Zive.sk vs Zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kiriranko 8. 12. 2009 18:33

Sa mi to len zda, alebo zive.sk prechadza pravidelne na staru grafiku zive.cz, v case kedy zive.cz prechadza na novu?

Pozorujem uz druhu takuto zmenu..vzdy cca po roku. To mate nejaku tajnu dohodu? Nemozme si mi Slovaci spravit unikatnejsiu grafiku zive.sk nez stale prechadzat na tu staru grafiku zive.cz?
Ci je po tom roku lacnejsie prejst na staru grafiku zive.cz ako dat nejakym chlapcom spravit novu?
kiriranko
Junior

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 12. 2009 19:05

Není to jedno? :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 12. 2009 19:09

To není staré zive.cz, to je nové zive.sk. Je to jako obvykle přehlednější a rychlejší než české, tak proč si stěžovat?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 8. 12. 2009 19:14

Přehlednější? No nevim teda, živě.cz se mi zdá přehlednější a jednodušší. A jak rychlejší/pomalejší? To nějak nechápu. Mě se načítají rychle oba a to jak na iPhone, MacBooku, tak i na desktopu...
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiriranko 8. 12. 2009 20:01

Ale je to stare zive.cz. Oba portaly mali rovnaku grafiku cca pred (5timi rokmi - tipol som si, neviem presne), no grafiku mali rovnaku. Potom zive.cz preslo na novu, za nim o zopar dni/mesiacov aj zive.sk. Potom mobilmania.sk mala rovnaku grafiku ako zive.cz. Teraz aj zive.sk preslo na tu istu grafiku, staru zo zive.cz.

Mne to nevadi, v podstate skoro mi to je jedno. Len sa nad tym zamyslam, ze preco si nespravia vlastnu grafiku.
V otazke ci je to prehladnejsie alebo nie: na vsetko nove si treba zvyknut..o zopar rokov bude nova grafika a opat tu budu pripomienky ze je to neprehladne.
(vid novoty na portaly facebook.com..tu bol ten isty problem s prehladnostou a so stazovanim sa uzivatelov, ze chcu stary fb...uz ked si uzivatelia zvykli na novinky fb, prisli dalsie novinky a opat uzivatelia chceli spat ten stary-novy fb :) )
kiriranko
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 12. 2009 21:16

Hezké, ale zive.sk se prý vzhled zive.cz nelíbil, hlavně prý to míchání aktualit s články. Jinak toto je předělaný vzhled mobilmania.cz. :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiriranko 8. 12. 2009 21:36

Aspon uz vieme aky bude mat dizajn zive.sk tak o cca pol roka? :)
kiriranko
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 12. 2009 22:00

A jaký teda? Zive.sk má teď právě novější vzhled než Zive.cz...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiriranko 8. 12. 2009 22:19

zive.sk ma novsi vzhlad ako terajsie zive.cz? ved vzhlad zive.sk je stary vzhlad zo zive.cz, ten isty co je na mobilmanii.sk uz dlhsiu dobu..
kiriranko
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 12. 2009 22:26

Tento vzhled byl prvně použit asi na mobilmania.cz a přesto, že je podobný zive.cz, je to o dost novější vzhled nez na zive.cz.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiriranko 8. 12. 2009 22:54

No ja mam pocit, ze vzhlad, ktory je na zive.cz od "pondelka", je novsi ako ten ktory tam bol v "nedelu".
Zive.cz aj zive.sk maju "novy" vzhlad..Ide o to, ze zive.sk ma ten vzhlad, ktory mal zive.cz a ktory ma aj mobilmania.sk. Nie som debil..vidim, ze to tak je. Ci sa navzajom nechapeme?
Zive.cz a mobilmania.cz maju rovnaky vzhlad.
Zive.sk a mobilmania.sk maju uz tiez rovnaky vzhlad.
kiriranko
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2009 00:37

Ne to si opravdu nějak pleteš, Zive.cz má stejný vzhled už přes rok a půl. http://www.zive.cz/clanky/nove-zive-jak ... fault.aspx

A je to jiný než na http://www.mobilmania.cz/bleskovky/nova ... fault.aspx
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiriranko 9. 12. 2009 08:39

Grafika na uvodnej stranke zive.cz nie je nova?
kiriranko
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2009 11:27

Ne, je přes rok a půl stará...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiriranko 9. 12. 2009 12:45

ja medzi touto z pred rok a pol http://web.archive.org/web/200804280725 ... fault.aspx a dnesnou na zive.cz vidim rozdiel..malinky, ale predsa..
kiriranko
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků