ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod CZ4R 9. 1. 2007 21:51

Adasch. píše:
CZ4R píše:nepodarilo se nekomu vyresit ten "problem" s diskkem, ze kazdou sekundu je slyset hrabani a blika dioda, ja se nemuzu soustredit na uceni, kdyz tohle porad dela. je to strasny......poradte

Si tu diodu necim přelep :lol:>/quote]

to by moc nepomohlo, stejne kdyz se ucim v absolutnim klidu, tak slysim, jak disk hrabe.... dela to opravdu jen me, nebo je nas vic? zacina mi to pomalu lezt na mozek...
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod pavelhusky 9. 1. 2007 22:26

mě to děla taky ale to nic neni.
pavelhusky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 9. 1. 2007 22:54

Zaregistrovali jste si někdo noťas na stránkách asusu ? Má to nějakou výhodu kromě toho, že mi budou posílat tunu spamu na mail ?
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod duff2 9. 1. 2007 22:58

Chci se zeptat, čte Vám čtečka karet 4 GB SD kartu? Mně ji načte jen když ji nechám ve čtečce a počítač restartuju, jinak ji ani nevidí, pak to funguje, ale jen do doby, než kartu vytáhnu. Je na tom někdo podobně? Ostatní paměťové karty v pohodě šlapou.
duff2
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 9. 1. 2007 23:47

Oops! píše:Zaregistrovali jste si někdo noťas na stránkách asusu ? Má to nějakou výhodu kromě toho, že mi budou posílat tunu spamu na mail ? /quote]
premyslel jsem o tom, ale nakonec jsem se neregistroval, protoze jsem tam zadny vyhody nevidel
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod Danzas 10. 1. 2007 11:13

nealko píše:
Oops! píše:
nealko píše:poradte niekto co mam spravit aby mi odisli repraky
Přestaň hulit :-B :P-/quote]

haha .. ale vies ake je to blbe ked chces mat sluchatka a tie svine si stale vyhravaju?

Tak tam zkus 5x za sebou vrazit hrebik minimalne padesatku a uvidis... :mrgreen: ...potom se ale nediv, kdyby ti nehraly i sluchatka :mrgreen: :mrgreen:
¨
Ne, radeji to nezkousej...
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 10. 1. 2007 11:29

dalsi muj poznatek: skoro pravidelne (i parkrat za den) se mi sekne celej PC, trva to tak 10 sekund a pak se to rozbehne, dela to vetsinou pri poslouhani mp3 nebo sledovani filmu. Behem zaseku neprijemne chrci z repraku (sluchatek), ale jak rikam, za 10 sekund se to zase rozbehne....dela to nekomu taky? myslite ze jeto na reklamaci?
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 10. 1. 2007 11:44

Dřív se mi to nesekalo, ale předevčírem jsem formatil hdd a teď se to občas sekne na pár sekund :-/. Asi špatně nainstalovaný ovladač nebo co ..
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kraki 10. 1. 2007 11:47

Oops! píše:Zaregistrovali jste si někdo noťas na stránkách asusu ? Má to nějakou výhodu kromě toho, že mi budou posílat tunu spamu na mail ? /quote]

ja tam mam zaregistrovany dva notasy. kdyz si zaskrnes neposilat maily, tak nic nechodi. vyhody zadne vyditelne nejsou. jen oni vedi, ze ten notas je prodany, mel by byt bezproblemovy support v zahranici. taky se pak myslim budou vic kopat do zadku, kdyz se najde nejaka vazna chyba v biosu nebo konstrukci, protoze budou vedet ze uz to ma xy lidi
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kraki 10. 1. 2007 11:53

k tomu zasekavani. me to casto delalo blbosti pri pouzivani toho jejich splendi programku. pak jsem updatoval nejake ovladace (uz nevim na co) a neprepinam splendi profily a jede uplne v klidu :-B
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ranger2 10. 1. 2007 13:35

Aj mne sa obcas zasekava asi na 10 sekund a je to asi od doby ked som nainstaloval ovladac na grafiku, okrem toho sa mi prestal vypinat komp(dam ho vypnut, windows normalne sa ukonci a zhasne display pocut akoby sa odpojil disk ale stale pocut ventilator a svieti kontrolka ze je zapnuty), a k tomu sekaniu grafiky, neviem preco mi niekedy sa pri hrani NFS-Carbon(teda asi aj inde to robi) prehrieva graficka karta a niekedy nie, vecsinou to robi tak ze v jeden den ide stale v pohode, nikdy neprekroci hranicu 90° a v iny den za prehreje za par minut. Este ze tento novy ovladac nielen podtaktuje grafiku ale aj spet ju pretaktuje ked sa trochu ochladi(ovladac mam 96.98 z laptopvideo)
Ranger2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 1. 2007 14:49

tak to sekanie robilo aj mne - s original ovladacmi.. Teraz sa mi to stava len velice zriedkavo - mam posledne ovladace z laptop2go..
Myslim,ze to na reklamacku niej,nerobi to zo vsetkymi ovladacmi.. A istotne na reklamacku nieje ani to,ze sa nevypina - oboje je proste chyba uzivatela.

A dalej - myslim,ze komukolvek sa grafika castejsie dostane na vyssiu uroven ako 90 a nebodaj aj nad 95 by mal rozhodne reklamovat.. Mne este neprekrocila 85 a hravam dost aktivne..

Registracia - ja nie,nic v tom nevidim,oni podla mna vedia,kolko sa noutov predalo aj bez toho,aby sa im tam ludia registrovali..

CZ4R: Blikanie - no mne to robi,ale ze by disk hrabal vobec nepocujem - mozno som hluchy. No aj tak nechapem,ako to mozes pocut,alebo ako ti to moze vadit. Nic v zlom,ale podla mna to je proste len chybka s ktorou sa nedokazes zmierit a vadi viac tvojej hlave,ako tvojim usiam.. Lebo pokial potrebujes ozaj hrobove ticho na ucenie - by si mal pozabijat poletujuce vtaciky,pripadne pred barakmi sa hrajuce deti =)

Jo a vseobecna otazka - neviete niekto,kedy bude ten novy bios,co opravi BT???
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 10. 1. 2007 15:54

driv jsem mel originalni ovladace a sekalo se to stejne jako s ovladaci z laptop2go... doufam ze to v dalsi verzi driveru opravi a bude to v pohode...
Xemiq: vetsinou (ne vzdy) kdyz problikne dioda, tak hdd "zachrochta" ... urcite to bude podmineny v moji hlave, dokavad jsem si toho nevsim, jak to blika, tak mi to nevadilo, ale ted o tom vim tak me to rozciluje :)
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod michalh 10. 1. 2007 16:16

Ranger2 píše: okrem toho sa mi prestal vypinat komp(dam ho vypnut, windows normalne sa ukonci a zhasne display pocut akoby sa odpojil disk ale stale pocut ventilator a svieti kontrolka ze je zapnuty)

tohle se mi stalo taky, vyresil jsem to reinstalem win
michalh
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 1. 2007 16:25

CZ4R: jj,mna to tiez chvilocku sralo,ale paxom si povedal,ze proste mi to neva tam na tej diodke mam taku malu nalepku =)
No ale mam napad,ako by sa to dalo zriesit - chcelo by to zistit,ci to blika aj pri cerstvo nainstalovanom WIN bez programov.. Len WIN + par ovladacov.. Ak hej,taxa s tym treba zmierit,ak nie,tak je riesenie jasne.. Skusat =)
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka