Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 6. 2013 22:12

takzes palant s nim nema nic spolecnyho?nechce se mne divat protoze je to fuk. nicmene na vyreseni netreba byt guru jak videls, staci nebyt censored.
ted koukam co pises, fakt komik. to plus evokuje plus ve smyslu rozsirena funkcnost oproti pluginu bez plus. to te nenapadlo nebo vse musis mit popsany uplne polopaticky?
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xlnc 29. 6. 2013 07:49

No začíná to vypadat na vyhlášení války čtenářům od samotného Živě. Živě už se chová jako por.o servery, které v případě, že narazí na AdBLock, odmítají zobrazit obsah. Třeba je to technický problém, ale já to vidím na úmysl odstavit takové uživatelé. Četl jsem v diskusích už pár stížností na skutečnost, že jim nejede video. Dnes to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti při pokusu spustit Zprávy Živě.

Jste si jistí vážení výsledkem takového válečného tažení? Dávám vám nálepku superprasata. Válka začala.
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 6. 2013 10:38

Osobně to nevidim na ůmysl.Stejně tak nevidim jako ůmysl neskutečně dodrbany způsob přihlašovaní na živě.Stejně tak nevidim jako ůmysl různé jine nepřijemnosti dějici se pouze a jenom na živě,mobilmanii prostě pod křidly X.Jsou to prostě patlalové.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 6. 2013 14:21

xlnc píše:No začíná to vypadat na vyhlášení války čtenářům od samotného Živě. Živě už se chová jako por.o servery, které v případě, že narazí na AdBLock, odmítají zobrazit obsah. Třeba je to technický problém, ale já to vidím na úmysl odstavit takové uživatelé. Četl jsem v diskusích už pár stížností na skutečnost, že jim nejede video. Dnes to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti při pokusu spustit Zprávy Živě.

Pokud si zásahem do kódu, či blokováním určitých elementů narušíš funkčnost nějaké stránky, je to čistě tvůj problém. Absolutně nevidím důvod, proč by se provozovatel měl něčím takovým zabývat.

PS: S videi na Živě žádný problém nemám.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 6. 2013 15:15

stači se podivat na - .fp-engine atd co nasleduje v kodu ,neumí to prostě udělat inteligentně jako na jinym velkym servru,chceš to mit bezproblemovy vypni addblock,flashblock,dej nas do vyjimek a vše je ok.Tady nasleduje ovšem podminka ktera je neacceptovatelná,na druhy straně osobně mně to nevadí je to jejich server at si dělaji co chtěj.Ja pro změnu pro živě jako pro jeden z mala servrů mam nastavenou blokaci komplet - povolit nerušive reklamy? - ani nahodou,na tomto servru ne...
A pro ty co to chtěj vidět html5 - block - no.Vyjimka ve flashblocku atd a hotovo.Zbytek je blokovanej dal.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xlnc 29. 6. 2013 21:28

Ani tentokrát to není o tom, jestli si s tím dokážu poradit já (osobně mám AdBlock, Stylebot).. jen prostě další krok vypatlaných mozků a fakt se to nedá brát už jinak, než jako vyhlášení války.

A to nemluvím o tom, že "pražská" reklama ve videích typu "expres, metropol" je otravná, necílená a zcestná.
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 6. 2013 21:34

V podstatě nechápu, proč navštěvuješ stránky, ze kterých si zhnusený. Nějaká forma masochismu?
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xlnc 29. 6. 2013 21:50

Kupovat jídlo v supermarketech, čínské zboží, žít v tomhle státě... to je masochismus. Dívat se na stránky Živě, to je perverze :-)

P. S. Slovo "perverze" v komentářích projde, slovo "AdBl0ck" ne. To je zase omezování antispamové svobody ne :-)
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 30. 6. 2013 15:29

Dovolil jsem si jako poděkování za chování Živě.cz navrhnout nové logo (na požádání zpracuji pro reklamní účely vektorou podobu striktně respektující stávající font):

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1213725988021
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 6. 2013 15:47

Že to řešiš.v dnešni době ti stejně obsah reklamy na danym webu ovlivnuje vic obchodni oddělení než lidi kteři tvoři obsah,protože ti co dělaj obsah by ho idealně měli dělat takovej aby obchodnik měl co prodavat a nabizet - takže reklamu.Tudiž i když forma REKLAMY je někdy komická a jejich statistiky o vyhodnosti agresivní reklamy vycucané z prstu protože žadna reklama nezahrne že agresivni reklama rovna se i kliky třeba omylem - nasledně naky zhodnocení ůspěšnosti reklamy až do finalní faze -tedy vyblils prachy za to co bylo v reklamě,nezahrne statistika ale to že ji vidi na it webu jenom pitomec,takže cilova skupina jsou lide kteři nepatři mezi nejbystřejší - a tam hrozí že i malo vydělavající.Takže možna odradili agresivni reklamou mnohem zajimavější menšinu.
Pokud si s tim tedy poradiš sám - neni moc důvod dělat Robin Hooda za ostatní - kdo chce nevidí,kdo neumí je kapku zpomalenej a zbývaji ti co prostě vidět chtějí - takže nechapu za koho se rozčiluješ :-)
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 6. 2013 17:37

oooooooooo píše:kdo chce nevidí,kdo neumí je kapku zpomalenej a zbývaji ti co prostě vidět chtějí - takže nechapu za koho se rozčiluješ :-)
Vidím, že nechápeš o co tu především jde. Nejde o to zda někdo tu reklamu vidí nebo ne, zda ji někdo umí blokovat nebo ne, zda někdo používá AdBlock nebo cokoliv jiného, zda někdo vidět chce nebo ne atp. atd.. Jde především o princip a to, že to odpovědní lidi dost hodně přehánějí. Vím, že jde o peníze které z té reklamy mají, ale některé věci by se prostě dělat neměly i kdyby za to někdo platil miliony. Já žádný AdBlock nebo nějaké blokovače reklam nepoužívám a ani nemám prohlížeče nijak speciálně nastavené a i tak se mi ta reklama zde na Živě a celém SuperFóru nezobrazuje pokud jsem přihlášený. To ale neznamená, že je to zcela v pořádku, že s tím obtěžují a štvou jiné. Odpovědní lidi by si to měli uvědomit a konečně pochopit, že dál to takto příliš dobře nejde. Zajímalo by mne co asi přijde dále když zjisti, že jim ty příjmy z reklamy nestačí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 30. 6. 2013 17:49

Bud rad za tento stav, neni to tak davno, co se reklama zobrazovala i prihlasenym :-)
A to se prosim jednalo o veci typu sob v horni liste, ktery zacal cosi mektat jakmile se na tomto panelu ocitla mys, apod :-D
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 6. 2013 18:02

Kód: Vybrat vše
Nejde o to zda někdo tu reklamu vidí nebo ne, zda ji někdo umí blokovat nebo ne, zda někdo používá AdBlock nebo cokoliv jiného, zda někdo vidět chce nebo ne atp. atd.. Jde především o princip a to, že to odpovědní lidi dost hodně přehánějí.

Něco mně řiká že jsi ještě mladý idealista :-) je mně uplně fuk co ostatní - podstatný je že ja prohlížím pohodlně.Až to bude neůnosné - neboli nepohodlné navštěvovat nebudu.Prostý vid?No a pokud to uděla spousta lidi - neudělá,změní se formát reklam.vývoj
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 6. 2013 18:32

alfah4ns píše:Bud rad za tento stav, neni to tak davno, co se reklama zobrazovala i prihlasenym :-)
Já jsem rád i když z toho nejsem vůbec nadšený.

oooooooooo píše:Něco mně řiká že jsi ještě mladý idealista :-) je mně uplně fuk co ostatní - podstatný je že ja prohlížím pohodlně.Až to bude neůnosné - neboli nepohodlné navštěvovat nebudu.Prostý vid?No a pokud to uděla spousta lidi - neudělá,změní se formát reklam.vývoj
Já už mám za sebou několik desítek let a nějaké zkušenosti ze života, ale něco mi říká, že ty asi budeš nějaký mládenec v pubertě. Neumíš ani pořádně zde citovat něčí kus příspěvku a předhazuješ nám zde ty tvoje údajné moudra. Takto by jsi mohl např. naivně tvrdit, že je ti fuk, že se např. někdo chystá zaútočit na tebe. Až budeš mít rozbitou hubu (což ti nepřeji) tak to teprve začneš nějak řešit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 1. 7. 2013 09:04

Prosil bych vypsat fakturu pro uživatele xlnc a vlazy, určitě budou rádi sponzorovat provoz webu bez reklam....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Předchozí stránkaDalší stránka