notebook do 25 000Kc

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Proki 22. 11. 2006 18:49

Taky si vybírám notebook do 25000Kč a přišel jsem na toto
NB ASUS A6M-Q050, 15.4", Sempron64 3400+, GF6100, 2x512MB, 100GB5, DVD±RW, WiFi, bez OS http://www.okcomputers.cz/asus-a6m-q050/d-56424/.
Myslím že pro normální práci studenta by bohatě stačil, ale zajímala by mě jedna věc: myslíte že pod ním poběží Windows Vista včetně Aera? Podud ne, tak bych si (možná) koupil NB ASUS A6KM-Q072, 15.4", Turion64 ML37, GF7300, 2x 512MB, 100GB5, DVD±RW, WiFi, BT, bez OS http://www.okcomputers.cz/asus-a6km-q072/d-56986/.
Myslíte že jsou tyto notebooky dobré na práci do školy, programování, filmy, hudba + občas nějaký ty hry?
Proki
Junior

Odeslat příspěvekod qwertus 22. 11. 2006 19:00

ja myslim, ze skoro kazdy notebook v mainstreamu staci krom narocnych her na vsechno.. jde jen o pohodli :D jinak mezi procecora od AMD jsem ani nehledal, nevim mozna bych mel.. ale ja bych proste chtel core 2 duo... ale jestli me nekdo presvedci proc AMD, tak klidne do nej jdu.. :)
qwertus
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 22. 11. 2006 19:08

Gruppe píše:Dell Inspiron 6400 :) ja slysel na 9ti clankovou baterku o 8mi hodinove vydrzi :) No vsak vyzkousim, maji me takove dojit 2 :)

booboo: to mas ale z nejake predchozi akce ne? Ja ted v te podrzimni za 1,66GHz, 512RAM,x1400,80GB HDD 7200, a/b/g WiFi, BT, 9ti cl bat platil 28 000,-

ne, ale je za říjnový ceny a ty byly pro mou konfiguraci výhodnější. Ale zase nemám BT, wifi a tu baterku a platil sem 24 872, takže když k tomu připočteš to co máš navíc, tak to zase o tolik levněji nevyjde. No osmihodinová výdrž asi na čistou kancelářštinu, pak to bude rychleji klesat, ale je fakt že moje 6 článková se na tu kancelářštinu blíží 4 hodinám
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 23. 11. 2006 14:53

Gruppe píše:qvertus: Dell ti je posklada NA OBJEDNAVKU ! DOKONCE ! V tom je to kouzlo! Druhy den po zaplaceni ti ho posklada!

neni to o tom ze by nachystal seri ale o tom ze PRAVE TOBE na miru posklada notebook.

Tohle je napriklad u Fujitsu Siemens standardni vec. Muzes si nakonfigurovat a objednat notebook podle vlastnich prani a oni ti ho poskladaji - jenom pro tebe. Plati samozrejme i u PC, pracovnich stanic, serveru atd.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 23. 11. 2006 21:05

Katikatus:

No tak to som zvedavy, kde take existuje. Pretoze spristupnene to ma len Dell a ciastocne HP (+ lokalni assembleri, ktori ma vsak nijako neoslovili). Nebrali ste nahodou 250 kusov FS do firmy? Jedine v tom pripade by mi to akotak sedelo...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sias 3. 12. 2006 15:27

Katikakus píše:
Gruppe píše:qvertus: Dell ti je posklada NA OBJEDNAVKU ! DOKONCE ! V tom je to kouzlo! Druhy den po zaplaceni ti ho posklada!

neni to o tom ze by nachystal seri ale o tom ze PRAVE TOBE na miru posklada notebook.

Tohle je napriklad u Fujitsu Siemens standardni vec. Muzes si nakonfigurovat a objednat notebook podle vlastnich prani a oni ti ho poskladaji - jenom pro tebe. Plati samozrejme i u PC, pracovnich stanic, serveru atd.

Taky tomu neverim, alespon na ceskych strankach nic nepisou..
Sias
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 4. 12. 2006 14:12

CeCo píše:Katikatus:

No tak to som zvedavy, kde take existuje. Pretoze spristupnene to ma len Dell a ciastocne HP (+ lokalni assembleri, ktori ma vsak nijako neoslovili). Nebrali ste nahodou 250 kusov FS do firmy? Jedine v tom pripade by mi to akotak sedelo...

C.

nie, ziadnych 250 ks, ako hovorim - 1 kus podla zelania:

http://www.fujitsu-siemens.cz/pcarch
resp. pre SK zakaznikov:
http://www.fujitsu-siemens.sk/pcarch

stiahni, nainstaluj, nakonfiguruj, ulozis subor .sar - staci poslat prejacovi a ten ti to objedna u FSC.

Toto plati pre vsetko - od NTB, cez PC, servery atd.
Toto je hlavna vyhoda FSC oproti inym znackam, ze ti umoznia vsetko nakonfigurovat podla Tvojich zelani a potrieb a vyrobia ti to.
Naposledy upravil Katikakus dne 4. 12. 2006 14:23, celkově upraveno 3
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 4. 12. 2006 14:15

Samozrejme, pre zakaznika je jednoduchsia moznost, aby navstivil predajcu FSC, ktory PC Architekt pouziva a pomoze s nakonfigurovanim, aby som ja ako koncak nemusel nic instalovat, resp ucit sa pouzivat. I ked ta aplikacia je blbuvzdorna a obsahuje napr. aj asistenta, ktory pomoze vybrat model, na zaklade zadanych parametrov - pre tych co sa v portfoliu nevyznaju.
Katikakus
Junior

Předchozí stránka