Trhani Geforce go 7300 po zahrati

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod cert 14. 10. 2006 18:35

Aby sme sa pochopili, nechcem podcenovat GF7300 ale kedze nehram NHL06 tak neviem do akej miery moze zatazit notebookovu verziu GF7300.

Chcem sa spytat airmt:
Mas na NTB spravne nastavene Moznosti napajania/Schemu napajania? Ak ju totiz nastavis na Laptop tak sa v ramci setrenia baterky znizi frekvencia CPU a VGA. Niektore NTB to robia automaticky ak zistia ze bezia na bateriu(resp. ak sa odpoji nabijacka).
IN DUST WE TRUST
cert
Junior

Odeslat příspěvekod Tom(SVK) 14. 10. 2006 21:52

swarm píše:Já bych GF7300 nepodceňoval, jak to tu dělá cert. I dost nových her tam běží plynule na vysoké detaily. Třeba teď jsem na systém s GF7300 instaloval hru Flatout2 a na 1280x800 na úplně plné detaily s 4-tap anizo, to běží krásně plynule. Třeba Counter-Strike Source taky běží na střední detaily (akorát shadery a detaily modelů na high) na 1280x1024 úplně plynule.

To srovnání propustnosti paměti neni úplně na místě, protože Turbo Cache funguje na principu, ze spojuje propustnost lokalní i centrální RAM - to dělá propustnost někam k 9-10 giga. /quote]

no mne napr. source bezi na plne uplne v poho aj battlefield2 aj cod2,...zatial vsetko cize ta grafika nie je vobec taka zla
CPU: Intel Core Duo T2300 1.66GHz/667/2MB | Memory: 512MB/533MHz DDR2 DualChannel | Sound: SoundMax High Definition (AC´97) | GPU: nVidia Go7300 128MB (256MB TurboCache) | HDD: Hitachi TravelStar 5K100 80GB,5400 otč. |
Tom(SVK)
Junior

Odeslat příspěvekod airmt 15. 10. 2006 00:41

me ta grafika taky bohate staci, lepsi bych urcite nechtel (zas tolik nehraju a akorat by to vice zralo...). Jsem s vykonem spokojeny, jen me zarazilo netypicke chovani...

jinak je mozny ze to muze ovlivnit nastaveni spravy napajeni... mam sice nastaveny ve Win minimalni spotreba, ale mam nastaveny v ovladaci Nvidie ze na bat. ma mit max. usporu energie a na siti max. vykon. A hry hraju vzdy na siti.
V notebook hardware control mam nastaveny to samy - max. vykon pri siti a CPU mod dynamic switching.
Zitra to zkusim jeste pred tou hrou nastavit i ve Win na jiny mod.
airmt
Junior

Odeslat příspěvekod Andrejco 25. 10. 2006 14:12

Nazdarek ja mam tiez pani Asus A6km asi ľ tyzdne a mam problem nejde mi spustit counter strike source.Vzdy ako dam spustit hru tak zacne normalne nacitavat a potom baaac a konec modra obrazovka asi na 1 sekundu a potom restart.Vie mi niekto poradit co tomu je pre pana krala.Mam hroznu chut sa hrat sourca a nemozem a fakt ma to serie bo som skusil uz vselico prosim vas o pripadne rady.Inak fifa 2007 mi trosku sem tam sekne ale frci bez problemov dikez.
Andrejco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod swarm 25. 10. 2006 14:23

Andrejco: dělají to ovladače grafiky. Někde tu je thread na foru, kde jsou aktuální ovladače upravené pro tento notebook, kde už neni problém s CS:Source (resp všema hrama na HL2 enginu). Mohl bych ti ten thread najít, ale pojmenovaný je dobře, takže tu hledací část nechám tobě. Protože jsem ale hodně hodný člověk, tak tady najdeš návod, jak hledat.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Andrejco 26. 10. 2006 15:08

Ahoj tak dik za radu ale zatial som sa tu akurat tak rozhliadal cca 3 hodinky a nic som nenasiel.Som slaboch v tejto veci fakt nie som ziaden extra pocitacovy frajer no keby si mi pomohol a poslal tie ovladace na moj notas A6KM s 1024MB nvidia geforce go 7300, turion, xp home a original CSsource a drbka tomu.Cital som aj tvoje prispevky a usudzujem ze sa vyznas a je to tvoje hobby or zivobytie.Pises ze hras aj CSS aj ine vecicky tak please srdecne skus mi to najst.Stahoval som aj z orig. asus stranky a aj z nVidie stranky na tuto grafiku no prd vzdy to napise ze citujem: program NVIDIA nenalezl zadne ovladace ktere jsou kompatibilni s vasim soucasnym hardwarem.nastaveni bude nini ukonceno....asi toto tak nefim ked davam stahovat aj ovladace zadam international aj pre win XP a to vsio. A aj ta fifa 2007 je tiez pekne na prd furt to seka jak blbe oci mam ako angorak tak prosiiim na kolenach pomoz. :roll:
Andrejco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejco 26. 10. 2006 15:11

ozaj moje ICQ number keby si mal zaujem a pokecat o tomto mam aj sluchatka aj webcameru takze ::::308681092 caw
Andrejco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejco 26. 10. 2006 16:07

uz to mam kamarat mi helfol dik za ochotu no uz len jedna vec ked hram CSS sem tam to sekne je to normalne?
rusi to dojem z hry a hram to na 1024-768 rozlisenie tusim neviem prese tie cisla a mam to na super performance tak neviem da sa to odstranit to sekanie? dik za info :lol:
Andrejco
Kolemjdoucí

Předchozí stránka