notebook na hry do 30 000,- KČ

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 1. 2007 13:49

Efrax píše:Osobne vlastnim tuhle toshibu a hry na tom jedou luxusne. Jinak x1600 ma zhruba stejnej vykon jako 7600. Jedina nevyhoda tohohle booku je tech 512 ram, ale to se da prikoupit :)

aku Toshibu? Myslis A100-847?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Junior

Odeslat příspěvekod Efrax 8. 1. 2007 17:39

ee a100-192
Efrax
Junior

Odeslat příspěvekod milanml 8. 1. 2007 18:38

Za ty prachy bych urcite nesel do Core Duo ale jedine do Core Duo 2 a nejlepe Sata disk. Toshiby jsou ok notebooky ale zbytecne se u nich plati za znacku a zas takovy zazrak to taky neni. Mel jsem dve a moc jsem s nimi spokojeny nebyl. Jak nekdo psal Amillo tak ty maji dost spatne reklamace co sem tak slysel od lidi co je maji. A u tehle znacky je opravdu potreba dost tu reklamaci mit, protoze poruchovost je dost znacna. Me nejlepe vychazi pomer ceny/vykon Asus.
milanml
Junior

Odeslat příspěvekod KikoKK 8. 1. 2007 22:07

milanml píše:Zak nekdo psal Amillo tak ty maji dost spatne reklamace co sem tak slysel od lidi co je maji. A u tehle znacky je opravdu potreba dost tu reklamaci mit, protoze poruchovost je dost znacna. Me nejlepe vychazi pomer ceny/vykon Asus.

... no vidis ... ja mam presne opacne skusenosti
... radsej sme stiahli z ponuky asusy, lebo az prilis sa ich vracalo
... zato s FSC nemam takmer ziadne problemy, okrem toho FSC a Toshiba uz dost davno sa spojili ;-)
KikoKK
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mikkes 9. 1. 2007 11:14

Tak už Jsme to spolu projeli po netu, prohlídli jsme všechny vaše návrhy a nakonec se rozhodl pro něco úplně jinýho a sice
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38025 protože už je tam v základu 1 GB ramka a vůbec vypadá dobře, i když bude muset trochu připlatit, ale dá se koupit už za 33 500,- Kč. Jestli s tímto noťasem má někdo zkušenost, tak sem něco napište, už je na 99 procent rozhodlej. Jinak díkec fórum je super, i já jsem na základě diskuse nakoupil.
mikkes
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 9. 1. 2007 13:50

milanml píše:Jak nekdo psal Amillo tak ty maji dost spatne reklamace co sem tak slysel od lidi co je maji. A u tehle znacky je opravdu potreba dost tu reklamaci mit, protoze poruchovost je dost znacna. Me nejlepe vychazi pomer ceny/vykon Asus.

Amilo (ne Amillo) neni znacka, ale nazev notebooku od Fujistu Siemens Computers. Dale maji profi notebooky Lifebook.
Moje zkusenost je presne opacna - proslo mi rukama hodne notebookou FSC a vesmes bez problemu. Kdyz uz se neco maleho vyskytlo, tak servis vyresil rychle.
Asus prave naopak bych nechtel - problemy s kvalitou, i kdyz je to lepsi nez Acer a servis nestiha.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod mikkes 10. 1. 2007 23:26

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38025

Pozítří by ho chtěl objednat, tak jestli s tímto noutem má někdo nějakou zkušenost, tak se podělte, díky
mikkes
Junior

Odeslat příspěvekod jaromir 10. 1. 2007 23:52

mikkes píše:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38025

Pozítří by ho chtěl objednat, tak jestli s tímto noutem má někdo nějakou zkušenost, tak se podělte, díky
Naposledy upravil jaromir dne 11. 1. 2007 00:02, celkově upraveno 1
jaromir
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 10. 1. 2007 23:56

jaromir:
A preco to nie je na hry? Vsak to ma vsetko co XP Home a este multimedia naviac...

C.
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LNC 10. 1. 2007 23:59

s mediacentrom ale niekedy su problemy s ovladacmi.. to len tak pomimo ;)
nx6110 -> nx9420

N5110 -> M35i -> S35i -> T630 -> MPX200 -> d750i + k610 -> iPhone black 8gb
LNC
Junior

Odeslat příspěvekod jaromir 11. 1. 2007 00:03

CeCo píše:jaromir:
A preco to nie je na hry? Vsak to ma vsetko co XP Home a este multimedia naviac...

C.

tak to já právě nevím, jen vím kam se nasazuje...

pokud to víš jistě...
jaromir
Junior

Odeslat příspěvekod jaromir 11. 1. 2007 00:15

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_XP ... er_Edition

"Windows XP Media Center Edition (XP MCE) is distinguished from other versions of Windows XP by an exclusive preinstalled application, Media Center"

tak jo, máš pravdu, ale já bych tomu stejně nevěřil :)

však ale člověk to může koupit, vyzkoušet, a když to nebude vyhovovat, tak vrátit a vzít něco jiného...
jaromir
Junior

Odeslat příspěvekod mikkes 12. 1. 2007 18:55

Tak dnes objednal a nakonec http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38065
i díky tomu, že na toshibu QOSMIO nikdo nikdo nenapsal žádnou zkušenost a taky že byla asi o 5500,- Kč dražší :D
mikkes
Junior

Předchozí stránka