ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod michalh 8. 1. 2007 16:52

tak jsem dnes volal do servisu kvuli tem reprackum a nahradni desky jeste nemaji, mam zavolat za tyden, tak jen pro vasi informaci..
michalh
Junior

Odeslat příspěvekod napisxy 8. 1. 2007 17:21

Thowt1 píše:to tommmi: ja viem ze vykon je slabsi, zaujima ma, ci mu ale funguje tak ako ma, ci mu idu repracky a bluetooth(bavime sa o f3M,hej?)


Tak ten přesně mám já - myslim AP012. Výkonově mi naprosto vyhovuje, když neberu hry, ale třeba NFS Carbon se mi pustit podařilo (značný sekání), Mafia naplno v pohodě. Ale nemám ho na hry, hlavně na net a multimédia. Bohužel ten samý problém s BT (mám neustále zapnutý), repro odešlo hned napoprví, čekám až budou mít desky a pak pujde na reklamaci. Jestli ho budeš kupovat s woknama, doporučuju vše nejdřív vyzkoušet, takže sluchátka sebou.
napisxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cameo 8. 1. 2007 18:17

Chcel by som vedieť čo je to to AP008, je to typ toho NB alebo čo?
Ak hovorime o NB ASUS F3T

Po prečítaní tohoto fora ste mi riadne pokazili chuť na jeho kupu.
Ak sa nemylim ta grafika je 512MB a mala by fungovať tak že 256 používa svojich a zvyšných 256MB su zdieľane z Ramky. moj laicky nazor, nemusi byt dobry. Nebude to sekanie tým?
Acery si fakt nekupujte su to šmejdy a je na nich veľa reklamačiek.
cameo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tommmi 8. 1. 2007 18:29

Thowt1 píše:to tommmi: ja viem ze vykon je slabsi, zaujima ma, ci mu ale funguje tak ako ma, ci mu idu repracky a bluetooth(bavime sa o f3M,hej?)


nie ,on ma F3J.ale tie iste parametre a idemu vsetko olwrajt,myslim BT repraciky atd
tommmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackburn15 8. 1. 2007 22:07

Tak ja jsem dneska dal ten Asus FT AP008 na reklamaci rekli ze by to melo trvat do pondelka takze jsem zvedam co s tim privenou jinak jsem mel problem s prehrivanim GPU na 96°C dam vam vedet jak jsem dopad :wink:
blackburn15
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 8. 1. 2007 22:43

nepodarilo se nekomu vyresit ten "problem" s diskkem, ze kazdou sekundu je slyset hrabani a blika dioda, ja se nemuzu soustredit na uceni, kdyz tohle porad dela. je to strasny......poradte
CZ4R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adasch. 8. 1. 2007 23:26

CZ4R píše:nepodarilo se nekomu vyresit ten "problem" s diskkem, ze kazdou sekundu je slyset hrabani a blika dioda, ja se nemuzu soustredit na uceni, kdyz tohle porad dela. je to strasny......poradte


Si tu diodu necim přelep :lol:
Adasch.
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 9. 1. 2007 00:01

Chtel jsem ho a jak ted koukam, koupit ty me dva Delly bylo pozehnani.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladikcek 9. 1. 2007 10:22

Tak jsem si nainvne myslel ,ze se mi sekani grafiky vyhne...U vsech drive psanych her bez problemu .ale po spusteni GTR 2 ..po patnacti minutach zacne skubani hry .. Je slyset chlazeni graficke karty roztocene po prepnuti do windows pomalu utichne a vse je na malou chvilku ok .. Ale to tady uz bylo ..Ovladace z laptop..Krome toho by me zajimalo pokud hraje nekdo tuto hru ..zdali se mu stava ,ze pri zavodu mu nenaskoci obraz ..ale po restartu zavodu vse ok...
Ladikcek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalh 9. 1. 2007 10:54

Thowt1 píše:to tommmi: ja viem ze vykon je slabsi, zaujima ma, ci mu ale funguje tak ako ma, ci mu idu repracky a bluetooth(bavime sa o f3M,hej?)


o F3M: repracky odesly, BT jeko u ostatnich F3 (tzn. nesmi se vypnout pri vypnuti windows, jinak restart)
michalh
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 9. 1. 2007 12:36

blackburn15 píše:Tak ja jsem dneska dal ten Asus FT AP008 na reklamaci rekli ze by to melo trvat do pondelka takze jsem zvedam co s tim privenou jinak jsem mel problem s prehrivanim GPU na 96°C dam vam vedet jak jsem dopad :wink:>/quote]


si chlap cinu .. som zvedavy co s tym spravia, ak to pomoze moja 007cka je na ceste do asusu.
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 9. 1. 2007 12:41

poradte niekto co mam spravit aby mi odisli repraky
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 9. 1. 2007 12:49

nealko píše:poradte niekto co mam spravit aby mi odisli repraky
Přestaň hulit :-B :P
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nealko 9. 1. 2007 13:00

Oops! píše:
nealko píše:poradte niekto co mam spravit aby mi odisli repraky
Přestaň hulit :-B :P-/quote]


haha .. ale vies ake je to blbe ked chces mat sluchatka a tie svine si stale vyhravaju?
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 9. 1. 2007 13:07

Tak to pošli na reklamačku. Nejspíše budeš mít podobný problém, co mají ostatní s repro. Akorát, že jim ten "čudl" co přepíná mezi sluchátkama a repro zůstal v "poloze sluchátka" (takže jim nejdou repro) a tobě zůstal někde na půli cesty :mrgreen:

(Nic z toho co jsem napsal se zatím nezakládá skutečnostech. Jen moje domněnky :D)
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků