Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karlos00x 2. 7. 2013 09:54

pytlik: ve chvili kdy se krivka otoci tak to obratem streli jinemu "investorovi". princip kapitalismu.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 7. 2013 10:02

vlazy píše:Pokud chceš někoho pomlouvat a neslušně hanobit tak by bylo dobré kdyby jsi si přečetl něco co zde píše alespoň v několika posledních příspěvcích aby jsi věděl jaká je skutečnost.

Nikoho nehanobím.Beru ale jako normalní že když někomu ukažeš kde konkretně mlel nesmysly tak opět nekonkretně žvaní a urazi se i když je mu ukazaný kde placal nesmysly...Btw nejdřiv jsem tě nazval naivním což uražka není - reagovals jaks reagoval,takže nemyslim že je nutno si brat servítky co s myslim.
Kód: Vybrat vše
Pro něho tyto stránky mají význam pouze jako zdroj výdělku.

To je překvapko vid?Asi sis myslel že to dělaji kvuli tomu že se nudí.A proč si proboha stěžujete imrvere na foru a žadate tady nějakou napravu,placate nesmysly s adminama kolik jsou placení atd,misto toho aby jste zvedli telefon,napsali mail odpovědné osobě?
Petr Bednář
Mladá fronta a.s.
Telefon: +420 225 276 369
E-mail: bednar@mf.cz
Kontktujte lidi kteří maji ve strategii jak vydavatelsky dům si řeši reklamni strategii rozhodovaci pravomoci.V praci taky řešiš problemy s někym jehož rozhodovaci pravomoci v dane věci jsou nula?Rohliky kupuješ v mototechně?
Jo tak ja zapomněl chápat psaný text a pochopit je ultra těžký pro lidi co po xtym postu ve vlaknu nepochopili že plačou na špatnym hrobě.Asi se potřebuji vybrečet na mistě kde absolutně nelze nic ovlivnit.Pokud tedy bojují za onu zbylo masu ktera je nesvepravna jako ovečky jak aspon neustale tvrdí
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 7. 2013 12:06

oooooooooo píše:Beru ale jako normalní že když někomu ukažeš kde konkretně mlel nesmysly tak opět nekonkretně žvaní a urazi se i když je mu ukazaný kde placal nesmysly...
A nepřemýšlels náhodou nad tím, že ty nesmysly můžeš mlít ty? Ty si snad myslíš, že jsi až tolik ideální člověk, že pravdu můžeš mít pouze ty a nikdo jiný kdo má na něco jiné názory ji mít v žádném případě nemůže? Zkus nad tím alespoň trochu v klidu a bez emoci popřemýšlet.
oooooooooo píše:A proč si proboha stěžujete imrvere na foru a žadate tady nějakou napravu,placate nesmysly s adminama kolik jsou placení atd,misto toho aby jste zvedli telefon,napsali mail odpovědné osobě?
A proč by se zde na fóru nemohlo na toto téma diskutovat? Proč se až tolik rozčiluješ, že se zde diskutuje o něčem co tobě není po chuti? Pokud se ti toto téma nelíbí tak sem nelez a neustále nepiš zde ty nesmysly.
oooooooooo píše:Jo tak ja zapomněl chápat psaný text a pochopit je ultra těžký pro lidi co po xtym postu ve vlaknu nepochopili že plačou na špatnym hrobě.
Pokud nechápeš o co tu jde tak alespoň zde neustále neplač kvůli té tebou milované reklamě kterou by odtud někteří chtěli odstranit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 2. 7. 2013 13:14

Proc si myslis, ze Ooo miluje reklamy?
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 7. 2013 13:47

vlazy píše:Pokud nechápeš o co tu jde tak alespoň zde neustále neplač kvůli té tebou milované reklamě kterou by odtud někteří chtěli odstranit.

naposled komentuji tve blaboly kterym chybi elementarní logika jak opět ukazals.Už jsi viděl člověka ktery miluje reklamy a použiva leta letoucí adblock což bylo opakovaně zminěno,dále věc chovajici se podobně jako noscript,webdevelopertoolbar?opakuji maš problem chapat psaný text - z něj vyvodit spravny zavěr a jakakoliv diskuze je tim padem s tebou ztrata času.
Nic no tak si tady povidej o tom že by živě mohlo omezit reklamy a proč s tim nic nedělají.
ja ti vysvětlil za prvé proč plačeš na špatném hrobě a za druhé kde se maš se svojim problemem obrátit jestli ho chceš řešit nebo se aspon pokussit ho řešit efektivně,jestli ne tak nechapu o co jde.Jestli ne tak zkus spiš jestli nepomůže paní Pohlová.
Naposledy upravil oooooooooo dne 2. 7. 2013 13:49, celkově upraveno 1
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 2. 7. 2013 13:48

Pěkně se to tady zvrtlo. Pánové si proměřují, kdo ho má delšího...
No nic, až na další se k reklamám nebudu vyjadřovat.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 7. 2013 13:51

Misto aby jste byli radi že jsem vam dal kontakt na odpovědnou osobu citite se koukam dotčení :-) Ne sranda vím o co jde ono se těžko odpovídá na konkretní vytku,stara bolest.Misto odpovědi stěžoval jsem si ve foru misto toho abych si stěžoval u člověka ktery o tom rozhoduje a jsem cenzored tedy se placne jako odpověd opět do fora :-) nekonkretni žvast.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 7. 2013 14:08

Obrázek
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Matysek 2. 7. 2013 15:21

Zvlastni, protoze ja si nevsiml, ze by obhajoval reklamy nebo formu implementace. Pouze rika, ze si muze majitel delat co chce v ramci zakonu, protoze mu to rika pane. Jedine co Ti rika je holy fakt, ze mas prestat knucet a zacit od sebe, nebo to dopadne jako M.A.C.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 2. 7. 2013 15:26

vlazy píše:Pokud se ti toto téma nelíbí tak sem nelez a neustále nepiš zde ty nesmysly

tohle, TOHLE, by se mělo tesat do kamene...

nebo na čelo, hned pod vlazy...

pokud se ti na těchto serverech nelíbí rozsah reklamy a odmítáš si její množství zredukovat na své straně, tak, a teď cituji, "sem nelez a neustále nepiš zde ty nesmysly"!

jak se může génius, hodný této věty, pořád chovat takhle pitomě?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 7. 2013 16:06

Tak vidím, že někdo nemůže unést něčí názory na tu reklamu a tak se pokouší tu nenápadně zavést tak trochu cenzuru pod záminkou off-topic a možná ani netuší co to ten off-topic ve skutečnosti je.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 7. 2013 16:12

Tobě přijde navážení se do ostatních uživatelů jako věcná poznámka k tématu ? Být tebou si dávám pozor co píšu ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 2. 7. 2013 17:04

nenápadně?

byl jsem málo adresný, konkrétní a transparentní?

reklama se tady neřeší od první stránky, kde bylo popsáno řešení a pro pomalejší od stránky osmé, kde bylo vyjádření zástupce redakce...

máme tady jen osmnáct stránek zuřivýho dupání do písečku o tom, že JÁ JÁ JÁ si problém s reklamou na SVÉ straně ŘEŠIT NEBUDU, ale VY VY VY ty reklamy prostě PŘESTANETE ZOBRAZOVAT! OKAMŽITĚ! protože to JÁ CHCI!

rozumím tomu správně nebo jsem neslušně natvrdlý a neetické hovado?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 3. 7. 2013 07:42

Rozumieš tomu správne:
1. Reklamy na tomto fóre je mnoho
2. Užívateľ, ktorému tieto reklamy vadia, tak ich prestane zobrazovať (zablokuje)
3. Užívateľom, ktorým tieto reklamy nevadia a nechajú sa nimi otravovať, tak ich vidia a stále tu píšu príspevky o tom, že ich je veľa.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků