NB DELL inspiron 6400 skusenosti 2

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod TuT 25. 10. 2006 20:18

tim apelujes na jeho velikost?? respektive výšku?? protoze, jsem si rikal, ze snad na to sezenu pekny batoh, kam se vleze :))
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod Zdářa 25. 10. 2006 20:47

brašna je nahoubi, lepší je batoh... já mám bágl od topgalu a naprostá spokojenost....
Zdářa
Junior

Odeslat příspěvekod Hribek 26. 10. 2006 00:27

Přeinstaloval jsem windwsy, rozdělil disk a nainstaloval ovladače... Ale nějak se mi nedaří rozchodit bluetooth. Nevíte jaký přesně ovladače na něj nainstalovat, aby fakčilo jako při prvním zapnutí? :-) To CD s instalačkama nemám... :-(
Hribek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xjezdec 26. 10. 2006 07:35

Lumpi píše:Mimochodem ma tenhle thread uz 1000 prispevku, coz chce potlesk :-D

...možná i více, nevím jak se to počítá,ale občas to tu pan správce trochu promaže....takové ty přispěvky o ničem.....jako je tento :mrgreen:
Xjezdec
Junior

Odeslat příspěvekod Xjezdec 26. 10. 2006 07:38

ZeroFusion píše:Ještě jedna otázčka - když si objednávám ten NB, co mám uvěst jako číslo objednávky? Bez toho mě to nepustí dál. /quote]

já tam napsal 001/2006.......a při dalších objednávkách budu v číslování pokračovat.....
Xjezdec
Junior

Odeslat příspěvekod Xjezdec 26. 10. 2006 07:39

ZeroFusion píše:Dík. A pro velký úspěch ještě další dotaz: rád bych si koupil Inspirona přes známého (dal by si t odo účetnictví a mně by se vrátila daň). Zajímá mě, jestli je potřeba při předání NB do servisu originální faktura a jestli to musí předávat a vyřizovat pouze ten, kdo je uveden jako plátce. V objednávce je totiž možnost označit místo, kde bude NB používán - dá se tam vyplnit adresa, jméno a další údaje.e/quote]

myslím že je jedno kdo to dá do servisu, oni tam mají seznam kradených noťasů a podlo toho ho zkontrolují, pokud na seznamu není tak je vše OK
Xjezdec
Junior

Odeslat příspěvekod Seraphim 26. 10. 2006 08:32

2hribek:
Stahni si na BT drivery ze stranek dellu...jestli uz je tam mas tak mrkni do BIOSu jestli ten BT mas povolenej...
joooooooooo........rock'n'roll.....
Seraphim
Junior

Odeslat příspěvekod mh 26. 10. 2006 09:41

TuT píše:tim apelujes na jeho velikost?? respektive výšku?? protoze, jsem si rikal, ze snad na to sezenu pekny batoh, kam se vleze :))>/quote]

Mne se nezda tak velky, protoze sam mam 17''book, ale preci jen zabira v brasnach na 15'' booky pomerne dost mista. Musim na nej ted nejakou vybrat a do batohu nepujdu, protoze se preci je nehodi na jednani chodit s batohem :wink:
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod grizun 26. 10. 2006 10:20

Ahoj vsichni,taky sem si objednaval dellika a uz se na nej moc tesim. Mam jeden dotaz:mam objednanou ATI X1300 128MB a rad bych vedel, jestli tech 128 MB je sdilenejch nebo to je vlastni pamet? Moc dekuju
grizun
Junior

Odeslat příspěvekod pudas 26. 10. 2006 11:12

Tak já jsem teda přišel k tomuhle notesu v computeru a náhodou jsem se dostal k tomulhe foru, kde jste mě přesvědčili. Tak ho mám obědnanej v konfiguraci medium s ATI x1300, paměti vyřeším tak že orig 512MB na 533MHz prodám a koupím 1GB na 667MHz za 3500. + jsem si k tomu vzal batoh.
pudas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boonno 26. 10. 2006 11:49

grizun píše:Ahoj vsichni,taky sem si objednaval dellika a uz se na nej moc tesim. Mam jeden dotaz:mam objednanou ATI X1300 128MB a rad bych vedel, jestli tech 128 MB je sdilenejch nebo to je vlastni pamet? Moc dekuju

jo těch 128 je vlastních a dalších 128 v případě potřeby si veme z RAM. Já sem si objednával včera a vzal sem x1400, přece jenom za ty 4 kila si myslim to stojí.

jo za jak dlouho můžu očekávat fakturu na mailu? Myslel sem, že to bude za chvilu a je to už 24 hodin a nic.
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod TuT 26. 10. 2006 12:02

me to trvalo 24 hodin, kamosovi pres 30..takze vyckej :))
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod TuT 26. 10. 2006 12:45

tak ted mi ho prave privezli :)) tak otestuju a dam info
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod cyberjak 26. 10. 2006 12:55

MikySailor píše:K té podzimní nabídce... mě to vyšlo o 2000 levněj, nedíval jsem se na všechny typy, chtěl jsem aby výkon zase nějakej ten rok vydržel, takže jsem dal vše na maximum (maximum nabídky v Česku) škoda, že nejdou osadit procesory Core2Duo, ale pouze Core Duo. Jsem zvědavej na ten 7200 ot. disk, ale prý by co se týče tepla a tím pádem i hluku větráků měl být rozdíl zanedbatelný, tak se nechám překvapit. Tak pokud chcete onu vyšší konfiguraci, myslím, že se to vyplatí, akorát v té podzimní nabídce není modem a síťová karta, což mi s bluetooth a wifi nevadí, modem už stejně nepřipojuji jinak než do USB.
Qtek 9100 + 1GB pametovka + Siemens A75 :-)
cyberjak
Junior

Odeslat příspěvekod cyberjak 26. 10. 2006 13:01

mh píše:Me by zajimalo, co k tomuto modelu mate za brasny?! ;)
hehe me poslali brasnu platil jsem za ni asi litranka a ta brasna stoji tady u nas na webu okolo 6tis... pac je cela kozena a fakt peknaa... :-)
Qtek 9100 + 1GB pametovka + Siemens A75 :-)
cyberjak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka