ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod frizi 14. 7. 2007 18:24

zaujimave, mne ten kryt takisto praskol vedla sipky doprava. aj ta strieborna cast az k usb-cku :evil:
frizi
Junior

Odeslat příspěvekod rindo 15. 7. 2007 18:28

zdravim. mna by zaujimalo ake mate skusenosti s tymto modelom - Asus F3T-AP028. mam ho uz objednany a zda sa mi ze je to v podstate to iste ako tie 007 a 008 len s vacsim cpu a hdd. mozno som len nepozorny ale ziadne ine rozdiely tam jaksi nevidim ;)
rindo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod duff2 15. 7. 2007 21:13

Mám problém, pod Vistama 32-bit mi občas mizí mechanika..někdy pomůže restart, někdy ne..taky má problém se čtením některých DVD nemáte někdo podobný problém? Pod XP to bylo všechno ok..Díky
duff2
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 7. 2007 21:52

s tym obcasnym necitanym dvd to je vadna mechanika.. casom ti odide uplne - jedine reklamacka..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod Shoorty 16. 7. 2007 12:35

Hosi, proc ten notas kupujete kdyz vite jak je kazovej?
Shoorty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TuT 16. 7. 2007 13:16

protoze za ty penize nejlepsi parametry..... no kdo chce kam pomozme mu tam...
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 16. 7. 2007 13:29

No neviem ako ostatni, ale ja pod parametre ratam aj odolnost, chybovost ci servis...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TuT 16. 7. 2007 14:20

no, jak vidis tak kazdy ne.... pro me je nejdulezitejsi aby NTB sel vzdy kdyz je potreba.... a ne nejaky graficky vykon...
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 16. 7. 2007 16:30

tak ludia,dnes je tomu presne 31 dni co som dal notas na reklamacku - dopadol som vcelku dobre.. Bola mi vratena nakupna suma - 38,500sk.. Za F3T a vlastne celym ASUSom tymto robim boku...

.

:-B
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod Linus02 17. 7. 2007 00:21

Ja mam AP008 a nejde mi od zacatku bluetooth a zacina lehce kravit display, kamos ma AP028 a blbne mu display. Driv jsem mel ASUS A4500D a taky mi blbnul display. Jaky mate zkusenosti s asusama vy?
Linus02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janyH 17. 7. 2007 01:06

no, strasne dlho som si vyberal book a predsa som si vybral asus konkretne F3SC a je to max spokojnost aj podla recenzii aj inych veci ma vsetko co ma mat, o priehrievani ani zmienka je sice o trosku slabsia karta 8400 nez 7600 ale ja si to aj tak nevsimnem kedze som fakt zistil ze book na hranie nieje a koniec koncov vsetky hry ktore cem mi aj tak sipu na plno a vsetko ostatne ide, dokonca som si nechal vistu 64bit je krasa a splne absolutne vsetko co potrebujem, santa rosa mi pridala na vydrzi mam dvi vystup asi vsetky vystupi ktore sa do booku daju narvat, v celku neriesim ziadny problem a dufam ze to aj tak ostane a ze rada F3S im vysla budem len rad. mozem doporucit.
janyH
Junior

Odeslat příspěvekod Underwood 18. 7. 2007 01:34

Shoorty píše:Hosi, proc ten notas kupujete kdyz vite jak je kazovej?

Zdary, já jsem naprosto spokojenej. Jedinej problém je ten zvuk, ale ten doufám napravěj v biosu někdy :D Jinak žádný problémy...musim zaťukat na dřevo :) Teď sem s nim na dovolené na Kanárech. Prostě notebook mazec :) Tak zatim zdar všem a hezké prázdniny.
ASUS F3T-AP028C/ Turion64 X2 TL56/ 15.4" WXGA CS/ N7600/ 1GB/ SATA 160GB 5.4k/ DVD±RW +DL-RAM/ WiFi/ BT/ CAM/ WIN XP
Underwood
Junior

Odeslat příspěvekod Honza729 19. 7. 2007 09:08

Shoorty píše:Hosi, proc ten notas kupujete kdyz vite jak je kazovej?

Tedy ja nevim, ale ja ho koupil v unoru a dodnes (jedu na XP a nijak se do nastaveni nehrabu a vecne s tim nelaboruju, jak maji nekteří zvykem) funguje vse jak ma. Vcetne BT, zvuku, jedine, co je, tak vic hreje, ale zase nejsem zadny paric her, tak mi to nevadi.......

Rekl bych , ze zaklad 90% problemu neni az tak v ntb, jako spis v tom, ze se kazdy hrabe v nastaveni, porad neco preinstalovava, laboruje a pak si vse rozhodi.

Proste ja jsem spokojenej s timhle ntb.
Honza729
Junior

Odeslat příspěvekod kraki 24. 7. 2007 10:27

jak tak koukam, tak ze stranek Asus zmizely posledni BIOSy (224, 225) a zustal tam jako posledni 223. na nem sice porad bezim, ale cekal jsem nejak vyreseni tuhnuti. doufam ze se tim jeste budou zabyvat a nepresunou to do tabulky 'out of day'
kraki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danielik82 24. 7. 2007 17:10

dnes mi prisiel notebook z 2. reklamacky, po prvej reklamacii, mi stratili 1 GB Ramku, ale po dohode s nimi sme sa zhodli na kompenzacii, ze mi daju novu 1 GB Ram len inu znacku a este mi vymenia stary procesor za novy TL-60 ... vsetko to teraz doma mam a som spokojny ... dufam, ze uz ziadne problemy nebudu, lebo ma asi ...
danielik82
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka