NB DELL inspiron 6400 skusenosti 3

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod koba 25. 12. 2007 15:12

Ladzi> no ja som mal tiez problem s xD kartami... konkretne mam len s jednou skusenost, ale tiez mi niekedy neozbrazuje fotky. ale uz som to "oklamal" tak, ze ked si skopirujem fotky, prezriem a ak su nejake zle skopirovane, tak kartu proste vysuniem, zasuniem znova a skopirujem nanovo tie ktore su zle... je to sice trochu zdlhave, ale pomaha to.
Skusal som to aj reklamovat, ale povedali mi ze mam asi zlu xD kartu... ta ale funguje v inych citackach aj vo fotaku bez problemov...
Dell Inspiron 6400: Core 2 Duo T7200 2GHz 4MB L2, 2GB RAM, 250GB HDD (WD2500BEVS), x1400 256MB, 9cell battery, 1280x800 TrueLife, Win XP prof.
koba
Junior

Odeslat příspěvekod Cj 26. 12. 2007 00:03

A ještě jeden dotaz: Nezkoušel dát někdo do Inspirona jiný pevný disk? Uvažuju o Seageatu 7200 otáček, 120Gb.
Cj
Junior

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 26. 12. 2007 19:24

Zrovna teďka jsem do něj montoval Seagate 200GB 7200 otáček a chodí výborně. Topí a hřeje dokonce míň jak předchozí WD 120GB 5400rpm
JanHavlicek
Junior

Odeslat příspěvekod sidbin 27. 12. 2007 19:51

Tento bych si koupil ja
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51708
ale doufam ze pojede i na SATA 1
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod Ladzi 27. 12. 2007 22:20

koba píše:Ladzi> no ja som mal tiez problem s xD kartami... konkretne mam len s jednou skusenost, ale tiez mi niekedy neozbrazuje fotky. ale uz som to "oklamal" tak, ze ked si skopirujem fotky, prezriem a ak su nejake zle skopirovane, tak kartu proste vysuniem, zasuniem znova a skopirujem nanovo tie ktore su zle... je to sice trochu zdlhave, ale pomaha to.
Skusal som to aj reklamovat, ale povedali mi ze mam asi zlu xD kartu... ta ale funguje v inych citackach aj vo fotaku bez problemov...

No jenže mě ty soubory ničí i jen kopírováním, to je přeci nemyslitelné s jakoukoliv kartou, to nesmí čtečka udělat, zkusím NBD a dám vědět
Ladzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cj 27. 12. 2007 23:55

Můj čte xD karty bez problémů, že by štěstí na kus?
Cj
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 2. 1. 2008 12:19

Tak dneska na druhem ntbku vymenena klavesnice, zacalo obcas vynechavat pismeno ,,K,,. V nedeli mailik na dell, dneska hotova oprava (15min)

NBD - Co vice si prat? :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m4t3s 3. 1. 2008 23:02

Tak sem našel první závadu.V levém horním rohu přestalo jít cca 12 pixelů.Jsou to hned ty v první řadě vertikálně,půlka svítí černě a půlka zeleně.Fakt divný a hlavně tak najednou.Nijak mi to nevadí,jenom doufám,že se to nebude šířit.Na NBD to zatím nevidím...
m4t3s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 4. 1. 2008 00:29

Byt tebou, tak to okamzite reklamujem...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gruppe 4. 1. 2008 00:42

ale hloupost, jake nevidim - sup s tim an NBD - u me nikdy ani technik nezkoumal jestli ta zavada opravdu je :D baterku vymenil mezi dverma, display i klavesnici za cca 15min.

Od ceho je platime? ,) (resp NBD nikdo z nas neplatil ze ,) )
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomcop 4. 1. 2008 09:48

Ja si tiez myslim, ze je to na NBD, mne "chybalo" menej pixelov + mal som poskrabany display a vymenili bez problemov. (ja som si ho ale neposkrabal, taky doniesli, ked mi vymienali kvoli inej zavade, takze ja uz mam vlastne 3.display ;-) )
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Paulxp 4. 1. 2008 22:38

Ahojte, ja by som mal otazku na tych ktori si tento notebook rozoberali. Potrebujem taktiez utiahnut skrutku na klbe pretoze displej uz riadne lieta. Pokusal som sa davat dole ten kryt pod displayom no vonku ide velmi tazko. Bojim sa ze by som ho zlomil a to by som asi nerozchodil. Tiez vam to islo vonku tak tazko ? ved v servisnom manuali je nakreslene ze to treba podpacit nejakym plochym skrutkovacom a potom pekne vytiahnut von. Je potrebne este tlacit nejakym smerom na ten krytik aby siel elegantne vonku ? lebo fakt mam strach ze sa zlomi, predsa je to len plast...
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mathey 4. 1. 2008 23:01

sice mám vostro 1000, ale je to tam asi stejné.. já sem to sám nikdy nepáčil... když byl u mně servisák tak to tím šroubovákem normálně vydloubl... celkem sem se bál... chtěl jsem na něj křiknout ať toho nechá, že ho to chudáčka musí bolet :)
Mathey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 5. 1. 2008 10:42

Paulxp: uvolneny klob se neutahuje, servisak mi rovnou vymenil cele viko i s klouby - ten horni kryt nad klavesnici se ohyba skoro do praveho uhlu! Sam jsem to delal, ale znova bych to nedelal, nac je NBD.
bacha, ty plasty nedrzi jen na sroubcich, ale kazdy ma i sve plastove ,,zamecky,, a je potreba vedet jak a kde sahnout, zatlacit.
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deska 10. 1. 2008 08:38

Chystám se pčeinstalovávat widle a při té příležitosti jsem chtěl smazat i ty skryté partition na disku, proto se raději ještě než to udělám zeptám na co která slouží, případně o co příjdu jejím smazáním.
1) DELLUTILITY (fat 86,3MB used 7,4MB)
2) Local Disk (type DD 2047,3MB)
3) Local Disk (CP/M, Concurrent DOS,CTOS 3074,9MB)

Díky za všechny odpovědi.
deska
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka