NB DELL inspiron 6400 skusenosti 3

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod kwaker 7. 12. 2006 13:00

právěže to zaplacený je.
pamět se pak dá dokoupit. ale díky za snahu :)
já sem si dellíka pořizoval, že za tu cenu se takovej displej a procesor málokde sežene, aspon mě to tak přišlo. ale zase se mě nelíbí design. ta toshiba je přece jenom hezčí.
a ta ATI 1600 mě fakt sere
kwaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TuT 7. 12. 2006 13:12

ja nevim, za stejne penize bych bral urcite DELL, jelikoz mam integrovanou grafiku a staci me 8) o grafice NTB neni.
TuT
Junior

Odeslat příspěvekod hosic 7. 12. 2006 13:33

Koupit Inspirona ted z nabidky Podzim 2006 a nebo pockat po vanocich? Bude lepsi akce?
Chtel bych si ho nadelit pod stromecek. :-)

Nemate nekdo "zakulisni" zpravy? :-)
hosic
Junior

Odeslat příspěvekod kwaker 7. 12. 2006 14:06

to hosic:

nechci tě strašit, ale pod stromeček už ho asi nedostaneš. Já ho mám objednanýho a uhrazen byl 4.12 a dojde mě cca18. - 19. 12. a to ještě možná. Pokud to uhradíš nejlip dneska, tak máš realnou možnost pod stromkem mít Dellinu :wink:
já teda doufam, že to pod stromek vyjde, protože jinak to budou ty nejsmutnější Vánoce :wink:
kwaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jurcax 7. 12. 2006 15:47

Mě obchodník řikal, že přijde do 10ti pracovních dnů od zaplacení. Že to prý garantujou... tak nevim.
Jurcax
Junior

Odeslat příspěvekod blasta 7. 12. 2006 18:26

Zdravim, viem, ze odpoved na nasledujucu otazku by som si teoreticky na tomto fore mohol po castiach najst, ale nakolko je siroke uz na 140 stran, radsej sa spytam...

Mohli by ste mi niekto skusenejsi presne popisat postup, ako mam preformatovat Inspiriona tak, aby som tam lamersky nevymazal ziadnu skrytu partition, ale aby tam zostalo vsetko podstatne (trebars media direct) a zbavil sa len vsetkych tych spomalovacych sraciek, vdaka ktorym mi nabieha pomaly ako prasa uz za nova...? :)) + kedy (ci pred formatovanim alebo po) a ako si ten disk este rozdelit (zachytil som spravne nejaky partition magic, ci co? :) )

Vopred dakujem za pomoc... :wink:
blasta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidbin 7. 12. 2006 18:34

Smaz teda pouze disk C
Behem instalace win rozdelis disk, udelas to pomoci instalacniho CD kdy budes mit na vyber kam se ma instalovat

vse behem instalace OS :-)
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod blasta 7. 12. 2006 18:59

takze klasicky reinstal...? :) neovplyvni (nezmaze) to tu skrytu partition? thx
blasta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hribek 7. 12. 2006 19:56

Taky se zeptám.... Já přeinstaloval XPčka a smazal jsem(naformátoval) bohužel i ten skrytý oddíl. Vše funguje, kromě MediaDiect. Dá se tam dostat nějak zpět a obnovit jeho funkčnost? Ne, že bych ho tam nutně potřeboval, obejdu se bez toho, ale jen mě to zajímá. K notebooku jsem dostal jen CD s ovladačema - v podstatě to co je na netu...
Hribek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidbin 7. 12. 2006 20:01

No pokud nemas ten mediadirect na DVD tak nejde.
Zkus spis Mediaportal je mensi (mediadirect ma 2,5GB) a lepsi (podporuje prochazeni disku a tak podobne)
http://www.team-mediaportal.com/

Je to taky multimedialni centrum, ale mnohem lepsi
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod Hribek 7. 12. 2006 20:53

Díky.... A kdybych si nainstaloval to, co jsi doporučoval, jde nějak nakonfigurovat tlačítko MediaDirect, aby se mi otevřel ten MediaPortal?
Hribek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stafin 7. 12. 2006 21:14

Zkousel uz nekdo tady instalovat ten Media Portal na NB?Dik za zkusenosti
Canon EOS 40D, Sigma 17-70 f2,8-4,5", Canon EF 70-200 f4L, Canon 50mm f1,8", Lowepro Flipside 400 AW
stafin
Junior

Odeslat příspěvekod sidbin 7. 12. 2006 21:15

To bych taky rad vedel, ale asi to nejde.....to tlacitko je vazane ma mediadirect.
sidbin
Junior

Odeslat příspěvekod stafin 7. 12. 2006 21:21

Tak to je docela dost blby,Ja jsem si taky odstranil vsechny casti na disku co tam byli a ted me nefunguje media direct.Ne,ze by me to nejak moc vadiko,ale kdyz uz tam to tlacitko je,tak by melo fungovat,ne?Nikde nemuzu ten media direct sehnat.Diky za jakoukoli radu.
Canon EOS 40D, Sigma 17-70 f2,8-4,5", Canon EF 70-200 f4L, Canon 50mm f1,8", Lowepro Flipside 400 AW
stafin
Junior

Odeslat příspěvekod vld 7. 12. 2006 22:00

hosic píše:Koupit Inspirona ted z nabidky Podzim 2006 a nebo pockat po vanocich? Bude lepsi akce?
Chtel bych si ho nadelit pod stromecek. :-)

Nemate nekdo "zakulisni" zpravy? :-)

Do konce roku uz zadna akce nebude. Tot zpravy z DELL CZ. Volal jsem tam - kupoval jsem kolegovi dalsi. Ale je akce http://www.dell.cz/vanoce2006 ale ta neni o Inspironech ale Latitudech
vld
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka