Nové Živě - to je hustý

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Oak 7. 6. 2007 01:46

Váš pravidelný čtenář.

ps.: vím, že je za tím hodně práce, ale nedalo mě to se neozvat.
Oak
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 7. 6. 2007 07:25

No jo. je to pekne. Jenom nez si zase zvyknu, tak to bude trvat :-)
Z@chi
Junior

Odeslat příspěvekod wojta 7. 6. 2007 07:45

Nevím, jestli je to nezvyk. Ale obávám se, že ne.
Moc se mi to nelíbí. Akorát při pohledu dostávám chuť na jahody ze šlehačkou... :D
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Pokročilý

Odeslat příspěvekod al.ish 7. 6. 2007 07:46

Mě se to líbí, připadá mi to přehlednější.
al.ish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alphi 7. 6. 2007 07:53

Mate to a je to na mě moc kontrastní. Takhle mě z toho za chvíli budou bolet oči :?
Alphi
Junior

Odeslat příspěvekod cache 7. 6. 2007 08:00

Ked sa pred par mesiacmi radikalne zmenilo http://www.csfd.cz tak sa mi to tiez zdalo hnusne. Teraz mi to pripada uz uplne normalne, lepsie ako predtym.
Autorevue.cz sa mi paci, nove zive.cz je to iste len v cervenom, cize to chce len zvyk na novy dizajn a bude to super.
Som zvedavy ako bude vyzerat zive.sk :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martin B. 7. 6. 2007 09:07

Mne se nový vzhled jednoznacne líbí, je velmi efektní, opravdu az necesky:) pohledný. Trochu bych ale doporucil doladit prehlednost.
Hvezdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mne. Jenze zivot je tak krátký a vsechno je vlastne jinak...
Martin B.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ripper-CZ 7. 6. 2007 09:17

- červená by nemusela být ta agresivní
- články jsou strašně úzké
- vůbec nemyslí na lidi, kteří si zvětšují písmo. na úvodní straně pak není vidět popis žádného z hlavních článků
Chtěl bych poděkovat firmě Microsoft, která mi úrovní svých produktů umožnila seznámení s krásou Linuxu.
OS nemá být pro peníze, ale pro lidi...
Ripper-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod LUC.key 7. 6. 2007 09:24

Tyjo a ja si zrovna vcera rikal ze ZIVE by slusel novy kabatek...prijdu o hodinu pozdeji a ono to tam fakt bylo :)
Me se to libi, ale je fakt ze cervena je docel aagresivni...nicmene zive bylo vzdy cervene tak co na tom menit ze ? :)
nebudu kritizovat pac to bude chtit trochu casu na zvyk ale jinak Good work
Kdyby nekdo doma mel stare elektronky kterych se chce zbavit, tak se mi prosim ozvete, za ty lepsi zaplatim! ...sbiram, bastlim

„Když neodskočíš z cyklu programu, nikdy nebudeš v podprogramu.“ == „Odvážnému štěstí přeje.“
LUC.key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod r.polasek 7. 6. 2007 09:35

Mně to přijede trochu chaotické. Ale časem si člověk zvykne.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Junior

Odeslat příspěvekod kódlisko 7. 6. 2007 09:41

mne se to také celkem líbí ale je to celkem jiný systém a zatím se ztrácím. Určitě ale nechápu lidi co to jen kritizujou. web se prostě musel posunout směrem dál a první krok k tomu je právě ten nový design.
ALe je pravda že některým lidem to může dělat fakt potíže..ta červená barva..organizace celé stránky..Ale jinak dobrá práce.
kódlisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomcop 7. 6. 2007 09:47

Pre mna tiez nezvyk, ale nakoniec si clovek zvykne a bude to lepsie. Co sa tyka zive.sk, si myslim, ze to bude to iste len v zelenom ;-)
Alebo zeby nie?
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Elven 7. 6. 2007 09:52

neni to spatne ale musim rict, ze pozadi se mi zda prilis tmave a ten pravy sloupec, kde se zobrazuji vypisy clanku, z for atd. je moc siroky, clanky jsou pak silene dlouhe nudle, ve starem designu se mi clanky cetli lip
Elven
Junior

Odeslat příspěvekod IC3.M@N 7. 6. 2007 10:04

Líbí :D
IC3.M@N
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Diacon Frost 7. 6. 2007 10:21

Me to prijde opravdu moc kontrastni. To sede pozadi by to chtelo svetlejsi ...cervenou bych asi nechal. Super funkce pro zvyseni prehlednosti by byla moznost rozbalit/sbalit ruzna menu na strance. Napriklad me nezajimaji Tiskove zpravy takze by na zacatku mohlo byt takove to "-" resp. "+" na ktere bych klikl a obsah toho menu by se schoval (napriklad tak jak ma czechcomputer vyresene bocni menu). Snad se to s toho meho krkolomneho popisu da pochopit :)
Diacon Frost
Kolemjdoucí

Další stránka