NB DELL inspiron 6400 skusenosti 3

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 7. 5. 2008 15:16

2 Gruppe: takže jsi vlastně s Vistama spokojený :P . Kdyby jsi byl opravdu tak nespokojený, jak všude píšeš, tak už by jsi jistě dávno downgradoval ;)

2 datal: no vidíš, to jen potvrzuje mé zkušenosti. A po nějakém čase jsou Visty ještě rychlejší než po čerstvé instalaci, jak si naindexují všechny soubory atd. Jenom mě docela překvapilo, že GMA950 dostane za "herní grafiku" 3,1 a moje X1400 dostala 3,7. A v aeru máš 3,5 a já 3,6. To jsem myslel, že bude větší rozdíl
JanHavlicek
Junior

Odeslat příspěvekod TomZ 7. 5. 2008 15:18

Hmm tak v DK mi rekli, ze se musi prenest TAG do DK. a to trva 2-3 tydny. co to je sakra za blbost, vzdyt je zaruka v cele evrope ne? sem myslel. Mno tak zas volat do CZ dell.. grr pije mi to krev.

EDIT:
Musim rict, ze CZ Dell sup. je fakt super. Docela ochotne mi pan dal kontakt na nadrizeneho, ze to nejak vyridi, protoze pravo na to mam. Tak snad se to nekam pohne.
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod ftomi 7. 5. 2008 15:48

hmm, ja mam nvidiu 7300 a
indexy mam:
aero desktop 3,6
gaming 3,1
(drivre z dell support webu)

inak s vistami som tiez spokojny a nemenil by som ich
ftomi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CeCo 7. 5. 2008 16:43

TomZ:
O tom je ten prenos tag-u ;-) Zaruka je po celej Europe az ked mas 3 roky NBD...

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TomZ 7. 5. 2008 17:54

CeCo: no vidis, ja mam 2yrs NBD a presto to tak zaridili. Protoze v CZ supportu me rikal, ze je bezne, ze kdyz jim nekdo nahlasi problem z jine zeme, tak ze si ten prenos udelaji oni sami behem chvile, takze nechapal, proc to po me chteli. Pak mi dal mail na nadrizeneho a ten mi za hodinu volal, ze to s nima v DK domluvil a ze mi zavolaji a domluvi se mnou termin. Bohuzel jeste nevolali, ale bylo skoro o pol 6, tak snad zitra.
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 7. 5. 2008 19:22

Ono problem je v tom ze v CR/SR su miestami viac ochotni nez na zapade (uz som to zazil velakrat, som dlhodobo mimo SR).

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gruppe 7. 5. 2008 22:58

JanHavlicek : silene nespokojeny, ale nastesti mam dlsi 3 PC s XP, takze prezivam :) Co nejde na vistach, udeam na XP :)

mno s tou zarukou je to ve skuecnosti tak, ze ma byt provadena na miste /ted netusim jestli bdliste nebo nekde kam si to jaoby prihlasis). Ovsem co vim, neni problem ji rovest i jinde, potazmo mi tedy vychazi i v jine krajine :) V dellu se mnou zatim vse veliceochote vyridili.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TomZ 8. 5. 2008 07:40

2Ceco: Necetl jsem nikde jestli na to narok mam, nebo ne. Ovsem nezavisle mi to sdelili 3 lidi v CZ - dva pres mail a jeden (+jeho sef) pres telefon. Takze tam bud jsou ochotni vsichni vic nez musi, nebo na to mam narok. Nevim. Uz ted cekam jen na telefon z DK. Doufam, ze zavolaji konecne, aby se to zacalo resit.
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 8. 5. 2008 09:52

TomZ:
DK? Tak to sme dvaja... A mozem ti povedat, ze firmy v DK su v priemere menej ochotne voci "beznym zakaznikom" nez firmy v SR/CR.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TomZ 8. 5. 2008 15:45

Tak psali mail, ze se me nemuzou dovolat - meli spatne cislo, tak sem jim volal a uz jsme domluveni ze zitra nebo utery prijedou. tak konecne to jde.. super.
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 8. 5. 2008 15:47

Klasicky problem Danov - zle udaje. Nam napr. naplanovali skusku - na statny sviatok; potom to 2 tyzdne hasili.
Tak nech to dobre dopadne.

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bob_dylan 11. 5. 2008 19:45

uuuu.lidicky.sem ztoho vseho nakej zmatenej.jedu na rok na studia do skotska a silne uvazuju o zmene notebooku.Inspiron uz toho zazil moc a moc. Za plne dostacujici XPS M1530 s 3 letou NBD chtej v UK jen okolo 27 tisic. Klavesnici neresim, otazka je jak se zarukou. Moc z tech vsech diskusi tady okolo nejsem moudrej. Po prijezdu zpet do CR zaruka bude platit nebo ne?
Don't think twice it's alright...
Bob_dylan
Junior

Odeslat příspěvekod WarCZ 11. 5. 2008 22:36

Kód: Vybrat vše
Firefox nemůže nalézt server www.lidicky.sem.

ne ted važně. NBD by měla platit všude tam kde se Dell prodava. určitě ne on site home atd.
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ftomi 12. 5. 2008 08:44

akurat vo velkej britanii mozes mat iny typ zaruky:

my sme mali zaruku na NB na rok, material hradeny v ramci zaruky ale praca sa hradila zvlast

teda nikdy som to nepouzil ale typek z call centra (teraz uz na slovensku) mi to povedal ked som chcel rozsirit zaruku na dalsi rok, s tym ze by som dalej mal zaruku na vsetko praca+material
ftomi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomZ 12. 5. 2008 09:44

Kup si k tomu 3yrs NBD a o nic se nebudes muset starat. + v cesku na supportu jsou vic jak ochotni! takze no problem.

Jen napr u Inspirona 1520 nevim, jak tam naklikat 3yrs NBD...viz
Obrázek
TomZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka