NB DELL inspiron 6400 skusenosti 2

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod feldakiller 2. 10. 2006 08:32

hm tak to jsem z toho jelen:

Obrázek
feldakiller
Junior

Odeslat příspěvekod MikySailor 2. 10. 2006 09:12

Zdravím... chtěl bych se zeptat uživatelů, kteří používají Dell 6400 delší dobu a mají konfiguraci Advanced s Ati 1400, jak je to s hlučností větráků. Setkal jsem se tu s reakcemi, že někde slyšet větrák jde někde ne. Chtěl jsem si objednat nejvyšší konfiguraci, ale jde mi o silence :o) A jelikož trpím nedůvěrou k tomu, co si nemůžu ošahat a v čem mě utvrdila reakce uživatele, kterému se začal noťas sekat... Vy kdo ho používáte už dýl, je bez problémů?:shock:
Díky předem za odpovědi :wink:
MikySailor
Junior

Odeslat příspěvekod feldakiller 2. 10. 2006 09:30

tak větrak se mi zapina samozřejmě nejvic když hraju oblivion a v podstatě jede pořád (nedivim se) ale stejnak nejde slyšet protože zvuk ze hry jej přehlučí...jinak normal při praci ve win se zapina jen občas...
feldakiller
Junior

Odeslat příspěvekod Cj 2. 10. 2006 10:31

Větrák se zapíná minimálně a když už tak je myslím celkem tichý. Jinak se mi ten Dell začíná líbit čím dál tím víc, obvlášť displej je perfektní, dokumenty na 200% zobrazení, krásně se na něm píše. Zatím naprostá spokojenost. Jinak váží 3,2 kg, je to teda advanced+X1400+carbon fiber. Vzhledem ke kvalitní konstrukci mi to přijde adekvátní.
Cj
Junior

Odeslat příspěvekod stafin 2. 10. 2006 10:45

jak je na tom ispirion s vikem displeje? Nehybe se moc? At nedojde po case uvolneni z pantu. Jde mi hlavne o pevnou konstrukci a zpracovani.
Canon EOS 40D, Sigma 17-70 f2,8-4,5", Canon EF 70-200 f4L, Canon 50mm f1,8", Lowepro Flipside 400 AW
stafin
Junior

Odeslat příspěvekod stafin 2. 10. 2006 11:04

Ta graficka karta x1400 je 64 bitova nebo 128 bitova? a jake pouziva pameti??
Canon EOS 40D, Sigma 17-70 f2,8-4,5", Canon EF 70-200 f4L, Canon 50mm f1,8", Lowepro Flipside 400 AW
stafin
Junior

Odeslat příspěvekod Svobi 2. 10. 2006 11:35

stafin píše:Ta graficka karta x1400 je 64 bitova nebo 128 bitova? a jake pouziva pameti??

128 bit a DDR 2, jinak 128 MB vlastní paměti a 256 s HyperMemory
Svobi
Junior

Odeslat příspěvekod stafin 2. 10. 2006 11:41

Tak to je super! Ted jsem ho zaplatil. Poslal jsem jim penize na ucet.Ted uz jenom pockat kdy me prijde
stafin
Junior

Odeslat příspěvekod SabChi 2. 10. 2006 11:42

hanz333 píše:Koukal sem na dellacky stranky a v Anglii a maj tam ted slusnou akci do 4. rijna prodavaj Inspiron 6400 Intel Core Duo ve standartnim vybave za 398 liber coz vychazi v prepoctu na necelych dvacet tisic coz si myslim ze neni spatny a i po teto akci by mel byt v porovnani s CR za slusny penize,jestli se tedy vubec tu cenu znovu zvednou. Kdyztak to vomrknete. cest

Nenapada niekoho ako by sa to dalo kupit z anglickej stranky, ale na slovensko? Asi nijak, co?
Skoda ze som to tiez premeskal... No som zvedavy na novu cenu, ked ho daju zas k dispozicii, ale hlavne by ma zaujimalo ze kedy to bude, lebo na tych prednaskach je bez NB fakt strasna nuda :)
SabChi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marus 2. 10. 2006 13:06

Takze pro vsechny co se boji, ze by nebyl, tady je cast moji korespondce s pracovnikem z Dellu...

Mate pravdu, Inspiron na webu dnes chybi.

Zkuste prosim stranky zítra - mely by tam zase byt.

Dejte mi zítra vedet, jestli jste nasel pozadovany model.

Neumim zarucit, ze na prelomu mesice bude pozadovana konfigurace s jistotou dostupna, ale model 6400 by se mel nabizet. Samozrejme muzete objednat u me telefonicky nebo mailem
m/quote]
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod Verex 2. 10. 2006 13:26

Pak uz jedine, jestli mate Full verzi a nainstalovany User Interface Extension - da se to navolit pri instalaci Winampu
I spatna jistota se snasi lepe nez nejistota.
Verex
Junior

Odeslat příspěvekod feldakiller 2. 10. 2006 17:38

bylo to tou instalaci.dik
feldakiller
Junior

Odeslat příspěvekod Verex 2. 10. 2006 17:46

Jakou jste si nakonec poridilu tu mysku k Dellu? Bluetooth?
Uvazuji o tyhle http://www.pcexpert.cz/klavesnice-mysi/microsoft-wireless-notebook-laser-mouse-6000:gallery
I spatna jistota se snasi lepe nez nejistota.
Verex
Junior

Odeslat příspěvekod qwertik 2. 10. 2006 19:18

Nekde jsem cetla, ze u dellu, tedy konkretne u tohoto typu byli vadne baterie nevite o tom nekdo neco?
qwertik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod markoph 2. 10. 2006 19:31

tohto sa obávať nemusíš... problém bol na strane výrobcu (SONY)... batérie sa prehrievali a niektoré sa (vraj) vznietili... Dell musel vymeniť niečo okolo (týmto si tiež nie som istý) 1.7 milióna batérií... v nových notebookoch sú však spoľahlivé batérie... myslím, že bola kdesi aj nejaká stránka, kde sa dalo overiť podľa výrobného čísla batérie, či je z chybnej rady... a ešte raz myslím... že tento problém malo viac výrobcov...
markoph
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka