Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 15. 11. 2012 18:03

zkus se na to dívat z té lepší stránky...

kdo jinej by tě měl naučit zacházet s "největšími prasáckými inzertními móresy", když ne IT magazín...

je jen na tobě, jestli se to naučit chceš nebo ne...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfah4ns 15. 11. 2012 18:54

xlnc:
ale jo, já to chápu.
Taky mě to štvalo čím dál více, až jsem sáhl po takovém řešení, že mě neotravuje nic.
A právě jedna obzvláště vlezlá reklama s na.síracím sobem (nasírací = najedeš nad něj myší a to začne řvát a nas*re tě to) byla před nějakým časem poslední kapkou (nikdy jsem ani nezjistil, na co ta reklama byla, ale ten sob tam prostě byl :D )

Máš lepší radu?
Protože zlepšení stavu (= rapidní snížení reklam + absence dynamických) se bohužel nedovoláš, to už zkoušelo dost lidí. maximálně si můžeš ulevit svým příspěvkem (taky jsem to párkrát udělal).
Vlastně máš pak na výběr akorát:
1. nechodit sem
2. akceptovat to
3. používat adblocky, apod. (upřímně se hodí nejen zde) - viz má rada.
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 15. 11. 2012 20:18

Bez adblocku na živě (a další weby mladé fronty) nelez. To je naprosto jednoduchá rada. Funkční a účinné. Jak už opakuji po několikáté, adblock mám jen kvůli těmto webům mladé fronty a blokuji reklamy jen zde. Na žádném jiném webu, který navštěvuji, totiž nejsou tak nesnesitelné.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xlnc 21. 11. 2012 15:36

Pořád se ale chlapi motáme okolo jedné věci - prosté hlouposti.. blokovat přiměřenou reklamu, proč, to přejdeme, vykašleme se na adblock atd., koneckonců proč bych občas na nějakou neklepnul, když se mi líbí. Ale když se to přežene, tak to část lidí zablokuje, část znechuceně odejde a jaký to všechno pak má smysl? A je tu prostě i ten fakt "kázat vodu, pít víno"... Co je Živě? IT seriozní server nebo IT bulvár? Já nevím, proč mě dokola lidi píšou, tak používej AdBlock, .... tady přece nejde o to, jestli já si s tím umím poradit, ale o vypatlaný management, který to sem přes IT nechá narvat.

Asi místo HOWGH začnu užívat MAFRA :-)
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 11. 2012 15:56

MAFRA ale nemá s Živě nic společného ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m.kv 22. 11. 2012 22:39

Po delší době jsem se kouknul na žive z cizího pc - naštestí bez repráků "a jsem tam až po uši" vietnamský vánoční svíčky jsou proti tomu lehce poblikávající světlo asi tak 1 km od mých očí. A už vím jak vydělávaj. Než jsem zavřel ten zelenej nesmysl přes celou obrazovku, abych se přihlásil, tak jsem udělal minimálně 3 prokliky. V klidu jsem si potichu užíval ADBLOCKU (ne kvůli žive, ale jiným blikátkům) a dle rad v tomto topicu to moc neřešil - pořádně jsem nevěděl na co ostatní nadávaj - už chápu.
GO TO KLOAKA s tímto přístupem - chápu potřebu reklamy, ale pls to se nemůže líbit nikomu - ani těm co to objednávaj - přece jim ukážete prezentaci výsledku než zaplatí, nebo se mýlím???
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 11. 2012 00:48

xlnc:
Plně s tvými názory na tu reklamu souhlasím. Bohužel asi nic se s tím nedá udělat. Asi ta reklama vydělává provozovatelům tohoto fóra nemalé peníze. Mnozí lidí jsou kvůli penězům ochotní a schopní udělat téměř vše a vůbec jich nezajímá jestli tím někoho neobtěžují, jestli je to slušné atp.. Hlavně když z toho jsou peníze a ať je jich co nejvíce za každou cenu.
Reklama v rozumném množství a taková která příliš neobtěžuje mi vůbec nebo až tolik nevadí a taky občas na něco kliknu pokud mne něco reklamovaného zaujme.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 25. 11. 2012 00:58

s tím názorem souhlasíme asi všichni.
taky jsem reklamy neblokoval, když byly v únosné a neobtěžující míře.
.
alfah4ns
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 25. 11. 2012 08:48

Myslím, že jsem to tu už napsal, ale zopakuji to (je to vzletné a pravdivé):
Současní manažeři pro okamžitý zisk třiceti stříbrných obětují sto dukátů zisku budoucího.
Pro dnešní zisk z reklamy jsou ochotni obětovat výrobní schopnost svých stránek: Návštěvnost.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 11. 2012 08:52

Já bych si dovolil zcela nesouhlasit s tím, že s tím souhlasí asi všichni. Jak to zde čtu tak je zde dost takových co se tu reklamu snaží naivně obhajovat. Někteří si možná myslí, že stránky bez reklam nebo s jejím rozumným množstvím jsou nějaké podřadné na které možná ani nemá význam chodit.
Bohužel mnohé stránky včetně fór vůbec nejsou dělané kvůli obsahu nebo prezentaci něčeho, ale hlavně kvůli reklamě a výdělku z ní. Lidí chtějí vydělávat na všem možným a je jim jedno jestli tím někoho obtěžují, štvou, omezuji atp.. Hlavně když jim z toho tečou nemalé peníze.
Nějaký AdBlock atp. vůbec není řešením. Proč by si měl někdo instalovat něco na omezování něčeho co ho obtěžuje? Problém s reklamou by měli řešit hlavně ti co ten problém vytvářejí a co tu reklamu lidem často i neslušnými způsoby vnucuji. Ti si to ale asi nechtějí uvědomit a možná si také ani neuvědomují, že to o nich i něco svědčí. Bohužel ne nic dobrého.
Nevím, ale předpokládám, že současné problémy s fórem FinExpert možná můžou nějak souviset i s reklamou kterou tam možná někdo nějak nevhodně vložil.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 25. 11. 2012 13:17

Proč existuje toto vlákno, proč mezi nejčtenější patří "kritika" a "všechny změny k horšímu". Aby jsme si tu zanadávali a odpovědný pitomec to přešel. Dříve lidi drželi ústa, protože se báli. Dneska proto, že se taky bojí a nebo si prostě nechají všechno líbit (případně je jim to jedno, což je kombinace obojího). Češi.. Komu vlastně záleží na nějakém fóru. Nemám potřebu pořád jen nadávat, ale když mám chuť říct "ty idiote", je mi jedno, jakou má funkci a co si kdo myslí o mém vzdělání nebo kulturním projevu. Jsou ochotni moderátoři fóra říct "dost, takhle ne" a nebo prostě co.. vždyť jim stačí jejich "jméno", patička, resp. profil odkazující na jejich weby apod.?

A prezident stejně bude Karel Gott, protože nakonec jediný bude mít dost hlasů - i když bacha na Kluse :-) A tak tu bude alespoň reklama na čaj :-)
Petr Pecháček
xlnc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 25. 11. 2012 16:03

jestli se vám totéž odehrává v myslích i před použitím stěračů, tak se nelze divit statistikám nehodovosti...

"zasraný počasí, ty idiote!"

oujé, rofl...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 11. 2012 16:14

Kód: Vybrat vše
Aby jsme si tu zanadávali a odpovědný pitomec to přešel.

Osobně je mně fuk kolik je tu reklam - ja je nevidím a to je jediny podstatný,ale na vysvětlenou i pro nechapavé.Zdejši managment to ovlivní asi jako tání ledovců v alpach,majitel - vydavatelský dům ma jednotnou zasírací strategii a zdejši páni jsou moc malí pani aby do toho kecali.A moderatoři že by měli v tomto možnost ovlivnit politiku vydavatelskeho dvoru no asi ses uklikl nebo požils.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavouk106 28. 11. 2012 16:37

Dva týdny uplynuly a jsem tu zase. Přivítalo mě stylové "fullscreen" video.

Takže - táhněte do hajzlu!
Pavouk106
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 28. 11. 2012 17:13

ta bezmocnost je děsivá...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků