ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod fryvald 4. 12. 2006 18:23

Xemiq:napiš prosímtě zítra ty zkušenosti z hrama-jaké hry na tom budeš testovat?
SE is the best!
fryvald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xemiq 4. 12. 2006 19:32

No co mi pride pod ruku.. Zahajim to DOUBLE AGENT-om, tomu davam tak tyzdem, pak sa z chuti vrhnem na NFS: Carbon,ale ten sa mi uz druhy krat prechadzat asi nebude chcet,no uvidim.. Potom preventivne opacim moj milovany BLOOD MONEY,ale ak sa mi skor dostane do ruky GHOTIC 3,tak sa postaram o ten.. A este mam na plane CRIMINAL ORIGINS a potom ked vyleze,tak ASSASSINS CREED a TD UNLIMITED..
Nejake dalsie rady???

edit: No ale pochybujem,ze tje skusenosti budu secky zajtra,bo zajtra idem pren - to sa budem serkat s instalaciou a pak frcat na intrak a az tam,ale zajtra sa pripojim a napisem.. Jo a ozaj,sak aj skola.. :mrgreen:
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod doneck 4. 12. 2006 22:41

Vyzkoušej nějáké 3D Marky (03,05). Pak sem hoď výsledky :)
doneck
Junior

Odeslat příspěvekod Largo 4. 12. 2006 22:53

Zajtra pride
objednaval som cez lokalnu firmu
Largo
Junior

Odeslat příspěvekod Largo 4. 12. 2006 22:55

AP007 dostatok,
AP008 udajne posledne 3 kusy,ale stihol som to
Largo
Junior

Odeslat příspěvekod Danzas 5. 12. 2006 12:31

Tak mam F3t AP007 asi dva tydny a zatim spokojenost az na par "drobnosti"
Nefunguje bluetooth a prestaly hrat repracky na notasu, takze pujde na reklamaci...grrrr
Byl jsem s tim v obchode, kde jsem to kupoval a jeste s tim samym problemem {bluetooth} tam byli dalsi 3 lidi. Nekomu nesla ani wifi.
Rikali, ze je to zrejme problem cele teto rady a nevypadali moc nadsene.
Myslim, ze ve Slezke Ostrave, kde je servis, budou mit hodne prace...
Danzas
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 5. 12. 2006 14:08

Dufam,ze to je problem rady 007 a nie celeho F3T-cka.. Ehm..

A mne dnes moj super ochodik zahlasil,ze book bude az niekedy koncom tyzdna,takze ma moze aj j*bnut... :evil: :evil: :evil:
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod dodo_mt 5. 12. 2006 16:04

Xemiq píše:Dufam,ze to je problem rady 007 a nie celeho F3T-cka.. Ehm..

A mne dnes moj super ochodik zahlasil,ze book bude az niekedy koncom tyzdna,takze ma moze aj j*bnut... :evil: :evil: :evil:

Ja som preto zrusil objednavku na tento NB lebo som tiez kdesi cital ze bude problem s dodavkou. Japoncici nestihaju vyrabat :mrgreen: Pripada mi to tak ako ked urobi T-mobile reklamu na modem do Nb a ked clovek ide do predajne tak ich nemaju a povedia ze do mesiaca :|
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 6. 12. 2006 03:28

no s tou WIFI som sa normalne zlakol .. vyskusal som ale nastastie ide :)
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 6. 12. 2006 13:24

AP007 mi dala v 3D Marku 2003 7500 bodov .. nechapem to lebo kamaratino A6Tcko dalo nieco vyse 8000 a je to ta ista konfiguracia
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod doneck 6. 12. 2006 20:50

Asi měly jinou verzi 3D Marku.
doneck
Junior

Odeslat příspěvekod Nowi 6. 12. 2006 21:48

To je docela málo já sem myslel že to bude jak to uváděli t tej recenzi na notebook.cz o 7600...psali tam 8792bodů...docela rozdíl ne?
Nowi
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 6. 12. 2006 23:46

A to pisali o F3T? alebo iba o 7600 .. lebo tam potom asi mohol byt iny procesor. ale aj ja som cakal viac .. a cakal som ze sa to bude menej hriat .. fakt sa to hreje moc, na pravu stranu od touchpadu je to pri hrani poriadne horuce, neviem ci tam je grafika alebo procesor ale kuri slusne. neviete niekto poradit nejaky softver na to aby som mohol pustit vetranie vkuse? .. hluk toho vetrania mi nevadi .. ta teplota ano. A hry zacnu niekedy pocas hrania dost sekat a myslim ze je to prave tou teplotou
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod altin 7. 12. 2006 01:52

mam podobny problem s grafikou na F3T... skor to vidim ako problem s ovladacmi,raz ide vsetko v pohode, plynule a inokedy to bud trha alebo naopak je to strasne zrychlene...a co sa tyka bluetooth, ten vobec nejde detekovat...mala to udajne riesit nova verzia biosu, ale mne to nepomohlo...ma niekto rovnaky problem? ako by sa to dalo riesit? ...zatial mimo reklamacie...
altin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nealko 7. 12. 2006 02:01

altin píše:mam podobny problem s grafikou na F3T... skor to vidim ako problem s ovladacmi,raz ide vsetko v pohode, plynule a inokedy to bud trha alebo naopak je to strasne zrychlene...a co sa tyka bluetooth, ten vobec nejde detekovat...mala to udajne riesit nova verzia biosu, ale mne to nepomohlo...ma niekto rovnaky problem? ako by sa to dalo riesit? ...zatial mimo reklamacie...

ak niekedy v buducnosti zistis co to bol za problem daj mi plis vediet .. s tou grafikou je to u mna presne take iste, instaloval som uz kopec ovladacov a ziadna zmena .. s modrym zubom som sa este nezabaval ale skusim a dam vediet
nealko
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka