Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3205 - overview, postřehy

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alienfrank 12. 5. 2007 15:10

tomask píše:
waldauf píše:Zvukovka se pod widlema nechyta ani s novyma ovladacema (zkousel jsem ty z prilozeneho CD a i je stahnout z webu). proste se pri instalaci vypise errorova hlaska. nastesti chodim do widli jen kvuli tomu matlabu...


Už to tady zaznělo ... není to vyloženě v ovladači. Je nutné nainstalovat určitou záplatu (konkrétně tedy balicek db]kb888111xpsp2[/b]). Na CD je také přiložen a jestli se nepletu, tak je uveden shodou okolností jako první. Takže nainstalovat balíček, ovladač ... v tomto pořadí ... a už zde doufám nikdo nebude psát ohledně ovladačů zvukovky :)e/quote]


Přesto že už se to rozebíralo, mám stále problém, nainataloval jsem widle, snažil jsem se nainstalovat SP2 ale instalace se vždycky zapne, obě jádra jsou vytíženy na 50%... nejdéle jsem to takhle nechal kolem 5-ti hodin a furt se nic nedělo.

ke zvukovce: po nainstalování zmíněného balíčku (akorátže pro SP1) z CD, nainstaluju orig ovladače ke zvukovce, ale na konci instalace to hodí hlášku: "Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozen nebo zcela chybí. (Kód 39)" a zvuk nejede a nejede.

btw: tenhle thread mám celý přečtený
alienfrank
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swarm 12. 5. 2007 15:38

SP2 je potřeba. Doporučuju si Windows koupit.

//edit C: Ale swarme, na zive pekne legalne ;)
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armin_tamsarian 17. 5. 2007 15:22

Tak jsem další snad šťastný majitel tohodle drobečka..(1,83Ghz core duo, 2x512) mám ho druhý den a snad spokojenost... klavesinice se trošku sice prohne při psaní... ale zase bych to zatím neviděl jako obrovský problém... celkem tichý zatím sem větráček jet jen jednou a to při startu... jinak displej docela mini... ale da se to zvladnout ale na nějakou dlouhou práci v nějaký grafice to asi nebude... no uvidíme... ale má to hezký barvy to se musí nechat..:-)

další případné postřehy popíšu...



chtěl jsem se zeptat jaký používáte "manažer" pro správu tohodle noutu... nastavení výdrže a podobně... diky....
this armin is mortal
armin_tamsarian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armin_tamsarian 17. 5. 2007 23:37

hmm tak teplotu CPU mam temer standartne na 75 stupnich tak nevim esli to je dobre nebo spatne...
jinak book fouka asi nas tupen 1 nejdem temer slyset... sem tam odfoukne... nic hroznyho...
this armin is mortal
armin_tamsarian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alienfrank 18. 5. 2007 07:19

to swarm: díky, noťas už jede. se SP2 se chytly všechny ovladače.. jdu dále objevovat... ;-)
alienfrank
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yoio 20. 5. 2007 11:54

Zdravim

rad by som poprosil o pomoc s mojou 3205kou, mam ho dva dni a nedari sa mi naistalovat zvukovu kartu. vzdy ked sa snazim nainstalovat ovladac dodavany vyrobcom, zakazdym instalacia skonci s hlaskou statusu: Failure. a tak nemam zvuk. no ono zvuk mam ale je to iba beeper a o je moja dalsia prosba, ako ho mam vypnut???? proste nejak casto pipa, vzdy ked mam syst. hlasku tak pipne, ide ma z toho urvat. dakujem za pomoc
yoio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalimartines 20. 5. 2007 12:27

Zdravím, měl bych zájem o tento super nb, ale chtěl bych ho v konfiguraci s 2GB ram bez os. Viděl jste někdo někde tuto kombinaci? Zatím jsem narazil pouze na 2x512 a to bych musel koupit komplet novou ram :cry:
chalimartines
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yoio 20. 5. 2007 12:36

tak ten zvuk mam funkcny, dakujem za radu s tou zaplatou. takze mi zostava beeper. super ak by vedel niekto poradit ako na to. A este by som sa chcel opytat ake pouzivate ovladace pre bluetooth, ja mam ten z CD BlueTooth Stack for win od Toshiby a ten rad pada pokial mi prijde poziadavka o prijatie file z ineho kompu.
yoio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod waldauf 21. 5. 2007 23:02

yoio píše:Zdravim

rad by som poprosil o pomoc s mojou 3205kou, mam ho dva dni a nedari sa mi naistalovat zvukovu kartu. vzdy ked sa snazim nainstalovat ovladac dodavany vyrobcom, zakazdym instalacia skonci s hlaskou statusu: Failure. a tak nemam zvuk. no ono zvuk mam ale je to iba beeper a o je moja dalsia prosba, ako ho mam vypnut???? proste nejak casto pipa, vzdy ked mam syst. hlasku tak pipne, ide ma z toho urvat. dakujem za pomoc


beeper mi taky dlouho lezel v zaludku, lec google to napravil ;)
spravce zarizeni (pres win+pause) --> zobrazit skryte zarizeni --> v nabidce by melo byt zarizeni beep (ci tak nejak)
promin, za neuplne presnej navod, ale nemam tedka vidle po rukach :)
waldauf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod waldauf 22. 5. 2007 22:27

predem bych se chtel omluvit za moje predchozi nacnuti tematu ZVUK & WIDLE. mam toto forum cely procteny, ale proste jsem si nebyl vedom, ze se to nekde doresilo. kazdopadne diky za opakovanou radu ;)

co by me tedka vsak zajimalo, je jak je na tom tendle ntb pri prenaseni. jedna se mi hlavne o disk. vim ze IBMko ma nejaky antisok system u svych HDD, ale u tohoto drobecka jsem nic podobnyho nenasel. muze mi tedy bezet notysek a ja ho prenaset bo s nim nejak manipulovat tak, abych si neudelal z HDD gramofonovou desku?
waldauf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armin_tamsarian 24. 5. 2007 12:04

nevite nekdo k cemu je tlacitko jak je backspace? takovy slunicko?
this armin is mortal
armin_tamsarian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swarm 24. 5. 2007 12:13

Určitě jsem to tu psal...je to automatický senzor nastavení podsvícení. Používám to často, protože pomocí toho jde dosáhnout vyšší svítivosti než normálně. Pokud zmáčknete Fn+backspace, tak to začne automaticky regulovat podle světla v místnosti do té doby dokud nezmáčknete Fn+F4,F5. Pokud máte světlost na max, tak to nejde aktivovat, takže pokud chcete větší světlost, než je maximální, tak si ji snižte o jeden stupeň, a pak zapněte automatickou regulaci...pokud pak chcete nechat displej v tomto stavu i když přejdete do tmy, tak zmáčkněte potom Fn+F5 a on přestane regulovat ale nesníží jak na normální hodnotu.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armin_tamsarian 24. 5. 2007 12:35

Aha... a ja patral co to muze byt... uz vim i k cemu je ten senzor pod displejem... diky moc za info.

dale sem se chtel zeptat jaka je takova prumerna teplota procesoru..? ja mam treba kolem 58 - 60 pri bezne praci.. pokud ale tomu trosku opim a necham ho delat neco opravdu narocneho dovede se vytopit az na 85 stupnu... tak nevim esli sem este v norme a je to normal nebo je to nejakej pruser.
this armin is mortal
armin_tamsarian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda-B 24. 5. 2007 22:13

Chtěl jsem se zeptat, jaké máte skóre v PC Marku 05 v.1.2.0

Já mám celkově 2052 bodů

Procesor má 2711, paměti 2649, grafika 920 a disk 3698

Procesor je T1300 1,66 GHz, 2x512MB paměti 533 MHz a Hitachi 7200 ot.

Jde mi o to, že tenhle noťas se za ten cca rok prodával už v tolika konfiguracích, že by mě zajímalo, která z nich je optimální.
Tonda-B
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poofy 1. 6. 2007 18:58

jeste k teplotam disku .... po delsi praci s diskem se mi taky bezne vysplha teplota na 58°C vic ale nejde... doufam ze mu to moc neskodi ...ale pak je stejnak rozpalenej celej notebook.

napiste jaky hry na tom hrajete? sice je to jen nouzovka - ja mam zatim jen Diablo2 (prilis si nerozumi s vistama) a serious sam SE
Poofy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků