ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 13:52

ohledne NumLocku. zapne se NumLK (sviti indikace) a cisla se pak pisi, kdyz drzis Fn a davas ty modre cisla :-)
to nealko:
Power4Gear radis ne, urcite lepsi je lepsi RightMark Clock Utility
http://cpu.rightmark.org/products/rmclock.shtml
lze si cokoliv nastavit
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danzas 13. 12. 2006 13:56

Jojo, s tim obcasnym sekanim AP007 se mi to taky stava...a jeste asi tak po hodine hrani nejake graf.narocne hry se to hroooozzznnneee zzzpppooommmaaaallliiiiii............
Mam tam nainstalovane Optimized drivers z ngohq.com a stale to same...:-(
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:00

CZ4R píše:tak to se mi nestalo! Ale neskutecne me stvou ikonky v tray liste, ktery nikdy nepouziju... nevite jak se da vypnout ten modem (ikona telefonu) a ikony "pripojeni k sitim", ktery jsou odpojeny a ta ikona rubikovy kostky ?

ja se toho zbavil jednoduse. spustis v command line msconfig, v zalozce 'po spusteni' (startup) a pozvypinas co hces. napriklad modem - sm56hlpr, bluetooth - Bluetooth Manager, hnusny repracek - RTHDCPL, wifi - ACU
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:01

Danzas píše:Jojo, s tim obcasnym sekanim AP007 se mi to taky stava...a jeste asi tak po hodine hrani nejake graf.narocne hry se to hroooozzznnneee zzzpppooommmaaaallliiiiii............

to vypada ze se ti podtaktuje grafika kvuli prehrati. sleduj zda ji spadne frekvence
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:06

Xemiq píše:tak to se mi nestalo! Ale neskutecne me stvou ikonky v tray liste, ktery nikdy nepouziju... nevite jak se da vypnout ten modem (ikona telefonu) a ikony "pripojeni k sitim", ktery jsou odpojeny a ta ikona rubikovy kostky ?

musis se podivat do nastaveni grafiky GeforceGO 7600 -> PowerMizer a podivat se co mas nastevno na baterii. bude tam asi maximalni uspora energie
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 13. 12. 2006 14:09

kraki píše:ohledne NumLocku. zapne se NumLK (sviti indikace) a cisla se pak pisi, kdyz drzis Fn a davas ty modre cisla :-)
Celkem na prd. To už rovnou můžu držet shift nebo přepnout na ang. klávesku :-/ .
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:16

je to krkolome, taky jsem se divil. na mem asus A3L samozrejme staci drzet Fn+klavesu. doufam ze to v novem ATK ovladaci spravi
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danzas 13. 12. 2006 14:17

kraki píše:
Danzas píše:Jojo, s tim obcasnym sekanim AP007 se mi to taky stava...a jeste asi tak po hodine hrani nejake graf.narocne hry se to hroooozzznnneee zzzpppooommmaaaallliiiiii............

to vypada ze se ti podtaktuje grafika kvuli prehrati. sleduj zda ji spadne frekvence

Kde mam prosim zjistit, na jake jede frekvenci? V ovladacich?
Diky
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 13. 12. 2006 14:23

Můžeš třeba v everestu. Trošku jsem si s tím pohrál a mám přímo naploše okno, kde mám všechno pěkně na očích :) .....
Obrázek
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:27

nejlepe pomoci RivaTuner -> Target adapter -> Customize -> Hardware monitoring (dela prubezne graf, takze muzes hrat a pak se podivat kdy ti to kleslo) nebo diagnosticky Everest
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danzas 13. 12. 2006 14:29

Tak diky ,ja to zkusim, ale az vecer bo jsem ve skole...
Da se necim nastavit, aby se to chladilo porad a ne az jadro GPU ma 95stupnu? :shock:
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:37

ono to chladi porad, neboj, jen to uz neuchladi a musi zpomalit. jinak vyhrat si muzes prave v tom RivaTuneru
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Danzas 13. 12. 2006 14:43

kraki píše:ono to chladi porad, neboj, jen to uz neuchladi a musi zpomalit. jinak vyhrat si muzes prave v tom RivaTuneru

no to jo, ale myslel jsem to tak, aby to pokud mozno nedosahlo te hranicni teploty, kdy se GPU podtaktuje.
Skoda, ze ten vykon je dobry :lol: ale jen na jenu hodinu hrani hry :evil:
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod kraki 13. 12. 2006 14:49

muzes pomoct chlazeni treba timto http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=620&zbo=71181
lip bude nasavat chladny vzduch. jeste se pod nej muze treba dat 12cm pomalubezny vetrak co na to bude foukat, pokud to chces zhavit co to da :-)
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nowi 13. 12. 2006 20:28

To už bych si radši koupil tu podložku s větrákama...víte co myslim
Nowi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka