E-mail nelze změnit

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Retiree 5. 9. 2020 09:58

Zdravím,
Klub čtenářů a předplatitelů >> Údaje uživatele:
"Změmna e-mailu není v současné době možná"
Proč? (ne ten překlep, ale skutečně změna e-mailu)
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 9. 2020 14:23

S tím ti zde na fóru nepomůžeme, moderátoři tohoto fóra nejsou zaměstnanci skupiny CNC, pod které fórum živě.cz spadá.

Zkus zkontaktovat někoho z červených:
miho memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Marek Lutonský memberlist.php?mode=viewprofile&u=3
christian memberlist.php?mode=viewprofile&u=3802
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Retiree 5. 9. 2020 15:56

To jako administrátor fóra myslíš vážně?
Já jsem obyčejný občasný návštěvník, kdysi jsem se registroval do tohoto jediného fóra, majetkové a zájmové propletence webu živě.cz a jeho další fóra mě celkem nezajímají a nehodlám se v nich vyznávat...
BTW, ten tvůj odkaz není funkční, resp. funkční je, ale "Zvolená skupina neexistuje".
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 9. 2020 16:30

Ok, že link není funkční jsem nevěděl; u/o-praveno.

Jinak co chceš abych ti na to řekl? Krom toho, že mám oranžovej nick a nějaká práva navíc (s kterými ti beztak pomoci nemohu), jsem "obyčejnej návštěvník" zde na fóru též. Nejsem zde placenej zaměstnanec, s provozovateli nemám vůbec nic společného; vylejváš si tu vztek na úplně špatnou osobu, která se ti mj. snaží pomoci - a místo nějakého povděku tu čtu tohle? Zamysli se nad sebou.

Mj., když už si byl na tom správném místě (Klub čtenářů a předplatitelů), tak tam je záložka "Dotazy a připomínky", kterou si k vyřešení své žádosti mohl též využít; místo toho na to jdeš setsekra velkou obklikou přes fórum.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Retiree 5. 9. 2020 17:05

OK, nějak nerozlišuju červeného a oranžového nicka, není tu moc barviček k porovnání.
Nerad se zatěžuju zbytečnými vědomostmi, do teď jsem netušil, že existuje nějaké CNC, Klub čtenářů..., apod. a dál se bez toho obejdu, nezajímá mě to. Možnost připomínek v Klubu jsem přehlédl
Naposledy upravil Retiree dne 5. 9. 2020 17:15, celkově upraveno 1
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 5. 9. 2020 17:13

Rudě červení, na rozdíl od zbytku barviček co se tu na fóru vyskytují (vč. červené, kterou má Python.p), jsou alespoň zaměstnanci provozovatele tohoto fóra (či jsou na něj aspoň napojeni jiným způsobem). Zbytek je pouze výběr z lidí z uživatelské základny tohoto (vč. sesterských) fór(a), kteří ve svém volném čase dělají místní moderátory. Nic víc v tom nehledej.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 5. 9. 2020 17:29

Pro zmenu mailu se prihlaste na https://klub.ikiosek.cz/ a pouzijte formular "zadost dle GDPR". Zmenu mailu si kdysi mohli uzivatele delat sami... ale ted jsou databaze propojene a vyzaduje to rucni zasah hned nekolika lidi
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Retiree 5. 9. 2020 17:56

Díky za reakci, ale takové a podobných pakáren se nehodlám zúčastňovat.
Cit.: "... ted jsou databaze propojene a vyzaduje to rucni zasah hned nekolika lidi"
Prostě kdejakou hovadinu z Brusele dokážeme dovést k dokonalosti...
Na druhou stranu, máme díky tomu jednu z nejnižších nezaměstnaností v EU
Retiree
Junior

Odeslat příspěvekod Marketa1986 5. 9. 2020 20:01

Obtěžovat s takovou kravinko* hlavní Admin... mi přijde zcela irelevantní. Řešit UNBAN nebo napadání je v pořádku, ale kvůli e-mailu?
HAJIZLE MILSMIR
Marketa1986
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků