Myš k notebooku

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod Voody 11. 4. 2007 21:13

Zdravim, chci si koupit myš a váhám mezi http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507Z000000CA0 a http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507Z00000085V Jaká se vám zdá lepší k notebooku? Notebook teda ještě nemám, ten až tak za měsíc, ale u počitače se mě občas chová myš nějak podivně a tak bych ji zatim zkusil u compu a zjistil tim, kde je problém a pak si ji dal k notebooku...
Voody
Junior

Odeslat příspěvekod sniffer 11. 4. 2007 21:22

kdyz uz, tak bych bral toho geniuse, pokud s tou mysi chces nekam chodit... Navinovaci kolecko je super vynalez... Jestli planujes, ze ten notebook bude vetsinou na jednom nebo dvou mistech (presouvan max jednou za dva dny), tak bych si koupil mys normalni velikosti
sniffer
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 11. 4. 2007 21:30

No tak jestli jeste nemas NB, tak je hloupost kupovat mys k NB.Snad ke vsem NB davaji vyrobci mys jako zakaldni prislusenstvi, nektere jsou i docela "pouzitelne", minimalne stejne jako ty co tu uvadis...A na to vyzkouseni jak rikas, si treba od nekoho pujc :) ,jeslti nemas doma jinou...a potom pripadne koupit klasickou "velkou" mys k PC.Nevim sice na co budes pouzivat NB a na co pouzivas PC, ale ja bych u NB nemohl mit klasickou mys a opacne u PC mit mys k NB.
Beatle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brade 11. 4. 2007 22:02

Já si koupil MX revolution a jsem vcelku spokojen :))
Jsem podnikatel, korupčník a mám protekční RZ! A ty body za rychlost už mám taky umáznutý, teď jen za ty chodce u stadionu
brade
Junior

Odeslat příspěvekod janzat 11. 4. 2007 22:45

ty jsi blazen, neni divu :-)
Mam A4 tech X7 a jsem taky spokojen maximalne. prodava se i v mensi verzi pro NTB
Compal HEL80 - Core™ 2Duo T7200 2x2.00GHz, 4MB L2 Merom, 15.4" WXGA, mechanika SuperMulti,Kingston 2GB DDR2, Seagate Momentus 100GB 7200 ot./min. VGA GeForce Go 7600 256MB, WiFi, Bluetooth,web kamera, ctecka karet, ctecka otisku prstu
janzat
Junior

Odeslat příspěvekod atomic_8 12. 4. 2007 11:57

ja mam VX Revolution, myslim, ze to je jedna z najlepsich moznosti pre NB

ale to je ina cenova kategoria, ale jednoznacne si myslim, ze k NB by je lepsie nieco bezdrotove
exModerátor diskusného fóra MobilMania

HTC Touch HD, Nokia N95 8GB, Dell XPS 1330, SE Xperia X10
atomic_8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Max.cz 12. 4. 2007 12:06

a co MS Wireless Optical Mouse 5000 ? je to sice trochu drazsi mys, ale je bezdratova, coz je IMHO k notesu lepsi...
http://www.computershop.cz/eshop/defaul ... b-platinum
Max.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Gruppe 12. 4. 2007 12:08

Voody: Tak obě co jsi napsal jsou hezké šunty :) podíval bych se po osvědčenějších značkch :) a hlavně nám sem napiš za kolik a jestli kabel nebo Wireless :)

Jinak osobně mám tyhle a u obou spokjenost :) přesné, s návykovým bočním tlačítkem, jistý tichý stisk, dobrá ergonomie (resp u notebookovek o ergonomii nelze mluvit, ale úchop jsem si našel rychle i přes větší ruce). Drátová mi pouze přijde až moc lehká....což je sice z pohledu mobility dobře, ovšem raději cítím že v ruce něco mám. Zpracování je u obou na jedničku. Rozhodně se neošoupou po půl roce jako lacinné geniusky :(

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34560

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=39404

MAXcz: ehm, nehledame tezitko na papiry, ale NOTEBOOKOVOU mys ,) Ale jinak k PC dobra, mam hooodne podobnou doma (res Wireless Explorer 4...coz je vlastne to same)

Jinak v cem je lepsi bezdrat? ze se musis starat o baterky? Jasne, maji indikaci vybiti (NEKTERE!) ale to ti pak moc nepmuze kdyz ses na cestach a potrebujes mys a ejhle dojdou....ja mam obe reseni a bezdratove bych doporucil jen u kvalitnich a odzkousenych modelu)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Druids 12. 4. 2007 12:17

No byt tebou tak si hlavne rozmyslim kolko chcem do tej mysi investovat. Ako dobre znacky sa javia Logitech a Microsoft. Dalej pred kupou si tu mysku chod "osahat" niekde do nakupneho centra alebo kde ju maju, pretoze vela nootebookovych mysiek vyzera pekne, su male spratne, no ked s nimi mas pracovat dlhsiu dobu (takych 6 hodin denne) tak zistis ze ta velkost je uplna hovadina a pokial nemas ruku ako 6 rocne dieta tak bude dost trpiet.
Druids
Junior

Odeslat příspěvekod koba 12. 4. 2007 12:18

ja mam napr. tuto: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507Z01Q000C7Q sice je trochu drahsia, ale je lahka, ma pekny (nenapadny) dizajn, som s nou spokojny, funguje dokonca aj na deke na posteli :) az na tie ovladace, ktore maju cez 40 MB... :?
Dell Inspiron 6400: Core 2 Duo T7200 2GHz 4MB L2, 2GB RAM, 250GB HDD (WD2500BEVS), x1400 256MB, 9cell battery, 1280x800 TrueLife, Win XP prof.
koba
Junior

Odeslat příspěvekod mkodaj 12. 4. 2007 12:22

odporúčam Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 4000 OEM
mkodaj
Junior

Odeslat příspěvekod Bubla 12. 4. 2007 12:38

Vykašli se na minimyš, s tim se nedá dělat. Když už sebou potáhneš tříkilovej NB tak už tu velkou myš pobereš taky.
Ideální je BT myš, ty bezdráty co maj svůj adaptér do USB jsou na nic, je jen otázka času, kdy to ulomíš.
Bubla
Junior

Odeslat příspěvekod win.ini 12. 4. 2007 12:56

Logitech V450 je skvělá myš pro notebook. Ani moc malá, ani moc velká. Pokud člověk s notebookem často cestuje, představuje taková bezdrátová myš spíše výhodu než nutnost, ale pokud člověk notebook přenáší tak akorát po bytě :D , doporučil bych nějakou větší a klidně i drátovou. Hlavně zbytečně nešetřit, vždyť novou myš si člověk nekupuje každý měsíc. Já bych jinou než Logitech nebral, ale tím nechci říci, že je to jediná slušná firma. Například myši od Microsoftu mají dobrý ohlas, ale osobní zkušenost s nimi nemám.
Dell Inspiron 6400 - Intel Core 2 Duo T7200, ATI Mobility Radeon X1400
win.ini
Junior

Odeslat příspěvekod win.ini 12. 4. 2007 13:10

Bubla: Proč by se měl ten adaptér lámat :-/ ? Flash disk, tedy podobné zařízení, používám už několik let a také jsem ho nikdy neulomil. Myslím, že problém bude v uživateli a ne v myši s adaptérem :P .
Dell Inspiron 6400 - Intel Core 2 Duo T7200, ATI Mobility Radeon X1400
win.ini
Junior

Odeslat příspěvekod Voody 12. 4. 2007 16:55

Sem se teda rozhodl, že se na myš k notebooku zatim vykašlu, třeba u něj nějaká bude nebo si ji koupim až s notebookem, asi tu bezdrátovou, se ještě určitě poradim. K počitači vyberu asi nějakou lacinější, tak do těch 3 stovek....nejsem zvědavý, jak muj užasný dvouletý bratříček rozmlátí nějakou drahou, stačila tahle.....

Gruppe: Ta druhá je moc pěkná, jenom mám takový problém, mám alergii na černou gumu a ona je mrcha pogumovaná, jinak bych ji snad i koupil....

Všem děkuji za rady !
Voody
Junior

Další stránka