Jakou myš k notebooku?

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Řepík 29. 12. 2006 00:09

kachna píše:[quote="Řepík"tJá používám tuhle a jsem s ní maximálně spokojený:
http://www.ab-com.cz/default.asp?stipln ... 362i/quote]

a hele, jakej je rozdíl mezi optickou a laserovou? a ještě jak dlouho ti v tom vydrží baterka? A jak se to přenáší, přes BT? /quote]

přes BT to určitě nejede, bude to asi přes nějaký kódovaný signál... :? Má to jednu tužkovku a zatím drží 2,5 měsíce bez problémů.
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Junior

Odeslat příspěvekod RSTEIN 29. 12. 2006 01:15

[quote="gins-182" ]Dokázal by mi někdo poradit? Před dvěma dny jsem si pořídil tuto Bluetooth myš: http://www.msi.com.tw /program/products /communication/cmu/pro _cmu_detail.php?UID=622 Spárování proběhlo, vše na první pohled ok, ale vždy po nějaké době myš zatuhne, musím ji vypnout a zapnout (i několikrát), než se zase chytí. Někdy se úplně odpojí od pc. Používám v notebooku vestavěnou wi-fi k připojení na net, je možné, že je to tímto nějak rušeno? Nebo je to důvod na reklamaci?[/url][/quote]

Tuhle mys mam asi tyden a jsem naprosto spokojen. Sparovana napoprve a zadne zaseky nepozoruji - respektive nemyslite "zaseky" stav, kdy je mys po dele trvajici neaktivite uspana? K opetovnemu pripojeni ale staci zmacknout treba leve tlacitko mysi.
RSTEIN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gins-182 29. 12. 2006 12:19

Ne, tento zásek nemám na mysli. Vždy tak jednou během hodiny a to i při používání myši se kurzor zastaví a nejde s ním hnout. Pomůže většinou až vypnutí a opětovné zapnutí myši. Taky nevím, jestli nedělá problémy při nabíjení. V návodu je doporučeno nabíjení při vypnuté myši, jenže to se mi vůbec nerozsvítí zelená kontrolka, která signalizuje nabíjení. Nabíjím ji tedy vždy zapnutou, ale to zase nikdy zelená kontrolka nezhasne, i když by už dávno měla být myš nabitá. V manuálu se píše, že zelená kontrolka po dobití zhasne, tak nevím co s tím, jestli reklamovat???
gins-182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 29. 12. 2006 19:29

1) Pri zapnute mysi mi zelena kontrolka take nezhasina. Pri vlozeni nezpanute mysi do kolebky se kontrolka rozsviti a po par hodinach zhasne.
2) Co pouzivate za BT Stack? Ja mam Widcomm.

Reklamace asi bude nutna :(
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod gins-182 29. 12. 2006 22:05

BT mám v notebooku vestavěný Broadcom. Takže zkusit asi aktualizovat ovladač, že?
gins-182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 30. 12. 2006 00:26

Ano, Broadcom je drivejsi Widcomm, sila zvyku :)
Update driveru muzete zkusit - take muzete zkusit MS BT Stack.
Pred koupi teto mysi jsem se bal stability pripojeni pres BT, ale na nove R60 vse funguje skvele.
Dokonce jsem mel uz pripojenou BT mys, MDA Vario bylo pres BT synchronizovano pres AS a soucasne jsem byl pres BT GPRS pripojeni na Variu na internetu. Proste nirvana :)
Paul Atreides
Junior

Předchozí stránka