NB DELL inspiron 6400 skusenosti 2

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod boonno 24. 11. 2006 17:13

Gruppe píše:mattos: no v lednu urco bude levneji /edit: ano jak tu nasledne kdosi psal, dostanes uz za ty prachy urcite neco navic :) typuju rozhodne lepsi CPU a HDD, RAM jsou stale nedostatkove zbozi:)

boonoo: no ja uz ji kdesi na tech strankach videl. Maji tam oddeleni prislusenstvi, staci jen hledat :) ja uz nasel v tech strankach system :)

http://dellware.euro.dell.com/dellstore/dellware/bundle/default.asp?s=czbsd&l=cs&m=csk&n=&cu=czbsd&v=d&cc=&ogn=&kcd=&ad=9053&mc=npibe4&rs=&cuid=&cg=&pch=1&demo=&gc=&sbc=none&co=&c=CZ5438

Cena 9Cell Battery for Dell Inspiron 6000 .... cena 4700,-

Doufam ze nidko z vas necekal podobne dotovnou cenu za 500 apod :D kdo zna nouty vi ze bezna cena za obyc baterii je nekde kolem 3 000,- ,)

nasel jsem to celkem jednoduse behem minuty ,)
Prislusenstvi, prislusenstvi k notebookum, baterie :) hledej smudlo :-B

tak to si mě nepotěšil;) jako nečekal sem za 500, ale tak za 1500,- hmm hmm asi mám smůlu no;) jako na kancelářinu mi to vydrží tak necelý tři hoďky, ale jak pustím filma nebo hru, tak baterka letí dolů jak blázen, tipuju tak hoďku a půl max. Mno podcenil sem vliv x1400. Jako bych ju možná koupil i tenkrát, ale objednával sem večer a na konfigurátoru ještě nešla dát a nechtěl sem čekat na druhej, tak sem vzal tu menší, že bude stačit;) mno a chyba, ale co už chybama se člověk učí;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod j333x 24. 11. 2006 17:17

nevite nekdo jaky je rozdil ve vaze mezi 6cell a 9cell baterkou?
(jestli ma cenu setrit na vaze s 6cell battery)
dik
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod sidbin 24. 11. 2006 17:21

Tak jsem zvazil baterii:
9 clankova:cca 480 gramu
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod j333x 24. 11. 2006 17:23

diky!!
ted jeste 6 clankovou :)
j333x
Junior

Odeslat příspěvekod sidbin 24. 11. 2006 17:31

Ale me nepripada ten book moc tezky....3kg ma, ale urcite.
Jinak jsem spokojeny...:-)

Jen me sere, ze se me oznacuji soubory v TC a chteji se nekam pretahnout....je to nejake nastaveni touchpadu...ale nevim presne jak to zakazat.
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod mattos 24. 11. 2006 17:32

No tak to vypadá, že jste mě nalomili, asi opravdu počkám do ledna... doufám, že budu příjemně překvapen :wink:
mattos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gruppe 24. 11. 2006 17:39

mattos: tak pokud jsi takovy stastlivec co to vydrzi (ja nevydrzel) tak urco vyplati :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZeroFusion 24. 11. 2006 22:26

Má teď někdo problém se sledováním objednávky? Chtěl jsem zjistit, jestli jim dorazila platba, ale po vyplnění zákaznického čísla a čísla zakázky mi vyskočilo toto:

Vaše objednávka byla zaznamenána. Nemůžeme vám však sdělit stav této objednávky, kontaktujte prosím zákaznickou službu firmy Dell.
ZeroFusion
Junior

Odeslat příspěvekod Matonny 25. 11. 2006 03:34

Pokud máte problém se sledováním obědnávky, tak se obraťte přimo na podporu na zákaznický servis. A hlavně buďte trpěliví, však on Vám příjde. :roll:
Matonny
Junior

Odeslat příspěvekod mk-jikas 25. 11. 2006 13:01

Zdravim vas tak mi konecne vcera prisel a chtel jsem se jen zeptat jak bych mel dlouho nabijet jestli je to taky lepsi jako u tel naformatovat mam tu 9 clankovou dikas za odpoved jinak je to super stroj :D
mk-jikas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TuT 25. 11. 2006 14:38

co bys chtel formatovat?? proste nabijes a valis.....
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod Bubones 25. 11. 2006 14:42

jak je to s ovladači grafiky? je možné je stahovat pouze na strankach dellu nebo můžu i na strankách ati, když si na stránkách ati dám sekci ovladače, zadám systém, grafiku, tak se mi ukáže jen update toho catalist control centra, žádné ovladače, a i když chci nainstalovat update toho control centra tak to nejde a napiše mi to že mam kontaktovat výrobce svého nb a žádat aktualizované ovladače..

tak jak je to s těmi ovladači? navíc na strákách dellu nejsou zrovna aktuální..
Bubones
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 25. 11. 2006 15:16

ZeroFusion píše:Má teď někdo problém se sledováním objednávky? Chtěl jsem zjistit, jestli jim dorazila platba, ale po vyplnění zákaznického čísla a čísla zakázky mi vyskočilo toto:

Vaše objednávka byla zaznamenána. Nemůžeme vám však sdělit stav této objednávky, kontaktujte prosím zákaznickou službu firmy Dell.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 25. 11. 2006 17:56

Bubones píše:jak je to s ovladači grafiky? je možné je stahovat pouze na strankach dellu nebo můžu i na strankách ati, když si na stránkách ati dám sekci ovladače, zadám systém, grafiku, tak se mi ukáže jen update toho catalist control centra, žádné ovladače, a i když chci nainstalovat update toho control centra tak to nejde a napiše mi to že mam kontaktovat výrobce svého nb a žádat aktualizované ovladače..

tak jak je to s těmi ovladači? navíc na strákách dellu nejsou zrovna aktuální..c/quote]

Ja som skusal dat ATI Omega drivers,tie su z nejakeho jula 2006, ale nejaky zavazny rozdiel som nevidel. Predtym na prestigio som mal tiez ATI a fungovali dobre. Takze ak chces, skus tie...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod s0ny 25. 11. 2006 18:51

TO Boonno : Jestli chceš novou baterku zkus to tady http://www.mobile-energy.cz
Dell Inspiron 6400 CD-T2300, 1024MB RAM, 120GB HDD, Carbon Fiber, 3yNBD+3yDamage Care
s0ny
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka