HP Pavilion 6134 píská

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod CeCo 11. 4. 2007 16:12

Po akej dlhej dobe?
Ak to pouzivas tak ledajako (prud/neprud, vytahujes pri 80% a nabijas od 20 do 25%), tak to teoreticky ide. Ale skus to vyreklamovat, 30% za cca pol roka (a menej) je dost vela.

Apropo - mne pri Viste dv6397ea piskala, po vypnuti C4 uz je pokoj.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fred1 11. 4. 2007 16:30

Tak to je špatné :cry: . Většinou ho používám přes adaptér. Asi tak 2X jsem ho nabíjel od 0 a že bych to odpojoval od nabíjení při 80 % ? to jsem ani nikdy neudělal.
Fred1
Junior

Odeslat příspěvekod stik 11. 4. 2007 19:39

na osmy strance psal Marob o biosu F.13, ze ho mel v dv6151 a byl o moc lepsi nez F.16 (co se tyce vetracku) pouzivate ho nekdo?
HP Pavilion dv6151, Core2Duo T5200, 1GB RAM, 120GB HDD, NVIDIA Go 7400
stik
Junior

Odeslat příspěvekod milanml 11. 4. 2007 22:18

nechci zakladat nove vlakno tak pisu sem. chtel jsem se zeptat jak jste tu nekdo psal o 12-cell Li-Ion Battery tak jak se jmenuje ta neoriginalni. Nekde jsem cetl ze HP na dotaz ohledne teto baterky ze zatim neuvazuje o uvedeni na nas trh. Je to teda dost divne. Nebo mate nekdo zkusenost s kupovanim neceho takove pres net nekde v zahranici? Tam ty baterky maji docela za zajimave ceny.
milanml
Junior

Odeslat příspěvekod xhackerm 13. 4. 2007 09:18

PROSÍM O POMOC!!! Kdo jste ochoten mi poslat backup DVD, které jste si vytvořili ihned po koupi?

Je to přímo pro HP Pavilion dv6134ea
xhackerm
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 13. 4. 2007 09:55

xhackerm:
Toto ti asi nepojde; ja som to skusal teraz pri Pavilione dv6397ea a neslo to (aj ked je to na Vistu, ale uz samotny recovery program od HP hlasi nezhodu).

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod milanml 13. 4. 2007 11:15

resil sem podobny problem. Nakonec sem to udelal tak ze sem si stahnul cely balik vist je to na DVD to zainstaloval pres sve seriove cislo a v pohode. A ovladace sem stahl na netu.
milanml
Junior

Odeslat příspěvekod xhackerm 13. 4. 2007 12:13

Takže myslíte, že když si seženu jakoukoli kopii Windows XP Media Center a použiju svoje sériové číslo (zespodu na notebooku), tak mi to půjde taky?
xhackerm
Junior

Odeslat příspěvekod milanml 13. 4. 2007 12:21

jo ja myslim ze by to nemel byt problem. jde hlavne o to cislo, ktere mas legalne. Ovladace stahni na HP a je to. Jasny ze ti asi nepujde Recovery manager. Nebo teda me i kdyz sem ho nainstaloval nesel. Ale to je myslim celkem jedno.
milanml
Junior

Odeslat příspěvekod stik 13. 4. 2007 12:34

xhackerm:
pokud se ti to podari, tak me prosimte napis, jakou verzi sis sehnal...
ja jsem to zkousel....stahoval jsem ruzny verze a nejak se me to nedarilo....treba jsem si stahl win xp mce oem a u tech me vubec neprobehla instalace (vzdycky se me to pri instalaci restartovalo), druha me pak nebrala moje serovy cislo...
HP Pavilion dv6151, Core2Duo T5200, 1GB RAM, 120GB HDD, NVIDIA Go 7400
stik
Junior

Odeslat příspěvekod xhackerm 13. 4. 2007 15:30

No a vy jste si neudělali zálohy při prvním zapnutí notebooku? Já jsem byl vůl a bohužel jsem to neudělal a rovnou jsem si partitiony k záloze atd. upravil k obrazu svému, tzn. přerozdělil volné místo atd.

Pokud ste někdo udělal zálohu systému při prvním zapnutí notebooku, tak mi to prosím poskytněte, děkuju moc... Pište na:

e-mail: xHackerM@seznam.cz
xhackerm
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 13. 4. 2007 18:24

1, MCE ma strasne osemetnu instalaciu, tomu sa ani nedivim...
2, xhackerm: Je velka pravdepodobnost, ze ani z tych zaloh to nenainstalujes; casto su robene na konkretny kus. http://www.hpinfo.cz a tam je moznost objednat zalozne media za 250Kc.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CrazyKid 15. 4. 2007 20:42

Zdravim borci, tak ohledně noutu co mám, Toshiba nepískla za ten rok co ji mám, ale píská mi disk WD 3200KS v externím šuplíku. Po zmáčknutí power se rozsvítí napájecí dioda, ale disk se nerozjede a spustí a ultraakustický zvuk, slyšitelný za ticha okolí. Když ten spínač 5x zapnu a vypnu (napájení), tak se disk rozjede a valí krásně. Měsíc mi vše valilo bezproblému a ted je to na reklamaci asi šuplíku. Čím to může být slabým zdrojem? Proč to dřív jelo a ted ne? Proč se to vždy rozjede např. na páte zmáčknutí POWERu šuplíku? Odrovnávám tím pískáním disk?
SE T610; E50 + 1GB Kingston + LD-3W; NB Toshiba L20-183 + externí šuplík eSATA + disk WD 3200KS SATA II
CrazyKid
Junior

Odeslat příspěvekod smail 22. 4. 2007 11:06

1. otázka: Ještě před 14ti dny jsem byl z tohoto NB úplně nadšenej, všichni ho vychvalovali...Jak mi ale padlo do očí toto forum, tak mé nadšení dost zkleslo. Většina píše, že píská. Ale nikde jsme neviděl, že se píše o HP Pavilion dv6105. Má někdo s tím to typem zkušenosti? Píská taky?

2. otázka: Kdyby to pískal taky, tak do něj rozhodně nejdu, takže bych byl rád, kdyste mi doporučili jiný NB do 18tis
smail
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 22. 4. 2007 13:55

dv6105 nema podtaktujuci sa procak = nema preco piskat.

C
CeCo
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka