Jak rozjedu zvuk? Už opravdu nevím

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod babca 8. 2. 2007 21:06

Týýjo!! Zvuk valí!! :D :D :D :D :D

Tak jsem po té instalaci SP2 zkusil ještě (předtím nic-nedělající) aktualizaci KB888111, kterou jsem sehnal tak bokem při zkoušení všeho možnýho - po její instalaci systém objevil nový hardware (začaly vyskakovat bubliny u hodin).

Hned potom jsem spustil (teď už asi po dvacáté :D) ten UAA driver, a po něm ADI Soundmax driver - který (!) již neskončil chybou, ale pokračoval krásným (pro mě určitě tím nejkrásnějším :D ) obrázkem přes celou obrazovku... tam stačilo už jen cosi potvrdit a restartnout.
jede!! :D

Před znovu-nainstalováním SP2 zmíněná aktualizace neměla žádné účinky.

--
Shrnutí: Tak toto mě opravdu dostalo. S něčím takovým jsem neměl ještě takovej "zásadní problém".
Šílený, nechápu, pokud se toto stane nějakýmu běžnějšímu uživateli, tak žije bez bedniček :D :-/

--
Všem moc díky za snahu o pomoc, toto bylo fakt záludný.
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior

Odeslat příspěvekod cyppisek 9. 2. 2007 20:47

tak hlavne, ze to dobre dopadlo, gratluace :D
cyppisek
Junior

Odeslat příspěvekod Ehe 9. 2. 2007 20:58

njn jsou věci mezi nebem a zemí.... ale gratuluju ke kýženému výsledku. :-)
Ehe
Junior

Odeslat příspěvekod TomBiker6969 3. 3. 2007 11:19

PROBLEM SE ZVUKEM
---------------------------
mam notebooka nx 6310 a uz 4. dnem mi tu lezi na stole jako pokojova okrasa! resil jsem obrovske problemy s naistalovani samotnych XPcek a pak nekolik ovladacu (sitovka, grafika atd) Vse jsem tak nak po 2vou dnech rozjel a vypadalo to vse nadejne ze bych to mohl komplet zprovoznit, zaroven jsem byl rad ze jsem se pripravil o hodiny sezeni a zkouseni. Jenze bohuzel jsem se mylil:( posledni vec kterou jsem nerozjel je ZVUK, za boha ho nemuzu rozjet!! mrknu se do spravce hardweru a sivitej mi u nej vykricniky jsou to: 1. AUDIO DEVICE ON HIGH DEFINITION AUDIO BUS | 2. MODEM DEVICE ON HIGH DEFINITION AUDIO BUS. uz jsem zoufalej, projel jsem uz tolik forumu a nic jsem nenasel nekdo to resil: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio, tenjsem nainstaloval ale vykricnin zustal, pote mi poradili abych naistaloval v tomto poradi: ADI SoundMAX HD Audio Driver. takze jsem klik na install ale na konci instalace se ozvala jiz pro me 1000x znama hlaska ze OVLADAC NELZE NAJIT, RESTARTUJTE PC A INSTALACI OPKAUJTE a takhle to je furt dokola!!!! to je snad nemozne!! poradte mi nekdo, jinak ten notebook vyhodim z okna uz...
TomBiker6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomBiker6969 3. 3. 2007 11:51

kontakt:
E-Mail: tom.motobiker@seznam.cz
TomBiker6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeTr7650 3. 3. 2007 23:03

tom: musis nainstalovat napred KB888111. pak uaa driver a nakonec ovladac od zvukovky. a musi to jet
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 1. 6. 2007 05:34

Díky moc všem přispěvovatelům na tomto linku, hlavně Babce, protože jsem řešil zcela stejný problém s nx7300, všechny rady, které jsem jinde našel nepomohly.

Řešením bylo až výše popsané, tj. v 1. instalace SP2 (přestože mám fungl nové XP vč.SP2 :shock: ) ze stahuj.cz; 2. na netu sehnat aktualizaci kb888111 (měly by se objevit nové hardware); 3. z hp.com, ze sekce pro notebook nx7400 (nikoliv 7300), stáhnout a spustit UAA (SP32646.exe); následně stáhnout a spustit odtud ADI SoundMax (SP32593.exe) A UŽ BY TO MĚLO FRRRRČET...
Miroslav Kaspar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lexa 10. 11. 2007 21:07

Díky moc, přeinstalace SP2 mi taky pomohla vyřešit tento problém. Bojoval jsme se zprovozněním integrovaného zvuku na desce Gigabyte M56S-S3, a nakonec pomohla přeinstalace SP2, což by mě v životě nanapadlo. Takže super a dík.
lexa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romario88 29. 12. 2007 20:47

mě to pořád na 6710b nejede. namáte někdo zkušenosti... s 6710b a windows xp
Romario88
Kolemjdoucí

Předchozí stránka