ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod hannibal1 10. 1. 2007 16:48

Ahoj, stává se taky někomu z Vás, že když chcete vypnout/restartovat ntb, tak trvá asi minutu, než se Vám ukáže obrazovka s výběrem a pak než se to restartuje tak to trvá asi 5 minut??
zjistil sem,že se to stává jen když ntb běží ze sítě, na baterku se ten problém neobjeví.
Stává se to asi tak po půl hodině běhu, pokud to zkusím dřív, tak se obrazovka objeví hned a hned se i ntb vypne/restartuje.
Reinstall nepomohl
hannibal1
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 1. 2007 16:53

to vypada skor na nejaky spam.. ake mas teploty kompnentov?
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod hannibal1 10. 1. 2007 17:19

teploty jsou v pořádku, mě spíš udivuje,že to dělá jen když to běží ze zásuvky, na baterku to nedělá... Stačí jen vytáhnout kabel a jde to hned, jakmile ho dám zpět,tak to zase blbne
hannibal1
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 1. 2007 17:25

aky pouzivas program na spravu profilov? Power4gear? Skus iny,pripadne sa pohrab v nastaveniach napajania..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod Lukecz 10. 1. 2007 22:05

CZ4R píše:dalsi muj poznatek: skoro pravidelne (i parkrat za den) se mi sekne celej PC, trva to tak 10 sekund a pak se to rozbehne, dela to vetsinou pri poslouhani mp3 nebo sledovani filmu. Behem zaseku neprijemne chrci z repraku (sluchatek), ale jak rikam, za 10 sekund se to zase rozbehne....dela to nekomu taky? myslite ze jeto na reklamaci?

Honba za absolutním tichem není dobrá věc,za chvilku by ti začal vadit hukot krve v hlavě a tato náprava by mohla dopadnout špatně :mrgreen: Budeš se muset naučit ten disk nevnímat,mně to taky dělalo za začátku trošku problémy,ale teď je to v pohodě :)
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 11. 1. 2007 00:11

Lukecz .. sa mi zda ze ty si riesil ako nastavit aby siel stale vetrak .. uz si na to prisiel??
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod Lukecz 11. 1. 2007 00:47

nealko píše:Lukecz .. sa mi zda ze ty si riesil ako nastavit aby siel stale vetrak .. uz si na to prisiel??

Máš pravdu,snaha byla,ale u té to tak skončilo...Když jsem nastavil v RivaTuneru pořád 100% otáček,nebo při aktivovaných Coolbits ve ForceWAre nastavil fan always on,tak to stejně ničemu nepomohlo :cry: Zdá se mi,že se fan po určité době nějak 'uklidňuje' a chladí lépe,ale ještě to není ono >:-[] Teď uvažuju,že si udělám nějaké vlastní relé :twisted:
Edit: Paradoxem je,že mnoho vlastníků NTB značky Asus si stěžuje na opačný problém - fan jim jede na plno i při teplotě CPU okolo 40 stupňů :lol:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Junior

Odeslat příspěvekod Ranger2 11. 1. 2007 02:00

Ten kus srotu ma dnes uz fakt *****, asi pojdem do asusu a oplieskam im ten NB o hlavu. Akoze sam sa mi procesor podtaktoval na 800 Mhz a nemozem ho nijak vratit naspet, co sa tyka grafiky stale mrzne, a teplota je stale na 96° mam povodny ovladac a ten drzi grafiku stale na 450 Mhz ten z laptopvideo to robil tak ze vo win ju podtaktoval a vtedy sa trochu ochladila, aj ked 76° pri 100 MHz sa mi stale zdalo dost, inak preinstalovat som cely win a neviem preco ale webcam mi odmieta pracovat stale pise ze mam asi poskodeny, alebo zly ovladac pritom ma ten z CD ktory som aj predtym instaloval, a v poslednom case mi to stale viac mrzne, procak ide priblizne na 55°/44° (1. jadro/2.jadro)
nechapem ako moze byt medzi nimi taky velky teplotny rozdiel, takze asi ho dam reklamovat, kym to pride v vam do ciech a naspet pocitam ze prejdu aspon 2 mesiace takze na konic lenteho semestra mozno budem mat NB naspet a mozno bude aj fungovat

PS
ak idete kupovat NB NEKUPUJTE asus
su to totalne smejdy[/u][/b]
Ranger2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kadeco 11. 1. 2007 10:39

Nazdar páni, uz dlhsiu dobu to tu citam, ale nemam z toho nejake zvlast dobre pocity. Tiez som uvazoval o AP008, ale po tychto vasich skusenostiach sa mi moc do toho booku nechce. Uz viaceri sa informovali ze co im poradite, ale nejako sa to vzdy nevyriesilo. Zda sa mi ze tato cela rada F3 je nejaka na *****. Tak teraz fakt neviem, co kupim a este po precitani tohoto posledneho prispevku od Ranger2 ma uz fakt prechadza chut na ten NB. Akoze je mozne ze sa vyskytnu nejake tie mensie problemy, ale aby ich mal kazdy z vas tak to uz je dost smutne. V minulosti som dost uznaval znacku ASUS ale to bola minulost, teraz sa to nejako ***** co sa tyka aspon notebookov.
Teraz neviem co mam robit, ci kupit ten 008 alebo daco ine, lebo co sa tyka konfiguracie je 008cka dohovska, ale co ked to tak nefunguje ako ma??????
Kadeco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod swarm 11. 1. 2007 11:05

Popravdě už po přečtení x prvních stran tohodle threadu se musim divit každýmu, kdo to tu četl a koupil si tenhle model. Ten se totiž ASUSu fakt nepovedl. Občas se to může stát každýmu výrobcovi, jenom mě ale překvapuje, že tyhle nouty se tu už nějakou dobu prodávaj a ještě pořád se to moc nevychytalo, takže ani neni jistota, že se z reklamace vrátí něco lepšího.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Xemiq 11. 1. 2007 12:40

hehe,tak Vam vsetkym treba,ked si svoj nout neviete SW vyladit.. :P (neratam tych,co sa im to FAKT prehrieva)
Ja teraz hram RAINBOW SIX: VEGAS (unreal 3 engine) na vysokych detailoch a rozliseni 800x600 uplne plynulo :-B (da sa pouzit aj 1024 a med. detail s priblizne rovnakou plynulostou,ale mne sa to viac paci tak ako to mam)

Este verejne questions:
1. Neviete aku ma spotrebu WIFI + BT keby ich mam stale zapate (pri baterke)
2. Nevie niekto,kedy pride ten novy bios??
3. Aka RAMka (1024) - typ myslim, by sa tomuto booku hodila??

PS: Poradim Vam vsetkym,ktori nato tak nadavaju: KUPTE SI ACER :) To ze do booku nechcete investovat 60k ale chcete mat ultravykon sa preca na niecom odrazi.. Nevravim,ze je normalne,ze sa prehrieva,alebo tie ostatne chyby,tak ale ked chcete super bezproblemovy a stabilny book,preco uvazujete nad mainstreamovou znackou?
JJ,to je to klasicke,ze kazdy si stanovi svoj strop a za tie prachy chce mat secko naj. Ale ked pak zisti,ze sa dival iba na vykon,alebo ze nema trpezlivost sa s tym vyhrat tak,aby to slapalo,je ***** na dany model..
A este by ma zaujmalo, kolko z tych ludi,ktory maju F3T ho ma taky vadny.. Spocitajte ich v tomto threade a porovnajte to s poctom predanych bookov..
(a just si svojho milacka budem zastavat :mrgreen: )
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod kraki 11. 1. 2007 13:34

Lukecz píše:
nealko píše:Lukecz .. sa mi zda ze ty si riesil ako nastavit aby siel stale vetrak .. uz si na to prisiel??

Máš pravdu,snaha byla,ale u té to tak skončilo...Když jsem nastavil v RivaTuneru pořád 100% otáček,nebo při aktivovaných Coolbits ve ForceWAre nastavil fan always on,tak to stejně ničemu nepomohlo :cry: Zdá se mi,že se fan po určité době nějak 'uklidňuje' a chladí lépe,ale ještě to není ono >:-
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 11. 1. 2007 13:46

Xemiq píše:1. Neviete aku ma spotrebu WIFI + BT keby ich mam stale zapate (pri baterke)
Nevím kolik, ale řekl bych že dost :). Však si sám vyzkoušej. Nabij baterku, pozapínej bt a wifi a změř si čas do vybití, pak akorát uděláš to samý bez bt a wifi. Není nad vlastní zkušenost :wink: .
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xemiq 11. 1. 2007 14:00

Oops! píše:
Xemiq píše:1. Neviete aku ma spotrebu WIFI + BT keby ich mam stale zapate (pri baterke)
Nevím kolik, ale řekl bych že dost :). Však si sám vyzkoušej. Nabij baterku, pozapínej bt a wifi a změř si čas do vybití, pak akorát uděláš to samý bez bt a wifi. Není nad vlastní zkušenost :wink: .>/quote]

holt ale clovek tvor lenivy =)
racej pocka na ten novy bios =)
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod mrlicker 11. 1. 2007 14:55

zkus notebook harwdware control, ten kdyz jedes na baterku tak ti pise aktualni spotrebu
mrlicker
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka