ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod x.pierre 1. 11. 2007 23:22

olso píše:Tak seka so vsetkymi moznymi ovladacmi, uz mam BAD len 17% a i tak. Zmenil som len ten spin down na max performance a teraz to testujem tak.


Ja taky zkoušel menit to nastavení v NHC, ale s tim max performance se mi to sekalo snad ještě víc než stim Without spin down(128). :?
Už mě to fakt nebaví...ještě počkám jestli sem napíše ten týpek co si nainstaloval visty nově kuli sekání, a když potvrdí že na vistách to jede o.k....tak du do nich taky :!:
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod olso 1. 11. 2007 23:31

x.pierre píše:
olso píše:Tak seka so vsetkymi moznymi ovladacmi, uz mam BAD len 17% a i tak. Zmenil som len ten spin down na max performance a teraz to testujem tak.


Ja taky zkoušel menit to nastavení v NHC, ale s tim max performance se mi to sekalo snad ještě víc než stim Without spin down(128). :?
Už mě to fakt nebaví...ještě počkám jestli sem napíše ten týpek co si nainstaloval visty nově kuli sekání, a když potvrdí že na vistách to jede o.k....tak du do nich taky :!:m/quote]


No aj mne to seka aj na max performance. Dufam ze povodne tam bolo without spin down :mrgreen: nech to vratim do orig. stavu. Ja som Visty na zaciatku chvilu mal, ale to vtedy boli este uplne nevychytane a furt to nejak haprovalo. Este okrem toho potrebujem v praci hyperterminal a ten Vista nema, budem to musiet vyriesit nejakym softom :(
olso
Junior

Odeslat příspěvekod x.pierre 2. 11. 2007 00:12


No aj mne to seka aj na max performance. Dufam ze povodne tam bolo without spin down :mrgreen: nech to vratim do orig. stavu. Ja som Visty na zaciatku chvilu mal, ale to vtedy boli este uplne nevychytane a furt to nejak haprovalo. Este okrem toho potrebujem v praci hyperterminal a ten Vista nema, budem to musiet vyriesit nejakym softom :(


Jojo puvodně tam je without spin down :) Ja je jeste na notasovi nemel, mel sem je chvili na velkym kompu, ale tam nebyla podpora ovladacu na desku este(deska rok stará,kupodivu Asus :? , a ovladače nejsou dodnes..takze se zase kucí z asusu ukazujou >:-[] )

Ale to je jedno, nicméně ted už doufám že ted už ty visty budou šlapat v pohodě na nb...už fakt jen čekam jaky zkušenosti po pár dnech s vistou napíše tomahafk, a pudu do nich...
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod bensson 3. 11. 2007 10:31

Mam otazku pre tych co maju Visty... Prednedavnom som ich nainstaloval a skusam nejaky crack ale zatial bezuspesne (stale dostavam len BSOD ohladne royal.sys suboru). Nevie mi niekto poradit akym sposobom spravne cracknut visty? Mam F3T-AP 031.
Diky za odpovede
bensson
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danielik82 4. 11. 2007 03:56

ludia, spravte ako ja, pytajte spat peniaze, nech vam vratia zbytocne vyhodene peniaze, a kupte si iny stroj, lebo s tymto budu stale len problemy
danielik82
Junior

Odeslat příspěvekod tomahafk 4. 11. 2007 15:27

takže slyšte moje zkušenosti po tejdnu s Vistama, několikasekundový zaseknutí se zatím nekonalo, vyzkoušeno na obyč práci i hraní, při poslechu mp3 nebo sledování filmu se žádný pravidelný sekání zvuku nekoná, ani při hrách, ovladače sou z céda co bylo od Asusu, novější snad jenom na zvukovku, zatím teda doporučuju, uvidíme po delším čase, kdyby nastaly změny napíšu to sem
tomahafk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x.pierre 4. 11. 2007 16:30

tomahafk píše:takže slyšte moje zkušenosti po tejdnu s Vistama, několikasekundový zaseknutí se zatím nekonalo, vyzkoušeno na obyč práci i hraní, při poslechu mp3 nebo sledování filmu se žádný pravidelný sekání zvuku nekoná, ani při hrách, ovladače sou z céda co bylo od Asusu, novější snad jenom na zvukovku, zatím teda doporučuju, uvidíme po delším čase, kdyby nastaly změny napíšu to sem /quote]


Super dík moc, hned večer je tam šoupnu taky... Už se to fakt nedá vydržet :?
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 4. 11. 2007 20:00

tomahafk píše:takže slyšte moje zkušenosti po tejdnu s Vistama, několikasekundový zaseknutí se zatím nekonalo, vyzkoušeno na obyč práci i hraní, při poslechu mp3 nebo sledování filmu se žádný pravidelný sekání zvuku nekoná, ani při hrách, ovladače sou z céda co bylo od Asusu, novější snad jenom na zvukovku, zatím teda doporučuju, uvidíme po delším čase, kdyby nastaly změny napíšu to sem /quote]

na tom CD jsou ovladace i na visty? :roll:
CZ4R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olso 4. 11. 2007 21:57

na tom CD jsou ovladace i na visty? :roll:[/quote]

JJ, su, na tom druhom CD a dokonca to islo instalovat tak, ze si ho tam tam, naklikal co chces nainstalovat a siel na kavu a vsetko sa to postupne nainstalovalo...Mal som Visty na zaciatku, stvalo ma ze nema hyperterminal a celkom to aj padalo-stare softy. Vista Bussiness to bola a asi sa k nej vratim... :mrgreen:
olso
Junior

Odeslat příspěvekod x.pierre 4. 11. 2007 22:58

tomahafk píše:takže slyšte moje zkušenosti po tejdnu s Vistama, několikasekundový zaseknutí se zatím nekonalo, vyzkoušeno na obyč práci i hraní, při poslechu mp3 nebo sledování filmu se žádný pravidelný sekání zvuku nekoná, ani při hrách, ovladače sou z céda co bylo od Asusu, novější snad jenom na zvukovku, zatím teda doporučuju, uvidíme po delším čase, kdyby nastaly změny napíšu to sem /quote]


Prosimte jak si rozchodil pod vistama klavesu FN ? A jakej ovladač si instaloval na webcamu? tydle veci mi akorát nejedou..jinak všechno zatim vpoho co se týče ovladačů...a neseka se zatim:)
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 5. 11. 2007 00:35

a jak je to s Vistama a 1 GB RAM?? chyta se? nebo je NUTNE koupit jeste jednu pamet? Kdyz bych tam nechal jen 1 GB, daji se pak na tom zahrat i hry?
CZ4R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x.pierre 5. 11. 2007 09:40

x.pierre píše:Prosimte jak si rozchodil pod vistama klavesu FN ? A jakej ovladač si instaloval na webcamu? tydle veci mi akorát nejedou..jinak všechno zatim vpoho co se týče ovladačů...a neseka se zatim:)z/quote]


Tak FN klavesa rozchozena...taktéž webka.... Ale lidi jak máte nastavenej NHC?? používáte ho vůbec pod vistama?? Me ho zaprvý visty hned po startu zablokujou :? a za druhý se mi hned hrozně stmaví obrazovka :cry:
x.pierre
Junior

Odeslat příspěvekod tomahafk 5. 11. 2007 11:50

tak upřímně nevim co je NHC, jinak já mam 2 GB RAM a to bych i doporučil pokud chcete hrát hry, mam dojem že Visty sežerou kolem 400-500 mega, přesně to teď nevim
tomahafk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nealko 5. 11. 2007 12:08

danielik82 píše:ludia, spravte ako ja, pytajte spat peniaze, nech vam vratia zbytocne vyhodene peniaze, a kupte si iny stroj, lebo s tymto budu stale len problemy


kolko zavad si na nom mal ked ti vratili peniaze? ako dlho to trvalo? kde si ho kupoval? moj bol zatial na jednej reklamacke s dvomi zavadami, odisla zakladna doska a ***** sa tlacitko na otvaranie notebooku, ak by si bol ochotny mi podrobnejsie poradit ako mam postupovat dam ti aj mail .. thx
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod x.pierre 5. 11. 2007 12:57

tomahafk píše:tak upřímně nevim co je NHC, jinak já mam 2 GB RAM a to bych i doporučil pokud chcete hrát hry, mam dojem že Visty sežerou kolem 400-500 mega, přesně to teď nevim /quote]


Notebook hardware control :) No to neva, ale ještě mi vadí že mi visty docela dlouho nabíhaj...Docela dlouho je pri startu videt černá obrazovka, pak až se zobrazí obrazovka s logem windows v kolečku uprostřed...a pak až nabíhá plocha....nevíte nekdo čim to je? že na začátku koukam tak 10 s na černou obrazovku? :cry: Myslim si že giga ramek by melo stačit na rychly naběhnutí vist
x.pierre
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků