Dell Inspiron 1501

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Vady 13. 6. 2007 11:18

Tak uz mi prisel a je fakt v pohode.Akorat myslim ze si tady nekdo stezoval ze se na aceru prohyba klavesnice. me to na tomhle dellu taky trosku dela.je to normalni?jsem zvykly na muj stary vrak compaq, pred nejakymi 5ti lety stal kolem 30 tisic tazkze low end ale klavesnice se nikdy ani o pul milimetru nehla tak me teda zajima jestli je bezne ze se mirne prohyba.
Vady
Junior

Odeslat příspěvekod Kryshna 13. 6. 2007 13:07

Ach jo... zavidim vam... me se dneska meli ozvat z DELLU a jeste nic.Za chvili mazu na firemni English a pokud behem toho casu nikdo nezavola, posvitim si na ne.Nevim nevim jak chteji stihnout jejich termin dodani...
Kryshna
Junior

Odeslat příspěvekod H4NS 13. 6. 2007 13:31

takze delam to pres to dell.cz/promo
a jinak kdyz vymenim ram, tak to teoreticky ztraci zaruku ne? a jeste furt nevim, jestli ty dve jadra vyuziju na to co sem psal ze pouzivam. stejně to ten disk bude brzdit ne? vy co je mate tam mate semprony?
H4NS
Junior

Odeslat příspěvekod vomix 13. 6. 2007 14:45

fcera mi prisel. Od doby, kdy dostali prachy na ucet to trvalo tyden do doruceni.
Slape jako hodinky:-) Mam X2 a 512MB, takze za dneska si pujdu pro dalsi 1GB.
vomix
Junior

Odeslat příspěvekod H4NS 13. 6. 2007 14:46

a mas tl52 nebo 56 ?
H4NS
Junior

Odeslat příspěvekod TuT 13. 6. 2007 14:46

ne nic neztracis,kdyz vymenis RAM a treba disk
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod vomix 13. 6. 2007 14:50

H4NS píše:a mas tl52 nebo 56 ?

mam tl52
vomix
Junior

Odeslat příspěvekod Megadeth 13. 6. 2007 14:52

To vomix a Vady: muzate zkontrolovat ty vase vetraky a napsat, jak jste na tom ? - viz moje predchozi prispevky na strane 23
Megadeth
Junior

Odeslat příspěvekod Vady 13. 6. 2007 14:57

Megadeth:zatim jsem ho nepoustel,jsem v praci,vecer ho zapnu.mam Turion x2 1,6 tak jsm taky zvedavy.
Vady
Junior

Odeslat příspěvekod vomix 13. 6. 2007 15:03

2Megadeth: Vcera vecer sem si nevsimnul, ze by se tocil porad. Zkusim to vysledovat a pak dam vedet.
vomix
Junior

Odeslat příspěvekod H4NS 13. 6. 2007 15:08

tak lidi du volat do dellu ptam se teda naposled jaky mate zkusenosti, chtel sem radsi turiona x2ku rikal sem si kdyz uz, tak at se potom nebiju do hlavy ze sem vzal semprona, ptam se vas jestli ma cenu jit jeste o litr vic a misto 2x1,6ghz mit 2x1,8ghz ??
H4NS
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 6. 2007 15:19

zalezi na tobe, jestli na to mas, kup na co mas :) v jednovlaknovych programech (99%) rozhoduje u techto CPU frekvence ne pocet jader :) az budou vicevlaknove programy, snad se zapoti obe jadra :)

Ale jak rikam, jestli na to mas, tak to ber :) ja mam oba Insp. dvoujadra protoze jsem chtel Intel a renderuju cili ja to vyuziju :)

Ale znas to, marketingova masaz Intelu zapusobila uzasne a dneska naraz kazdej potrebuje dvoujadro - co by pak vyrobci prodavali? :D

Na kancelar, web, DVDcka budu brat Semprona :)

Vady: mohl bys to bize popsat? Na nekterycg levnych Acerech se vazne prohyba a to tak az je to hnusne - pusobi to jako detska hracka za par stovek a ne jako book. Na Insp. by se nemela hnout ani o ň. Zkus zavolat do Dellu, popr. vyzkouset rovnou NBD :)
Naposledy upravil Gruppe dne 13. 6. 2007 15:20, celkově upraveno 1
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kryshna 13. 6. 2007 15:20

Tak dnes uz jsem malem opravdu vypenil, je to tyden co mel muj nout byt hotovy... a dnes jsem se opet dovedel ze to porad jaksi nebylo vyrobeno... uz toho mam celkem po krk.Ja to rikal hned na zacatku,ze budu mit zase smulu... jsem fu*ckt luckless person.A nejhorsi je, ze mi opet nikdo nebyl schopen rict z jakeho duvodu mam porad tenhle problem.V patek tam budu volat znovu... snazim se byt prijemny, pze vim ze ta holka co to semnou resi za nic nemuze (segra dela operatorku a kdyz vypravi co za kreteny tam kolikrat vola....), tak se snazim byt normalni i pres ten vztek a zklamani.
Kryshna
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 13. 6. 2007 15:22

Kryshna: Ty jo tak to uz bych je serval na tri doby a nechal si zavolat vsechny co s tim maji co docineni - i operatorku :)

Jinak s kym to resis? Jestli jen s nejakou podrzbuchtou tak ta ti asi moc nepomuze - zkus nejakeho obchodnika, financni odd apod. :)

Ja u jedny objednavky udelal malicko zmatek ze nevedeli jestli to dat na ICO nebo ne a taky se mi to seklo, ale obvolal jsem si je a hned to slo (ta slecna mi taky slibovala,ale ziji v cechach takze jsem si to posichroval) no a naraz to slo behem 2 hodin :D
Naposledy upravil Gruppe dne 13. 6. 2007 15:24, celkově upraveno 1
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod H4NS 13. 6. 2007 15:22

no ja prave koumu ze tam je mezi tema procikama rozdil v ceně asi litr viš jak to neni moc na to abych ušetřil takže jako ja to chcu jednak na klasickou kancelařinu a taky dělam hodně net stranky takže photoshop flash a tak hlavně prolinani jako přepinam mezi něma často, takže nechcu kupovat zbytečně něco co nevyužiju ale jak řikam litr neni moc na to abych pak jednou chtěl dělat vic věci naraz a nadaval rozumiš mi?
H4NS
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka