Hewlett-Packard 6715s

Diskuze o přenosných počítačích

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

FAQ sekce notebooky: viewtopic.php?f=907&t=1113128
Testy a srovnání procesorů a grafických čipů: viewtopic.php?f=907&t=1105643

Čtěte FAQ, jinak Vašemu tématu hrozí podmínečné uzamčení!

Odeslat příspěvekod strny88 14. 10. 2007 15:51

píská mi adaptér i notas, zajmavé je, že pískaj uplně stejně :?: to nechápu. Zítra valím na prodejnu otřískám jim ho o hlavu a vemu něco jinýho. Jen doufám, že nebudu za blbca, protože nikdo jiný to neuslyší :) Dával jsem to poslechnout rodičům, ani jeden nic neslyší :(
strny88
Junior

Odeslat příspěvekod N_eta 14. 10. 2007 17:22

Hh, taky sem si rikal jak s nima vybehnu, kdyz jim to tam pudu po par dnech vratit.. jenze kdyz sem tam byl jako ze jim to nesu zpatky po prvnich jejich slovech me ani nenapadlo rict jim ze to chci vratit.. proste ti to nevezmou.. rikal sem si jojo mironet to bude supr, ale vsude je to uplne stejny.. typek ze servisu volal na info hp a tam mu rekli ze do sedmi dnu muzes bez udani duvodu zbozi vratit.. tak sem to takhle rekl v mironetu a tam mi rekli ze o nicem takovym vuuubec nevedej a ze to je blbost a co mi to prej ten servisak radi.. ze ma opravovat a ne rikat ze mam neco vracet.. no takze sem do docela vzdal.. ted se teda snazim vyporadat se s tim po svym.. a jeden velkej fakt, na kterej sem prisel je, ze je opravdu lepsi nasetrit si par tisic na vic za lepsi sasi.. me uz to nehorazne vrze.. opru se o to a u LEDek to vrza jak kdyz soulozis na stary posteli :D
N_eta
Junior

Odeslat příspěvekod BENDER-SVK 14. 10. 2007 21:27

no ja som mal podobny problem ked som isiel po troch tyzdnoch od zakupenia vratit svoj pavilion do predajne, ze oni to nezoberu atd... ,zavolal som do autorizovaneho servisu HP a informoval som sa ze do 30 dni od kupy (jednalo sa o HP Pavillion) musi predajca riesit ak je problem bud kus za kus alebo vratenie penazi ,lebo podla obchodneho poriadku HP ti nikto nezoberie book do servisu kym neuplinie 30 dni !!! Takze sme spolu s predavacom zavolali do toho servisu a teta mu to poriadne vysvetlila a bez problemu ho zobral ,takze ak to plati aj pri inej rade nez pavillion tak sa informuj v servide a nenechaj sa odbit !!!!!!!drzim palce 8)
BENDER-SVK
Junior

Odeslat příspěvekod CeCo 14. 10. 2007 22:06

Odkial mas tych 30 dni?

C
CeCo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BENDER-SVK 14. 10. 2007 22:11

autorizovane servisne stredisko HP v Banskej Bystrici , firma sa vola SWISSBB :wink:
BENDER-SVK
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 15. 10. 2007 20:00

dneska jsem zašel na prodejnu, a dali mi kus za kus, adapter už nepíská ale notas stále, ale slaběji. už na to nemam nervy a čas, pořád tam lozit, skusím přehrát bios. máte někdo odkaz na bios na HP 6715s? díky
strny88
Junior

Odeslat příspěvekod paolous 16. 10. 2007 22:11

Mohl by mi nekdo sem napsat,jake programy mohu bez problemu odinstalovat?
Dnes jsem tento pristroj zakoupil a je jich tam nejak hodne,nikde jsem se zde tuto informaci nedocetl.Dekuji.
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Slamka 17. 10. 2007 06:53

Skoro všetko od HP (nechal som si HP Wireles Assistant a par drobnosti), Roxio komplet môže ísť preč, predinštalovaný Office s kompletným príslušenstvom, PDF Creator... To je čo som si spomenul... :lol:
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 17. 10. 2007 10:38

v pondělí mi vyměnili kuss za kus, ale zase problém, přestal dobíjet adaptér, takže zas sem tam musel pro druhý adaptér, tímto mě HP jako výrobce notasů velice sklamal, nikdy víc.
strny88
Junior

Odeslat příspěvekod BENDER-SVK 17. 10. 2007 11:50

bohuzial mozem len suhlasit, HP ma ako znacka tiez sklamala :cry: ,v buducnosti sa uz tejto znacke budem asi radsej vyhybat
BENDER-SVK
Junior

Odeslat příspěvekod Slamka 17. 10. 2007 12:10

No neviem, ja som pomerne laik, ale mám doma služobný nx6125 a nemal som s ňou nikdy žiadne starosti, od prvého zapnutia beží ako hodinky bez akéhokoľvek reinštalu.. Teraz som kúpil frajerke 6715s a v pohode, tiež žiadna vada. Dúfam že to tak zostane aj naďalej...

Kolega má nejaký ACER Aspire ktorému som inštaloval pár vecí a vyzeral hrozne veru. Dizajn ako spred 8 rokov, klávesnica sa pri písaní prehýbala, zdvih kláves skoro nepozorovaný (nevedel som či som stlačil to písmeno alebo nie) a celkovo spracovanie bolo také divné. A to kupoval fungel nový kus....... A nehovoriac o tom kvante vecí čo tam boli predinštalované! Nadával som na HP, čo všetko tam pchá, ale HP sa na ACER nechytá... :lol: :lol:
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod paolous 17. 10. 2007 12:29

Je pravda,ze tento NB nema integrovany mikrofon???
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Slamka 17. 10. 2007 12:40

ano, je, nemá....
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 17. 10. 2007 15:44

ještě jsem si všiml, že v místě kontrolek(ty dvě malé nahoře) vystupuje boule, jako by kryt nedolíhal, jde to nějak zamáčknout nazpět do drážky?
strny88
Junior

Odeslat příspěvekod N_eta 18. 10. 2007 14:05

Je pravda, že ten noťas je fakt slabota, co se týče těch problémů, ale za ty prachy, co sem do toho dal, se zase nemůžu divit. Je to absolutní lowend, takže bychom spíš mohli bejt rádi, že to svítí, bliká a vůbec, že to vydává aspoň nějaký zvuky ( i když ne zrovna příjemný:D ). Kdybych chtěl kvalitu, rozhodně si nekoupim nic za 16k. Jenže bohužel (možná bohudík, ale teď se to sem nehodí) jsem ještě student, a tak bych na něco lepšího čekal dost dlouho... Když jsou ty problémy jenom estetický, nebo jde o to pískání, tak myslim, že jde spíš o zvyk.. První měsíc dva vás to bude srát, ale pak si na to zvyknete a už vám ani nebude vadit, že s tim třískáte o zem.
N_eta
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka