Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod xlnc 7. 9. 2011 21:28

Na Živě.cz už někomu definitivně ruplo v bedně, že musel doprasit celou plochu reklamou? Tohle si cenzurujte a smažte jak chcete, ale názor nezměním. Blahopřeju. Prasečina jaksepatří.
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 7. 9. 2011 21:42

screen! reklamy blokuju zde zablokovaným softem na A:)
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod marczus 7. 9. 2011 22:02

Mno jo no hold nejak se museji uzivit.. byl bys radsi pro zpoplatneni obsahu???

nainstaluj Adblock plus a jsi bez reklam...
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 8. 9. 2011 07:42

Mne sa už viac rokov nezobrazuje žiadna reklama, žiadne Flashe, žiadne preblikavanie.
Všetka vďaka za to platí rozšíreniu ADBLOCK. Po zaradení tohoto rozšírenia do môjho internetové prehliadača už lepšie spím a zlepšil sa mi aj zdravotný stav.

ADBLOCK pre Internet Explorer:
http://simple-adblock.com/
ADBLOCK pre Firefox:
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/adblock-plus/
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 9. 2011 07:47

A na platili by jste si takový web? Já ne, to raději kouknu na reklamy.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 8. 9. 2011 08:43

lidé, kteří si musí stěžovat na objem reklamy na internetu nebo mermomocí propagovat blokovací nástroje, si ty reklamy zaslouží...

všem ostatním buď nevadí nebo si v klidu, v tichosti a bez žlučovitých stresů dokážou přizpůsobit obsah internetu svým potřebám...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlnc 8. 9. 2011 15:20

Včera jsem v jednu chvíli měl vyloženě oblepený centrální sloupec jednou a tou samou reklamou, prostě vytapetováno... (minimálně 4 ks).

Pokud se reklama vyskytuje v rozumné míře, pak ano a je potřebná. o tom žádná.

Jestli jí ale někdo za.... ja to říct slušně a výstižně - jo zaneřádí celou plochu - pak je to prostě tupec, který vybízí k AdBlocku a jemu podobným a inzerenti mu nepoděkují. Nejde o to, jak to mám nebo nemám nastaveno já. Navíc je na pár facek horní vysoká reklama, která ještě ubere na výšku z obsahu stránky chudákům uživatelům ne notebooku, o netbooku a jiných menších zobrazovacích zařízeních ani nemluvě.

Prostě ten, kdo tu má na starosti marketing, je hugo a hugo je vůl. A tohle je sakra IT portál, který by měl respektovat určitá pravidla chování a nevybízet k podobným prasečinám ostatní, nebo se pletu? Jistě, odpověď typu "nemusíš sem chodit" je taky odpověď..
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 9. 2011 15:49

Nemyslim že by tento portal někoho vybizel k něčemu,ti co to přehaněji s tim že reklama je obtěžujici jsou nakonec potrestaní tim že reklama se nezobrazuje žadna.Evidentně to takovým nevadí tak nevím proč se rozčiluješ.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 9. 2011 16:37

xlnc:
Raději bys platil za přístup? :-D
Reklamy hradí provoz většiny webů, pokud se ovšem nejedná o profi web s výhradně placeným přístupem.
A navíc: takový expert a nedokáže si korektně nastavit vlastní prohlížeč? :shock:
Mě se vůbec žádné reklamy na žádném webu nezobrazují, ani ve WIE ani v Minefieldu.
Ansam:
žádné pluginy nepoužívám. AFAIK pro mé i-prohlížeče snad ani neexistují.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlnc 9. 9. 2011 22:50

Inzerenti nezaplatí, pokud bude reklama použitá tupě podle hesla "čím víc, tím líp", čímž prostě vybízí k blokování. Nejde o to, co mám nebo nemám a jak nastavené já...
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 9. 9. 2011 22:56

hele, až se místní reklamátor dostane do fáze, kdy už nebude kam dávat vlastní obsah webu a kačky se stejně budou kutálet jinam, tak třeba vymyslí lepší koncept nebo půjde sázet reklamu jinam...

v každým případě je zbytečný o tom někde plakat nebo nadávat, prostě neklikej, blokuj a zkrátka si s tím v tichosti zácházej adekvátně újmě, kterou ti to působí...

to je jedinej efektivní způsob, jak můžeš dát najevo, kde má reklamátor svou hranici...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 9. 2011 07:30

Reklamy jako takové mi na webu vlastně nevadí. Co mu strašně vadí, jsou animované reklamy a také ty, které "lezou" do obsahu webu. Myslím takové ty různé vysouvací panely a podobně.
p0etrik
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 9. 2011 09:20

Kód: Vybrat vše
Nejde o to, co mám nebo nemám a jak nastavené já...

Jo jde,tvuj problem mně nechava chladným protože se mně netýká a tobě může byt jedno pokud nejsi majitel daneho webu kam se inzerenti přesunou nebo nepřesunou nech to na majiteli.Pokud ti něco vadí lze to vyřešit za 10 vteřin,ja osobně mam nastaveno že jakakoliv videa ,animace ,gify a co ja vim co ještě se mně spouští na vyžádání.Neblokuji absolutně nic akorat to vidím jenom když chci,to že si majitele webu nechali nahulakat od idiotů z reklamek pomocí grafů vytržených ze souvislostí že agresivni reklama je ta nejlepší,nechal bych to jako jejich problem a nezabýval se tím.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 9. 2011 19:52

Ja to s blokovanim reklamy nejak neprehanim, ovsem tisice flashu, co zpusobi temer infarkt procesoru jdou pryc... ale tu seznamackou (co se zobrazuje nad "fast response") tu treba mam. Ta mi nevadi - je decennti, nezatezuje...

a stejne jednou reklama postupne zmizi ci spis bude nahrazena nejakou chytrejsi formou. Na prasarny zacinaj bejt lidi alergicky/imunni. Treba se mi docela libi reklama na virtualnich billboardech (treba v zavodnich hrach) a jsem schopen prijmout product placement. Ale blikajici flash nebo zkurvenou reklamu na alzu teda uz opravdu ne...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 27. 9. 2011 20:16

Osobne nejsem fanda blokovani reklam (a na slabsich strojich je imo lepsi deaktivovat flash), ale ta reklama na Vodafone me primo sere. Nazdar.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků