NB DELL inspiron 6400 skusenosti 3

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod boonno 5. 12. 2006 16:01

weev píše:Vim procital jsem si to, nejsem ten typ co neumi pouzit "Hledat", ale na celym foru sem nenasel nikoho kdo by ho mel :/

no nejlíp uděláš, když si zjistíš, kde ho mají na kamenné prodejně a dojdeš zkusit
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 16:07

tomcop: kdepak normalne asi po 15ti min se dama sitovka vypnula a sla zapnout jen pres spravce zarizeni :) uz jsem to vypnul, resp nastavil aby se nedala vypinat z duvodu uspory energie :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Huusty 5. 12. 2006 16:25

Gruppe píše:Tak mi prave dosel druhej Inspiron s X1400 takze nahazu aplikace a ovladace a dam taky testovat

To jsem zvědav jak dopade ta X1400
Huusty
Junior

Odeslat příspěvekod sol098 5. 12. 2006 20:08

Jurcax píše:sol098: Tak mi dokonce volali, co jsem jim to napsal. Řekli mi, že ta akce už neplatí skoro rok, že to tam maj omylem, omluvili se mi. Musim říct, že celkem slušně se staraj o zákazníky :) .

Jinak bych měl dotaz k procesoru, kerý z těchto dvou kousků je na tom výkonově lépe?:
Duo Processor T2300E (1.66GHz, 2MB L2 cache, 667MHz FSB) (+700 Kč)
Duo Processor T2250 (1.73GHz, 2MB L2 cache, 533MHz FSB) (+1.000 Kč)

Diky moc.1/quote]

Tak to teda nevím. Minulý týden jsem byl na O2 a ten vedoucí volal na dell a dal mi číslo na manažera a že ten mi tu slevu vyřídí. Zítra mu budu znovu volat tak jsem teda zvědav co mi řekne. Pak se ozvu jak jsem dopadl. :)
sol098
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 21:24

Takze panove, 9cell baterka doblikava na 6% a vydrz vyse zminene konfigirace pres 7 hodin ! ! ! ! ja se snad picnu :D Predchozi Acer hodinu :D je pravda ze nonstop jsem na nem nedelal, obed, vecere...mezitim stacil chvilku hybernovat :)

Vetsina casu brouzdani po netu, ICQ, defragmentace obou disku, zapis nejakych dat ze serveru a hodina hrani Crusadera :) bez prace s mechanikou se snizenym jasem na minimum az 50%, vypnute BT a WiFi, CPU na 800MHz.

Tohle bych tedy povazoval za MAX pracovni cas :) Snazil jsem se obsadit bezny pracovni den :) a Dellik by ho vazne zvladnul na baterky :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TuT 5. 12. 2006 23:02

me DELL s int.grafikou a s 6cl.baterkou a na plny jas + WiFI bez problemů vydrzi 3:30 s cimz jsem hrozne spokojeny.

a chtel bych se zeptat tech co maji na DELLu linux, jestli rozchodili WiFi kartu.. nebo jestli neexistuji nejake neoficial ovladace pro linux (mam SuSe 10.1 momentalne)
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod JayFrog 5. 12. 2006 23:13

zdravim, cital som o nejakych problemoch s instalovanim WinXP na inspirona.
Osobne sa chystam na komplet reinstalaciu, proste zmazat vsetky particie a spravit dve particie po 40 GB. Budu s tym nejake problemy ? A ako je to s wifi a media direct ked zmazem particiu? Treba si zohnat nove ovladace na wifi ?
P.S: Ako funguje ten media direct, mozete to niekto popisat ?

To sidbin: Jak si na tom s hrami, skusal si už nieco, pytam sa lebo mame podobne stroje a nejde mi ani NHL2006 co sa mi zda moc.

Dell Inspiron 6400: Centrino Duo, Core Duo T2300E (1,66 GHz 667 MHz FSB 2MB L2), Intel GMA 950, 2x512 MB RAM 533 MHz, 80 GB 5400 rpm disk, 15,4" LCD 1280x800, DVD-RW
JayFrog
Junior

Odeslat příspěvekod TuT 5. 12. 2006 23:23

kamos na Inspironu s 512MB a GMA950 hraje v pohode 2007........
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 12. 2006 23:31

JayFrog: pokud nebudes vrtat do skrytejch partition od Dellu tak je to v pohode. Proste JEN rozdel Cecko :)

Jinak pokud mas 80GB (ja 80GB 7200ot) tak to rozdelis cca na 35 ku 35...zbylejch cca10GB ma dellik na sve aplikace ve skrytejch partition :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod phaeton_esc 5. 12. 2006 23:57

Gruppe píše:sidbin: jj komplet i se skrytejma partition :) BT blikne i pri spusteni z hybernace, ale tak jak rikam, to je takovy ,,problem,, ze je mi i blbe o tom psat :D to ze blikne jedna dioda :D

takhle jsem reklamoval muj I6000 - po nejake dobre pri zapnute wifi zhasinala wifi stavova ledka - vysledkem byla vymena wifi karty (intel 2200 -> dell 19xx). problem vyresen, v dellu nerekli ani popel.
ale u tebe je mozny ze to bude nejaky sw problem, zavadeni ovladacu nebo buhvico...
phaeton_esc
Junior

Odeslat příspěvekod JayFrog 6. 12. 2006 00:06

Gruppe píše:JayFrog: pokud nebudes vrtat do skrytejch partition od Dellu tak je to v pohode. Proste JEN rozdel Cecko :)

Jinak pokud mas 80GB (ja 80GB 7200ot) tak to rozdelis cca na 35 ku 35...zbylejch cca10GB ma dellik na sve aplikace ve skrytejch partition :)

Diky ale ja by som chcel pri instalacii windowsu uplne zmazat vsetky particie, teraz mam od vyroby 4 particie:
78 MB (skryta)-65 GB (uzivatelska)-2 GB (MediaDirect,skryta)-3 GB (skryta)

A chcel by som sa tych skrytych uplne zbavit, pojde to bez vacsich problemov ?
JayFrog
Junior

Odeslat příspěvekod sidbin 6. 12. 2006 00:10

Gruppe píše: WiFi i BT vypnuto, pripojena mys Microsoft Wireless 4000

Neni ta mys nahodou BT?

A jaka by byla vydrz se zapnutym BT ? premyslim jestli koupit bezdrat nebo normalni dratek:roll:
A kdyz dratek, tak nejakou normalni... :mrgreen: :mrgreen: ale nevim jakou.

JayFrog:Ano pujde sam jsem to delal, behem isnstalace OS jsem odstranil vsechny disky a znovu je vytvoril :wink:
Nic na tom neni.
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod JayFrog 6. 12. 2006 00:33

sidbin píše:
Gruppe píše: ...
JayFrog:Ano pujde sam jsem to delal, behem isnstalace OS jsem odstranil vsechny disky a znovu je vytvoril :wink:
Nic na tom neni.

aj som si myslel, len niekto tu mal s tym problemy, Gruppe nie nahodou ty ?
JayFrog
Junior

Odeslat příspěvekod JayFrog 6. 12. 2006 00:38

TuT píše:kamos na Inspironu s 512MB a GMA950 hraje v pohode 2007........

tak som stiahol nove drivery, z 14.7.2006 a prave som doskusal NHL 2007, ide na plne detaily - takto sa mi GMA páči. Naročne hry to neda, ale to od nej nečakam, ale aby nedala ani NHL tak to sa mi nezdalo. Takže je to v pohode
JayFrog
Junior

Odeslat příspěvekod Verex 6. 12. 2006 00:54

Nasel jsem plugin na ovladani winampu pomoci tlacitek !!!
http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=146178

A funguje Smile
Nainstalovat a restartovat winamp..a jede to:-)

Plugin... a k cemu???
Vzdyt to umi full verze winampu normalne. Staci zapnout Global HotKeys
I spatna jistota se snasi lepe nez nejistota.
Verex
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka