NB DELL inspiron 6400 skusenosti 3

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod sidbin 5. 12. 2006 00:33

No pripojil jsem se totiz omylem na jednoho mistniho ISP (uz jsem mu psal, ze by si mel udelat poradek v MAC :-) )
AP je vzdaleno 970m.
Prenosova rychlost byla ale neco kolem 8KB/s (na tu vzdalenost a podminky je to myslim super..aspon jsem otestoval ten dosah WiFi).
Osobne jsem takovy dosah necekal na takovou vzdalenost.

Jinak test odberu:
LCD naplno zere o 4W vic

zapnute 2 videa + winamp
zatizeni procesoru: 25-35%
odber pri LCD naplno 19W
pri frekvenci 800MHz to porad zvladalo
teplota disku: 35-37 st.
teplota procesoru 42 st.
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 02:15

Tak jsem konecne po xhodinach instalovani programku dosel i k zabave a spustil Need for speed Undergorund 2. Nooo mirne zklamani, mel jsem v ruce GF6100 takze jsem cekal minimalne plynule hrani na 1024*768 (nebo jak si to tenhle notas prepocitava ?) ) zel bohu i na vypnute veskere detaily se hra seka i kdyz se clovek riti v Peugeotku 2O6 :D ehm, neni nejakej patch jak z tama dostat to kosticovani a popohnat tu integrovanou GMA? :( :) (nout neni v zadnem pripade urceny na hrani, jen na kancelarinu, ale jen tak ze zajimavosti)

Takze jak vam na GMA slapou hry? :) Cossacks, AOEII,russader v pohode i s max poctem jednotek na obrazovce, ale co 3D? :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marus 5. 12. 2006 09:02

Jeste k tomu TV vystupu...Neni tu nekdo, kdo jej rozjel s X1400? Ja na to porad nemuzu prijit a stale to nefunguje.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior

Odeslat příspěvekod Bubones 5. 12. 2006 10:11

[quote=Gruppe:
zapina se ti taky BT behem bootovani presto ze je vypnute? (wifi to nedela)[/quote]

nejsem sice Gruppe, ale BT mi při bootování svítí někdy taky
V nouzi poznáš přítele, ale málokdy přítekyni.
Bubones
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 5. 12. 2006 10:18

Bubones píše:[quote=Gruppe:
zapina se ti taky BT behem bootovani presto ze je vypnute? (wifi to nedela)

nejsem sice Gruppe, ale BT mi při bootování svítí někdy takyy/quote]

Aj mne sa vzdy pri bootovani zapne, ked nabehne Windows sa vypne, podla toho, ako mam nastavene vo Windows.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 10:33

Bluetooth: no az tak to nesleduju a vypinute ve Win uz je urcite....ono to snad necemu vadi? :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sidbin 5. 12. 2006 10:53

Prave me to zajimalo,Protoze pred reinstalem win, to myslim nedelalo (a ty jsi delal taky reinstal, proto se ptam :-) )
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 11:02

sidbin: jj komplet i se skrytejma partition :) BT blikne i pri spusteni z hybernace, ale tak jak rikam, to je takovy ,,problem,, ze je mi i blbe o tom psat :D to ze blikne jedna dioda :D
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod weev 5. 12. 2006 13:31

Zdravim
Chystam se koupit inspirona na Novy rok a k nemu bych si rad poridil batoh, a tak by me zajimalo zda nema nekdo zkusenosti s timto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31120 velikost ulozneho protoru pro notebook je 360 x 280 x 50mm a notenook ma 356,0 x 265,5 x 36,55 mm takze u sirky je rezerva jen 4mm tak se trochu obavam aby tam nebyl nejakej namacklej :/ prosim kdo ho mate napiste :)
weev
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 5. 12. 2006 13:41

osobně tenhle nemám, ale batohy se řešily tady: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=2844

tak se mrkni. Jinak já mám batoh od topgalu a nemůžu si stěžovat;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod Czulibrk 5. 12. 2006 13:49

OT : blahopreju k dvema tisicum prispevku (btw. mrknete na toho, co tu lavinu spustil) :)
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 14:14

Takze panove, jdu zkouset max vydrz CoreDuo 1,66, 512MB RAM 533MHz, 60GB HDD 7200ot, iGMA, 9cell battery, WiFi i BT vypnuto, jas minimalni, pripojena mys Microsoft Wireless 4000. Nainstaloval jsem Notebook Hardware Control, CPU na 800MHz, stav Battery optimalized.

test: bezna prace, pripojeni na sit, internet, stahovani, kopirovani souboru...proste kancelarina...

zatim NHC hlasi vydrz 7 ! ! ! hodin (cemuz neveim ze,)) budu rad za 5 a jeste to budu povazovat za zazrak:)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod weev 5. 12. 2006 14:34

boonno píše:osobně tenhle nemám, ale batohy se řešily tady: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=2844

tak se mrkni. Jinak já mám batoh od topgalu a nemůžu si stěžovat;)
weev
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 14:57

Tak mi prave dosel druhej Inspiron s X1400 takze nahazu aplikace a ovladace a dam taky testovat :) Zacnam mit pokoj prekrabicovn Dellem :D

Jen maly postreh, v rezimu na baterie se odpojuje po case sitova karta, coz lze ovsem lehce opravit ve Spravci zarizeni ,)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomcop 5. 12. 2006 15:56

Gruppe píše:Tak mi prave dosel druhej Inspiron s X1400 takze nahazu aplikace a ovladace a dam taky testovat :) Zacnam mit pokoj prekrabicovn Dellem :D

Jen maly postreh, v rezimu na baterie se odpojuje po case sitova karta, coz lze ovsem lehce opravit ve Spravci zarizeni ,)

Ale ta sa odpaja len ked nemas zapojeny kabel, ci nie? Aspon ja som si to tak vsimol,ked som mal sietovy kabel zapojeny a NB siel na bateriu, nic sa mi neodpajalo...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka