Neprispivejme do poradny na zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mafo 15. 8. 2007 13:20

pro cesky voly,
Kdo to vyřeší je kabrňák ! ! ! - problém s internetem.,
Co by ste pozmenili?

Ma to cenu zde prispivat? Tohle byla dnes posledni kapka, nadepsat takhle titulky.
Polozte si vsichni otazku> Stoji mi to za kliknuti? nestoji....
Zadam bsechny prispevatele aby na tyto otazky neodpovidali a redakce je mazala(ridi t vubec nekdo?, ze bych jim to za odmen zaspamoval :-)) )
Zkusme pozvednout uroven tohoto serveru tim ze max. odpovime hledej na foru, protoze wifi se v poradne resi jednou denne minimalne, pritom na foru jsou toho tuny....
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior

Odeslat příspěvekod m11.11 15. 8. 2007 13:29

prispevek "Kdo to vyřeší je kabrňák ! ! ! - problém s internetem"
neni o zadne WiFi. Priste si to alespon precti...

Co se tyce nazvu tech TOPICu, mne osobne je to jedno...
m11.11
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 15. 8. 2007 13:29

Redakce poradnu sleduje, ale všechno se hned bohužel odstranit nedá.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod christian 15. 8. 2007 13:41

za tyhle nazvy bych snad i vrazdil :mrgreen: , hlavne ten prvni hodne popisuje dany problem i kdyz to zrovna nema efekt,ze by to nekoho odradilo,ale pisou se tam uz blbosti..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod c.e.o 15. 8. 2007 14:02

Četl sis ten příspěvek vůbec? Jakou Wifi? To se teda ozval ten pravý co si to ani nepřečte a hned začne kritizovat. Pokud někdo chce poradit at poradí a když ty radit nechceš tak se radši zdrž takových debilních příspěvků cos právě vyplodil. Možná by se úroven Zive pozvedla kdyby sem nepsali takový jako jsi ty.
c.e.o
Junior

Odeslat příspěvekod Mafo 15. 8. 2007 20:09

mno spatne jsem se vyjadril, vim o co tam slo, a mysle jsem: wifi se tam resi porad dokola a to same: Jake wifi?, jaky pristroj, jake wifi na DC.... :-(

proste to jsem si zapamatoval... tak prominte

edit: nesla by zavest do poradny povinna registrace? takhle je to moc jednoduche takhle spamovat....
Life is war with PC (etc.).
Mafo
Junior