NB DELL inspiron 6400 skusenosti 2

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod feldakiller 1. 10. 2006 13:36

jn presne, jsme meli stesti...nevim jaky jiny NB bych si vybral.
btw: meli jste pravdu předtím, v baleni je pouze cd na reinstal win, nepodival jsem se pořádně...
feldakiller
Junior

Odeslat příspěvekod el-codeas 1. 10. 2006 13:46

mužu se zeptat, kde nastavit velikost MB pro grafiku (sw, bios??) a kde nastavit rychlost MHz,, diky moc

notebook zatim slape nadherne, na baterie zkousim zatim externi programky, až bude znat vítěze, tak vám ho napíšu
el-codeas
Junior

Odeslat příspěvekod cyberjak 1. 10. 2006 14:05

for el-codeas: mno newim kde chces co nastavovat ale jestli myslis fci powerplay tak ta je v ati control center...
Qtek 9100 + 1GB pametovka + Siemens A75 :-)
cyberjak
Junior

Odeslat příspěvekod cyberjak 1. 10. 2006 14:06

for marus: Mno tak tu akci fakt neudelaji... to by byli sami proti sobe... ;) mno treba neco za podobne penize sezenes... nooo ael po pravde jsi to hodne progaucoval...
cyberjak
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 1. 10. 2006 14:08

Ja vim, ale penize proste nebyly. Pockam mesic a pak uvidim:( Hergot...
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod el-codeas 1. 10. 2006 14:20

cyberjak: myslel jsem kde priradit kolik Mb si ma vzit graficka karta z operační paměti...

a kde podtaktovat cpu
el-codeas
Junior

Odeslat příspěvekod cyberjak 1. 10. 2006 14:23

mno kouknul bych asi na ASUS ten by mohl mit neco zajimaveho...
cyberjak
Junior

Odeslat příspěvekod cyberjak 1. 10. 2006 14:24

el-codeas: ahaaa tak to newim na to jsem jeste nekoukal ... :-) a co kolik ti vydrzi na bat? a jake mas new poznatky??
cyberjak
Junior

Odeslat příspěvekod Ghoull 1. 10. 2006 15:05

Coze ? to uz jako DELL inspiron 6400 nebude ??
:cry: ja to netusil ze to je jen akce.. kdybych to vedel, tak sem ho uz taky objednal :cry: :!: :cry:
Achjo..
Ghoull
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marus 1. 10. 2006 15:07

Asi uz fakt nebude. Takze asi nejaky ten ASUS. No co se da delat, kdybych mel penize dneska a akce skoncila vcera tak by me to mrzelo vice. No nic, jdu to nekde vybrecet. :roll:
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod Ghoull 1. 10. 2006 15:10

Marus píše:Asi uz fakt nebude. Takze asi nejaky ten ASUS. No co se da delat, kdybych mel penize dneska a akce skoncila vcera tak by me to mrzelo vice. No nic, jdu to nekde vybrecet. :roll:

Hm ja pravy ty prachy mel... a skoro sem se chystal ho koupit :cry:
-- tak to zas abych vybral neco jinyho.. ach jo
Ghoull
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod el-codeas 1. 10. 2006 15:25

použivam programy na baterii, ktery sleduji provoz a nabijeni pry dokázou přesně odhadnout dobu výdrže, pak napišu který program je lepší a jak asi dell vydrží

jinak s wifi mam smišený pocity, byl jsem ve wifi kavarně tam JIM asi nešla wifina, tak jsem šel do knihovny v centru prahy kde je taky wifi, tam jsem se nepřipojil vubec (kamarad asus, win xp home) se pripojil, tak jsem myslle že jsem ho už rozbil, pak jsem zkusil v obchodaku a už to šlapalo..

jinak batho Topgal parada, solidně sedí na zadech

myš zatim dratova, vzal sem si ji z dekstop pc,,
koupim asi tu BT myš, jenže maji bude jenom NTB maly, a jsou opticky (asi bych vrazil peníze do laserový)

barva paradni, fakt se tváří na ntb v ceně kolem 30tisic

v systemu win mi pise 1.66 ghz a hned zatim 951mhz (takze jedu pomalejs??) + kde pripadne pridat na rychlosti :) diky
el-codeas
Junior

Odeslat příspěvekod Frenny 1. 10. 2006 15:43

Nestrašte s tím, že by už neměl bejt ten notebook v nabídce. Akorát ta cena bude možná vyšší, ale jinak v klídku podle mě. V nejhorším případě ho objednám přes známýho v Německu - měl by mě přijít na 27000,- (v ČR ta samá sestava byla za 41000,- s DPH).
Frenny
Junior

Odeslat příspěvekod Ghoull 1. 10. 2006 15:51

el-codeas píše:jinak s wifi mam smišený pocity, byl jsem ve wifi kavarně tam JIM asi nešla wifina, tak jsem šel do knihovny v centru prahy kde je taky wifi, tam jsem se nepřipojil vubec (kamarad asus, win xp home) se pripojil, tak jsem myslle že jsem ho už rozbil, pak jsem zkusil v obchodaku a už to šlapalo..
Ghoull
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod el-codeas 1. 10. 2006 16:16

no jasne, diky každá rada dobra

jinak Dell 6400 neni Centrino Duo ,ale jenom Core Duo
-> ma cpu pouze od intelu, wifina je dellacka ... takže dell dodava i vlastni wifi sw (takže ten bych odinstaloval, moc se mi do toho zatim nechce)

stejne diky,
el-codeas
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka