ASUS F3T (AP007 a AP008)

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod tommmi 9. 12. 2006 19:56

cafte majitelia NB f3t,

No uz aj ja ho mam doma ale je to len ako vianocny darcek
pozrel som si ho ,a vypada fakt superr,ale vela toho nevedel po zapnuti,ked v nom neni OS
a preto sa pitam VAS,XP alebo vista??????????
Ja by som chcel velmi vista ale pocul som ze na hry oporucaju 1,5az2GMb RAM :? :?
akoste na tom vy??
co odporucate????
A vopred dakujem na uppozornenie s -nevypinat BT
tommmi
Junior

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 12. 2006 20:01

No ono ak chces na tom hrat hry tak si nechaj este daky cas XP. Naco vymienat daco co funguje za daco co funguje skoro rovnako, pyta to vyse hardware a nejde pod tym vela software a hier bezproblemovo? P.S. Ja som ale Visty este ani nevidel :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Junior

Odeslat příspěvekod Nowi 9. 12. 2006 22:20

Jestli si chceš kupovat XP tak s tim počkej...třeba až na trh přijde ta Vista protože cena XP pak rapidně klesne...
Nowi
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 10. 12. 2006 00:23

Nowi píše:Jestli si chceš kupovat XP tak s tim počkej...třeba až na trh přijde ta Vista protože cena XP pak rapidně klesne...e/quote]

:D to jako ma pouzivat Vanocni darek az nekdy v unoru ? ;)
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod CZ4R 10. 12. 2006 00:26

Xemiq píše:jo a prave ma napadlo:
V priebehu instalovania driverov a niekolkych vypytanych resetoch,si odomna win vypytal instalacne CD s hlaskou,ze mu boli nahradene nejake dolezite subory neznamou verziou.. Stalo sa to aj vam? Najprv som mu ho tam asi 2 - 3 krat dal,ale ked to vypytal dnes druhy krat,tak som mu to zrusil a tvari sa ze je ok.. :?

tak to se mi nestalo! Ale neskutecne me stvou ikonky v tray liste, ktery nikdy nepouziju... nevite jak se da vypnout ten modem (ikona telefonu) a ikony "pripojeni k sitim", ktery jsou odpojeny a ta ikona rubikovy kostky ?
CZ4R
Junior

Odeslat příspěvekod doneck 10. 12. 2006 11:18

nealko píše:a pytal si sa aj na tu grafiku?
Na grafiku sem se neptal.
doneck
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 10. 12. 2006 11:18

CZ4R píše:
Xemiq píše:jo a prave ma napadlo:
V priebehu instalovania driverov a niekolkych vypytanych resetoch,si odomna win vypytal instalacne CD s hlaskou,ze mu boli nahradene nejake dolezite subory neznamou verziou.. Stalo sa to aj vam? Najprv som mu ho tam asi 2 - 3 krat dal,ale ked to vypytal dnes druhy krat,tak som mu to zrusil a tvari sa ze je ok.. :?

tak to se mi nestalo! Ale neskutecne me stvou ikonky v tray liste, ktery nikdy nepouziju... nevite jak se da vypnout ten modem (ikona telefonu) a ikony "pripojeni k sitim", ktery jsou odpojeny a ta ikona rubikovy kostky ?
Síťové ikonky ....stačí je v nabídce síťové připojení zakázat. U ostatních služeb ...spustit/napiš msconfig/a záložku po spuštění, tam si můžeš vybrat, které služby chceš povypínat.
Oops!
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 12. 2006 18:50

nealko: please,ako si ty vyriesil ten problem so zasekavanim u toho CS a Carbonu???
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod tommmi 10. 12. 2006 20:08

NO ale co hovorite na tu vistu do toho?????
tommmi
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 10. 12. 2006 20:46

Xemiq píše:nealko: please,ako si ty vyriesil ten problem so zasekavanim u toho CS a Carbonu???

No ani sam neviem ako. Postahoval som nejake drivery, niekto mi tu poradil optimalizovane drivery na nvidie tak som nainstaloval tie a uz to ide lepsie. Teda CSko mi uz tak divne neseka ako sekalo ale stale mam problem ze pocas hrania mi hocijaka hra zacne len tak sekat (carbon, fear, flat out2). Fakt mam obavy ze sa to prehrieva aj ked grafika ma vzdy tak do 80 a cpu okolo 60(teda ak je to normalne), ibaze tiez mam ten problem ako tu uz niekto pisal ze vobec nepocujem ked sa vetra(ak sa teda vobec niekedy vetra). Dal som ruku naspodok a na urcitych miestach bol feest horuci. Keby bol nejaky softver tak nastavim aby vetral stale.

A to 5 sekundove zaseknutie sa mi este nestalo a dufam sa ani nestane .. staci ze mi tie hry obcas sekaju
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 12. 2006 20:53

no dufam,ze tomu pomoze preinstalacia a tie novsie ovladace.. Mas na ne link? Mozes mi ich poskytnut?
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod dodo_mt 10. 12. 2006 21:33

Skus tu :wink:

Kód: Vybrat vše
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=47981&sid=eb5a0c546ff5a803c7e3f09474a1b083
TV: Panasonic TC-P50UT50, Reciver: Onkyo TX-SR608, MP: Xtreamer PRO, DVD: Pioneer DV-400V-K, Repro: JAMO S 608 + JAMO S 606 HCS 6, Remote: Logitech Harmony One, File server: Ubuntu 13.10 server, 5T PC: Apple Mac Mini, Phone: iPhone 5 32Gb FW 7.1.1
dodo_mt
Junior

Odeslat příspěvekod nealko 10. 12. 2006 23:24

Xemiq píše:no dufam,ze tomu pomoze preinstalacia a tie novsie ovladace.. Mas na ne link? Mozes mi ich poskytnut?

http://www.ngohq.com/home.php?page=Latest .. dufam ti to pomoze
nealko
Junior

Odeslat příspěvekod Pody 11. 12. 2006 01:13

Model F3T-AP008 vlastnim od 27.11.06 a som s nim viac ako spokojny. Problemy so sekanim som doteraz nemal. Je pravdou, ze book trochu viacej hreje na pravej strane, ale da sa to zniest. Co sa Bluetooth tyka, hej je pravdou, ze su s nim problemy, ale nie su neriesitelne(pokial nevide novy Bios). Osobne ho spojazdnujem preflashovanim Biosu. Domnievam sa, ze to nieje sposobene vypinanim cipu, ale nejakym konfliktom s USB. Stavalo sa mi to po nekorektom odobrati USB zariadenia(ak sa nemylim, aj ten BT je na USB). To trhanie by mohol vyriesit driver na cpu od AMD a Dual-Core Optimizer.
Pody
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xemiq 11. 12. 2006 15:32

Pody: hravas na nom cosi? co? ako ti idu? A ako si na tom s baterkou? U mna je ta vydrz fakt biedna,ale nejak mi to ani neprekaza,necestujem dlhsie ako 2h a zbytok casu som na kabli..

A mam dalsie nove herne poznatky:
Carbon - ide vsetko na max a 800 x 600
Splinter Cell: Chaos theory - 1024 a vsetko na max.
Dnes asi este vyskusam oblivion ale ku G3 sa akosi este nemozem dostat...
Xemiq
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka