ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod sonyblade 27. 2. 2008 08:09

uz to tu niekdo pisal, takze toto mne pomohlo pri vypadavani dvd mechaniky vo viste, mam to uz mesiac a pracuje to bezproblemov. A flashu noveho firmware sa netreba bat.

Pokud máte danou mechaniku Toshiba-Samsung TS-L632D s
firmwarem AS05, může se objevit několik problémů
(např. občasné zatuhávání na pár sekund ve Windows XP, mizení
mechaniky ve Windows Vista, atd.). Tyto problémy pomůže vyřešit
cross-flash firmwaru AS05 na firmware SC04 přímo od Samsungu.
Vyzkoušel jsem jiný postup, bež který se zde už objevil.
Na adrese http://www.samsungodd.com/kor/Firmware/FWD...duct_code=
je ke stažení soubor TS-L632D_SC04.exe (úplně dole).
Daný soubor nespouštějte, ale rozbalte (popřípadě přejmenuje exe
na zip). Dostanete 2 soubory (200706120953115801_TS-L632D_SC04.BIN,
sfdnwin.exe). Spusťte sfdnwin.exe s parametrem nocheck
(sfdnwin.exe -nocheck). To umožní cross-flash. Vlevo nahoře
(Download File Open) otevřete daný soubor BIN (možná se objeví
hláška, že daná verze je stará - ale toho si nevšímejte).
Následně klikněte na Start Download a procedura by měla začít.
Po flashnutí dojde k restartu systému a je hotovo.
U mě proběhlo bez problémů.
sonyblade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x.pierre 1. 3. 2008 19:17

sonyblade píše:uz to tu niekdo pisal, takze toto mne pomohlo pri vypadavani dvd mechaniky vo viste, mam to uz mesiac a pracuje to bezproblemov. A flashu noveho firmware sa netreba bat.

Pokud máte danou mechaniku Toshiba-Samsung TS-L632D s
firmwarem AS05, může se objevit několik problémů
(např. občasné zatuhávání na pár sekund ve Windows XP, mizení
mechaniky ve Windows Vista, atd.). Tyto problémy pomůže vyřešit
cross-flash firmwaru AS05 na firmware SC04 přímo od Samsungu.
Vyzkoušel jsem jiný postup, bež který se zde už objevil.
Na adrese http://www.samsungodd.com/kor/Firmware/FWD...duct_code=
je ke stažení soubor TS-L632D_SC04.exe (úplně dole).
Daný soubor nespouštějte, ale rozbalte (popřípadě přejmenuje exe
na zip). Dostanete 2 soubory (200706120953115801_TS-L632D_SC04.BIN,
sfdnwin.exe). Spusťte sfdnwin.exe s parametrem nocheck
(sfdnwin.exe -nocheck). To umožní cross-flash. Vlevo nahoře
(Download File Open) otevřete daný soubor BIN (možná se objeví
hláška, že daná verze je stará - ale toho si nevšímejte).
Následně klikněte na Start Download a procedura by měla začít.
Po flashnutí dojde k restartu systému a je hotovo.
U mě proběhlo bez problémů. /quote]

Máte všichni mechaniku TS-L632D??? Me to při spuštění sfdnwin.exe v položce Drive píše že mam mechaniku NE7087V ZIG400O v. 101
Mam F3TC..jedu na vistách...a mechanika mi taky mizí...A dříve v XPéčkách sem měl taky záseky pársekundový jako většina lidí tady... nevíte nekdo co s tim? :(
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod SuPeR321 2. 3. 2008 19:45

x.pierre píše:Máte všichni mechaniku TS-L632D??? ?/quote]

Nie. Ja mam ASUS F3T AP008, kupovany vo februari (unor) 2007 a mam tam mechaniku HL-DT-ST DVDRAM GSA-T10N (asi LG).

Windows Vista som este neskusal, takze neviem ci by v nom mechanika "mizla".
ASUS F3T AP008, AMD Turion64 X2 TL52 1.6GHz, nVidia GeForce Go 7600,
2GB DDR2 667 MHz, 120GB 5400 ot/min, Windows XP Pro SP2 EN
SuPeR321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olso 2. 3. 2008 21:24

SuPeR321 píše:
x.pierre píše:Máte všichni mechaniku TS-L632D??? ?/quote]

Nie. Ja mam ASUS F3T AP008, kupovany vo februari (unor) 2007 a mam tam mechaniku HL-DT-ST DVDRAM GSA-T10N (asi LG).

Windows Vista som este neskusal, takze neviem ci by v nom mechanika "mizla".

A seka ti v XP?
olso
Junior

Odeslat příspěvekod mensa 3. 3. 2008 03:08

Ja mam LG T20N a v XP nemam jakykoliv problem se sekanim. Nemohu si zatim stezovat,jen ted jsem reklamoval kvuli prasklemu krytu u sipky,jinak notebook slape bez problemu.
Canon EOS 450D + 18-55/3.6-5.6 IS + 55-250/4-5.6 IS + polarizák (časem by se mi líbil canon 17-55/2.8 IS)
mensa
Junior

Odeslat příspěvekod olso 3. 3. 2008 20:49

mensa píše:Ja mam LG T20N a v XP nemam jakykoliv problem se sekanim. Nemohu si zatim stezovat,jen ted jsem reklamoval kvuli prasklemu krytu u sipky,jinak notebook slape bez problemu.

Uz mam aj ja kryt prasknuty, desneee, nemozem byt bez NTB ale ani nechcem mat rozsalovany kryt, byt ci nebyt :mrgreen:
olso
Junior

Odeslat příspěvekod orthank 3. 3. 2008 21:36

TAk ja som to už vzdal.Tri reklamácie prasknutého krytu a jeden dodrbaný HDD mi stačili a ešte k tomu nezreklamovateľné sekanie,tak som to vrátil do predajne spať s tým že odstupujem od zmluvy...poslal som im všetko príslušenstvo aj tašku a myš aj ked to boli akože darčeky ..ale nechcem mat od toho už nič....presedlávam na HP Pavilion dv6670 hned ako mi pošlú peniaze naspať....:-)...a toto odporúčam urobit každému ..nie kupovať to HP,ale odstúpenioe od zmluvy...táto séria notebookov je vadná celá od výroby....rýchlo to zreklamujte ako sa dá viackrát napr. na to prasknutie krytu,pretože to praska povačšine viackrát a odstúpte....nemá to zmysel....ja teraz notebook potrebujem ako vodu v saudskej arábii ale musím sa bez neho zaobísť a verím že to HP mi poslúži omnoho viacej.:-)
orthank
Junior

Odeslat příspěvekod mafiatko 3. 3. 2008 21:50

orthank píše:TAk ja som to už vzdal.Tri reklamácie prasknutého krytu a jeden dodrbaný HDD mi stačili a ešte k tomu nezreklamovateľné sekanie,tak som to vrátil do predajne spať s tým že odstupujem od zmluvy...poslal som im všetko príslušenstvo aj tašku a myš aj ked to boli akože darčeky ..ale nechcem mat od toho už nič....presedlávam na HP Pavilion dv6670 hned ako mi pošlú peniaze naspať....:-)...a toto odporúčam urobit každému ..nie kupovať to HP,ale odstúpenioe od zmluvy...táto séria notebookov je vadná celá od výroby....rýchlo to zreklamujte ako sa dá viackrát napr. na to prasknutie krytu,pretože to praska povačšine viackrát a odstúpte....nemá to zmysel....ja teraz notebook potrebujem ako vodu v saudskej arábii ale musím sa bez neho zaobísť a verím že to HP mi poslúži omnoho viacej.:-)o/quote]

No ja to chcem tiez tak urobit, len neviem ci mi toto bude stacit na vratenie penazi: 1,stare zname sekanie, 2,odisiel mi TV-out na grafike, a 3,pokazeny prepinac na Jack/repraciky. Myslim si ze Shark computres bude proti vrateniu penazi. :roll: a to uz bol na reklamacii s vadnou baterkou.
ASUS F3Tc AP007, AMD Turion64 X2 TL52 1.6GHz, nVidia GeForce Go 7600, 2 GB DDR2 667 MHz, 100GB 5400 ot/min.
mafiatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ShaWn 9. 3. 2008 17:41

Crossflash firmwaru mechaniky u mě odstranil známé cca 10s zasekávání... :wink:
ShaWn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kniper 10. 3. 2008 00:20

ShaWn píše:Crossflash firmwaru mechaniky u mě odstranil známé cca 10s zasekávání... :wink:k/quote]

Tak gratuluju mi to taky pomohlo :)
ASUS F3Tc AP008, AMD Turion64 X2 TL52 1.6GHz, nVidia GeForce Go 7300, 2 GB DDR2 667 MHz, 120GB 5400 ot/min.
kniper
Junior

Odeslat příspěvekod nulda.jn 10. 3. 2008 11:20

jo mě taky,konečně se to dá naplno používat :)
nulda.jn
Junior

Odeslat příspěvekod roti 10. 3. 2008 11:46

niverin píše:
roti píše:tak me po roce odesla baterka:(
Ze 2h najednou vydrzi 53min:( a sem asi mesic pres rok, takze na reklamacku nemam narok:(

jak jde odstoupit od smlouvy?Musim to reklamovat 3x????

Záruka je 2 roky, ne??/quote]
no prej rok
roti
Junior

Odeslat příspěvekod mensa 10. 3. 2008 12:21

A já si řikal,že je divný že mě se to neseká ať mam jakykoliv ATK a ono je to nakonec tim,ze mam LG mechaniku,tomu bych asi nokdy neveril,ze to muze zpusbovat mechanika. Poklona tem co na to prisli :wink:
Canon EOS 450D + 18-55/3.6-5.6 IS + 55-250/4-5.6 IS + polarizák (časem by se mi líbil canon 17-55/2.8 IS)
mensa
Junior

Odeslat příspěvekod Pmikec 12. 3. 2008 09:38

Ja tomu take neveril ale zkusil crossflash firmwaru mechaniky a po tydnu to vypada velice dobre, zadne mrznuti na 10 s. ani to mirne zasekavani takze po roce to zatim jede tak jak jsem si predstavoval
Pmikec
Junior

Odeslat příspěvekod ujosvec 13. 3. 2008 21:33

Tak jsem vyřešil problem s DVD (MATSHITA DVD-RAM UJ-850S). Při vypalování mě vzala tak 5 z 10 CD nebo DVD. Používal jsem Nero a byl jsem z toho dost na..... Po vyzkoušení Ashampo Burning Studio jsem nezaznamenal jedinej problem!!! Všem kdo mají problem s touto vypalovačkou doporučuji vyzkoušet tento program.
NTB-
Dell inspiron N7110 17,3" i-7
Nvidia GT-525 / 1G Ram
RAM 6G
SSD Corsair Force 3 Series 120GB
Win7-64bit
Linux
ujosvec
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka