem se bal stability pripojeni pres BT, ale na nove R60 vse funguje skvele.
Dokonce jsem mel uz pripojenou BT mys, MDA Vario bylo pres BT synchronizovano pres AS a soucasne jsem byl pres BT GPRS pripojeni na Variu na internetu. Proste nirvana :)
Paul Atreides
Junior