ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod tomahafk 5. 11. 2007 14:29

tak já celkem v klidu používám dodanej Power4gear, v těch Vistách má předělaný rozhraní a dá se tam toho víc nastavit, jinak před obrazovkou s logem Woken je animace kdy v obdelnikovym rámečku nabíhaj žlutý čárky :) je to podobný jako při nabíhání XP, včera jsem otestoval PC mark 05 a hodilo mi to 3400bodů, o 200 víc jak v XP
tomahafk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ujosvec 5. 11. 2007 15:48

Taky jsem skoušel Visty a v 3DMark 2005 mi to hodilo o 300 boů méně něž v XP při stejném nastavení GK.To je docela dost.Zatim jsem je zatratil.
ujosvec
Junior

Odeslat příspěvekod x.pierre 5. 11. 2007 16:11

tomahafk píše:tak já celkem v klidu používám dodanej Power4gear, v těch Vistách má předělaný rozhraní a dá se tam toho víc nastavit, jinak před obrazovkou s logem Woken je animace kdy v obdelnikovym rámečku nabíhaj žlutý čárky :) je to podobný jako při nabíhání XP, včera jsem otestoval PC mark 05 a hodilo mi to 3400bodů, o 200 víc jak v XP4/quote]

Jojo animace s zlutejma čárečkama proběhne..ale pak je docela dlouho černo...a pak až logo woken :( To vám nedělá??
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod tomahafk 5. 11. 2007 18:18

mě po animaci s čárečkama najede hned logo a pak plocha, celkem svižně, jinak 3Dmark 05 mi hodil zhruba stejnej výsledek, z hlavy ted nevim číslo jenom rozdíl 50 bodů si pamatuju, což je nic
tomahafk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomahafk 5. 11. 2007 18:21

...mam pocit že to bylo mezi 1300-1400 v XP i Vistách, ovladače grafiky od Asusa
tomahafk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psych 5. 11. 2007 20:19

Ahoj všichni,
mám ten samý problém, co pár lidí tady. U pravé šipky mi prakl plast a táhne se to dál. Noťas mi stojí na stolku, takže se s ním prakticky nic neděje. Když nepočítám, že si ho vezu autem někam jinam. To je ale v obalu a spolujezdec mi ho drží na kolenou ... Pečuji o něj, jako o oko v hlavě.
Ráda bych věděla, jak je to s reklamací. Prošli jste někdo ? Co vám na to řekli ? Díky za odpověď.
psych
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danielik82 6. 11. 2007 01:46

no ja som mal f3t od januara, a do oktobra som ho mal v servise 3 krat, vzdy tak 15 dni, stale som tam nahlasil zamrzanie, co mi nedokazali opravit ani raz, plus tam bolo este zla DVDnapalovacka, touchpad ... dokopy 12 zavad. Po 3 reklamacke, ked mi notebook stale zamrzal, som ho prisiel vratit do predajne. Som bol az prekvapeny aky boli ochotni, peniaze mi vratila predajna do 2 dni, a ze oni si to z Asusom uz vyriesia sami, lebo ak by som mal cakat peniaze od Asusu tak by to trvalo mesiac. Nic som nemusel spisovat, vsetko vybavili oni, len som im ho tam zaniesol, stym ze odstupujem od zmluvy, a ze pozadujem vratenie penazi. Som vazne rad, ze som sa toho booku zbavil, a teraz som si nakonfiguroval z http://www.zero.sk a som absolutne spokojny. Podla zakona je to tak, ze ak vam zavadu neopravia ani na 3 krat, tak mozte pytat peniaze.
danielik82
Junior

Odeslat příspěvekod nulda.jn 6. 11. 2007 12:56

tak ono asi neni co opravovat na tom booku se zasekavanim,chce to napsat novej ovladac... :)
nulda.jn
Junior

Odeslat příspěvekod vlado.k 7. 11. 2007 00:20

Píšem sem moju skúsenosť s NB asus F3T-AP031C. Kúpil som ho v apríli s OS Vista Premium. Po prvom spustení strašné, modra obrazovka a nič sa nedalo poriadne nainštalovať. Išiel hneď na reklamáciu. Po reklamačke, že je všetko v poriadku, ale nebolo, stále to nešlo resp. šlo to ako predtým. Tak som prešiel na XP SP3. No bežalo to celkom fajn až kým som nezačal inštalovať drivery od asusu. Sekanie PC na 10s, problémy a bluetooth pri vypínaní -po zapnutí len čierna obrazovka ak som nevypol bluetooth pred vypnutím PC alebo reštartom . Trvalo mi to pol roka kým som ho dostal do normálnych koľaji s XP SP3. Ale skúsil som potom nainštalovať Office 2007 a bol problém na svete. Po reštarte alebo vypnutí PC sa buď komp nezapol alebo ak hej tak len, že fungovala grafika hardwarovo..... no nič zábavné. Len samé problémy. Tak som sa naštval a dal som si 2.11.07 vistu ....ALE inštaloval som si ju z originál CD k notebooku s tým, že som bol PRIPOJENÝ na sieť. ODPORÚČAM kvôli AKTUALIZÁCIÍ pri inštalácií. Trvalo to asi hodinu úplne celé aj s aktualizáciami. To znamená, že mali v tom ešte riadny bodrel (Microsoft), ktorý sa musel asi utriasť kým sa to doladilo. Zatiaľ mi to fachčí OK až na malé chybičky ale sú menšie ako na XP. Pre všetkých ktorí majú XP ...zatiaľ to neseklo. Uvidím ako to pôjde ďalej, Dám vedieť ak by niečo.
vlado.k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CZ4R 7. 11. 2007 04:09

Vy, co tam davate Visty, mate 32 nebo 64b verzi? nevim kterou mam koupit...
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod x.pierre 7. 11. 2007 10:30

CZ4R píše:Vy, co tam davate Visty, mate 32 nebo 64b verzi? nevim kterou mam koupit...

32 určitě.......64 nekupuj....zatim pro ní nejsou pořádně ovladače....a stejně jí využiješ jen když budeš mít 3 giga ramek a víc a to eště na pár programů jen:!: ....takže zbytečný prachy :wink: Ja už jedu na ní tři dni...a bez seknutí..takže fakt parada...
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod tomahafk 7. 11. 2007 11:05

testuju 32b Home Premium
tomahafk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kniper 7. 11. 2007 22:29

Tak sem napsal do asusu o tom sekani a odepsali at reinstaluju system.
Je tu vubec někdo komu kdo to zkousel a pomohlo mu to?
ASUS F3Tc AP008, AMD Turion64 X2 TL52 1.6GHz, nVidia GeForce Go 7300, 2 GB DDR2 667 MHz, 120GB 5400 ot/min.
kniper
Junior

Odeslat příspěvekod x.pierre 7. 11. 2007 23:10

kniper píše:Tak sem napsal do asusu o tom sekani a odepsali at reinstaluju system.
Je tu vubec někdo komu kdo to zkousel a pomohlo mu to??/quote]

Ja to zkoušel a nepomohlo :( tak sem zkusil dát visty...a problem vyřešen...
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod nulda.jn 9. 11. 2007 08:13

kniper píše:Tak sem napsal do asusu o tom sekani a odepsali at reinstaluju system.
Je tu vubec někdo komu kdo to zkousel a pomohlo mu to??/quote]

tak by me zajimalo s kym jsi komunikoval,psal jsem tam 3x a zatim nic noveho... bylo kecu jak poslou do taiwanu zadost o novy ovladac a kde nic tu nic
nulda.jn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka