Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Pytlík 3. 7. 2013 15:07

No, sice jsem psal, že se k tomu už nebudu vyjadřovat, ale výjimečně přidám bod:
4. jsou uživatelé, kteří jsou přesvědčeni, že nemá být nabízen produkt typu DD (dodělej doma), ale že má být v takovém stavu, že nepotřebuje dodělávky (potlačení reklamy a podobně). Není to jenom o reklamě, je to o respektování člověka. Aby sis v dodaném autě nemusel seřizovat ventily, v dodané skříní dodělávat povrchovou úpravu a v načtené stránce blokovat reklamu.
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 3. 7. 2013 16:58

bojím se, že tato etapa internetu je už historií, jelikož reklamy jsou v konečným důsledku skoro to nejmenší zlo, kterým jsi ze všech stran opruzován...

je to trend, obecnej trend, komerční subjekt zcela jistě nechce být ostrovem naděje pro retrospektivní trosečníky...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 7. 2013 10:07

kernel_panic [passed] píše:reklamy jsou v konečným důsledku skoro to nejmenší zlo, kterým jsi ze všech stran opruzován...
V tom máš asi kus pravdy. Toho zla v celém internetu je docela dost a ne vždy v podobě reklamy. Ani ta reklama nemusí být vždy zlem pokud reklamuje neagresívním způsobem dobré věci a pro mnohé lidí užitečné a také pokud provozovatel stránek tou reklamou "nevytapetuje" téměř celou stránku a nestává se tak hlavním obsahem stránky.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 10. 7. 2013 23:47

Problém to není ani tak technický (tedy je, pro prosté návštěvníky), ale spíš morální - IT server tu káže o počítačových technologiích, nástrojích a sám provozuje takové webové prasárny? A vy moderátoři, který sedíte a spokojíte se "stejně s tím nic nenaděláme" - jste jeho d.evky. Nic víc, nic míň. D.vky povídám a za tím si stojím. Nekňučte, že to děláte zadarmo, tím míň vás chápu.
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 10. 7. 2013 23:58

A co jsi zatim podnikl pro zlepseni situace ty? V tomto ohledu mas totiz uplne stejne pravomoce, jako ja.
A jen poznamka - v tomhle tematu ti je nadavani nic platne, musis to hnat jinam.

Jinak neknucim, nemam proc, co se tyce nadavani, uz jsem to kdysi zkousel, a nakonec vyresil blokovanim. Aneb cas se da investovat i rozumneji, nez tlacit majitele serveru, co si tam ma a nema dat.
Pomineme nyni fakt, ze sem chodim prispivat, to je spise konicek.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 7. 2013 00:01

ty jsi dneska trochu pil, žejo?

administrační tým těchto fór odpovídá pouze za to, že tady nemusíš vodscrollovat padesát "Samantha Winkless facelift try-out" spamů, že tady není v každým vlákně jeden iphone/ipad dýler, že si tady lidi víceméně nenadávají do všelijakých orgánů a že tady máš šanci dostat v průměru adekvátní radu nebo reakci...

komunikace mezi administračním týmem a majiteli je jednosměrná a beztak probíhá pouze přes prostředníka, kterej sám o sobě nemá na rozhodnutí jakoukoliv pravomoc nebo pozici...

tak už nepruď; jenom sem občas nakydáš žluč (a tentokrát jsi dokonce porušil i pravidla) a pak se bavíš rozvířeným prachem, jsi průhlednej...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 7. 2013 07:36

Kód: Vybrat vše
Aby sis v dodaném autě nemusel seřizovat ventily, v dodané skříní dodělávat povrchovou úpravu a v načtené stránce blokovat reklamu.

Až mně někdo doda auto za nula korun jsem ochoten seřizovat ventily a nejen ventily.Až mně doda skřin za nula korun sem ochoten dodělavat povrchovou ůpravu,pravděpodobně v připadě jiných zavad pouze zvážím jestli poměr cena - nula,na druhe straně práce s upravama, nepřevyšuje vydané ůsilí hodnotu věci.Pokud ano věci bych se zbavil,pokud ne - dobrej kšeft,za nula korun konkretní přinos.To bylo hodně nepovedene přirovnání a autem atd...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pytlík 11. 7. 2013 10:08

Nenech se mýlit tím, že bys tady něco mohl dostat zadarmo. Ty reklamy zaplatíš ty, zaplatím je já a zaplatí je každý, kdo sem vleze (nebo ani nevleze). O cenu reklamy se totiž zvyšuje cena zboží, které si, často volky nevolky, kupujeme všichni.
Kromě toho - pro ty, kteří stále nepochopili moje pohnutky: Mně totiž na tomhle fóru přece jenom trochu záleží (i když se to brzo může změnit) a tak se snažím vyslat signály, že je něco špatně a že by to tady mohlo ztratit přitažlivost pro návštěvníky. Přitom my, návštěvníci, jsme ti, kteří vytvářejí přitažlivost zdejší plochy pro reklamní agentury. Jednoduchá algebra: Ubude návštěvníků, klesna cena reklamní plochy. Nebudou návštěvníci, nebude výdělek z reklamy.
Místo toho, abych byl, jako (jak věřím) jeden z mnoha, vyslechnut, tak jsem tu přesvědčován, že přemíra nadmíru obtěžující reklamy je to nejlepší, co mě mohlo potkat.
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 11. 7. 2013 11:19

vona ta algebra má trochu jiný čísla...

sypou se love? co kdyby se sypaly ještě víc, vyměníme 200 pixelů obsahu za reklamu; furt to sype, ti lidi jsou pošahaní a ti kořeni z reklamky taky, vobrátíme to naruby, obsah minimálně, zbytek reklamu...

nějak se to rozsypalo, ale máme hezký indexy, tak to střelíme nějakýmu vocasovi...

i to největší zvíře, který ti sem přijde odpovědět, je jenom zaměstnanec...

nikdo tě nepřesvědčuje, že je reklama tvoje blahodárná kůra; snažíme se ti vysvětlit, že aktuální stav je konstanta (ne tak docela, bude to ještě horší) a jediná proměnná, kterou máš, je, jak moc necháš, aby tě to sralo...
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 7. 2013 13:19

Místo toho, abych byl, jako (jak věřím) jeden z mnoha, vyslechnut, tak jsem tu přesvědčován, že přemíra nadmíru obtěžující reklamy je to nejlepší, co mě mohlo potkat.

Ne přesvědčuji tě že tve přirovnani je zcela hloupe a jestli nejsi ochoten uznat ani toto jsi přesně ten typ ktery bude prostě tvrdit že černa je bílá.A ted prosim kde pišu že přemira reklamy je good a nejlepši co může člověka potkat...Konkretně a neplest s tak si ji ku.va zablokujte..Si opět mimo - nikde.
O principu ktery zminuješ - nebudou lide kteři obsah fora, nebudou navštěvnici,nejsou zadavatele reklamy,nejsou penizky - o tom jsem se jsem se bavil stokrat a je to důvod proč jsem vždycky řikal tak do toho - zpoplatněte nebo znemožněte přistup pokud se reklama blokuje a uvidí se..Na svatyho dyndy - moc dobře ví že to neni dobrej nápad.
Muj osobni tip je že forum by mohli zavřít.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Majsner 16. 7. 2013 08:42

Právě jsem si založil seznam, do kterého si budu zapisovat všechny společnosti, jejichž reklama mě na Živě a dalších webech nasere. Tento seznam budu mít stále u sebe, abych věděl, od kterého výrobce si nesmím nikdy v životě nic koupit. Doporučuji to tak všem místo adbloků a podobných vochcávek. Já už třeba odedneška vím, že si nikdy nekoupím Chevrolet. 8-)
Majsner
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 7. 2013 19:10

Já už třeba odedneška vím, že si nikdy nekoupím Chevrolet. 8-)

Kdyby nahodou ti někdo nabizel Corvette 427 za nějaky symbolicky peniz dej vědět.Ja se obětuji.Beru i Cooters z sedumdesatyho roku.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lamzor 26. 11. 2013 16:13

na celom mf.cz portfoliu(zive, doupe atd) sa ukazuje hornbach reklama vo flowplayeri KAZDE prehratie kazdeho videa. ma to tak byt, alebo je to bug? cez ADB som nasiel iba ciastkove riesenie(kliknutim na video otvorim video v novom tabe priamo na youtube - bez reklamy). predpokladam ze tato reklama je na zive/doupe strane a nie na youtube strane?

dufam ze nastane cas ked zacne vacsina ludi blokovat reklamy a web strankam sa viac oplati zobrazovat rozumne mnozstvo reklamy a nie zasvinit web stranku reklamou pre tych par chudakov ktori ADB(a ostatne riesenia) nepouzivaju.
lamzor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 11. 2013 16:51

Hornbach se střídá s KFC.

Čím víc lidí bude blokovat reklamu, tím víc se provozovatelé webů budou bránit. Třeba tím, že video na našich stránkách bez ní teď nespustíte, i když to takhle vyšlo náhodou, nebyl to přímý záměr. Takže na vašem místě bych spíš doufal, že takových lidí bude co nejméně, aby to provozovatelé nemuseli řešit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka