Reklamy, reklamy, vypráskané reklamy

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod EskymakCZ 8. 12. 2011 15:43

kernel_panic [passed] píše:s formátováním se nestalo nic, jen sis zvolil nedostatečnej způsob blokování, protože přes DNS si HTML elementy nezablokuješ...

Já právě neblokuju elementy ale jejich obsah, to že tu mám prázdnou plochu místo reklam mi nevadí. Proto nechápu proč mi tady, na jedinej stránce, blbne formátování.
EskymakCZ
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 8. 12. 2011 17:04

nejspíš proto, že po těch zablokovaných reklamách tam zůstanou prázdný elementy s definovanými rozměry...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod alfah4ns 19. 12. 2011 15:30

Tak už jsou zde i reklamy, které zničehonic začnou hrát?
(ten sob nahoře, stačí omylem najet kurzorem do oblasti reklamy a začne to řvát na plný koule...)
Člověk aby si při surfování mimo domov musel vypínat zvuk! >:-(

Jako srry, ale fakt je začínám blokovat, tohle už je moc.
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Milanr1 19. 12. 2011 22:11

Snad si budu muset něco povolit: vůbec netuším, o čem tu pořád všichni tak básní! :-D Žádné reklamy (ani prázdná místa) nevidím. Tedy pokud pominu tenký proužek na konci stránky: „REDAKCE DOPORUČUJÍ“.
IMHO tak má vypadat reklama: vkusná a nenásilná.
Na konec stránky ovšem nemusím skrolovat, pokud právě nehledám dárek. ;-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sikansen 5. 1. 2012 23:22

Vzkazte marketingovemu oddeleni at uz jde s tou reklamou na microsoft cloud nekam. Stejne to nikdo nikdy pouzivat nebude. Navic kdyz jsem na zive na ipadu a vracim se z clanku zpet tak se to pokazde objevi jako bych sel na zive poprve. Uz me to vazne zacina stvat!!!!
Sikansen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 1. 2012 08:41

Normalni člověk použiva adddblock nebo jeho obdobu a neřeší,protože lautr nic nevidí.Tim se přesune problem na toho kdo se rozhodl překročit mez únosnosti.Neni vyloučeno že se později rozhodne pro meně obtěžujici reklamni format.Ipad neumožnuje zakladni funkčnost pro normalni pohyb na webu?
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod honza987 6. 2. 2012 16:58

v adblocku je možné povolit "nerušivé" reklamy.
Ale nevím kdo a za kolik ten seznam určuje :D
honza987
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 2. 2012 16:59

V podstatě si ho můžeš vytvořit sam...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod broom 7. 2. 2012 15:24

Mila redakce Zive.cz, od doby co se na zive.cz jiz zobrazuji reklamy vpravo i s posuvnickem a obsah je centrovany doleva, tak jsem zacal aplikovat AdBlock i na zive.cz

Predtim jsem vam delal radost v poctu zobrazeni reklam a obcas jsem i na neco kliknul - kdyz me zaujala nejaka dovolena, ale po zmeni layoutu je to uz hodne moc na ho***...

Preji vam hodne navstevniku pouzivajicich AdBlock!
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
broom
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 2. 2012 18:32

Co vám na tohle mám napsat? Když jsme dřív layout centrovali jen podle redakčních sloupců, tak byl layout na některých prohlížečích rozhozený. Viz diskuze jinde ve fóru. Teď se nestalo nic jiného, než že se web posunul o 150 px doleva - centruje se úplně celý blok včetně inzerátů vpravo. To je vážně taková změna?

Dělejte, co sám uznáte za vhodné. Osobně mi nepřijde úplně vhodné „potrestat“ nás odejmutím jediného zdroje příjmů, který web má, ale je to fakt jen na vás.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod broom 8. 2. 2012 09:42

Predtim jsem zadne problemy s Layoutem nemel ani na Opera, ani na Forefox, ani na IE8 o Chrome vubec nemluve.

Ono i tech 150px je dost spatne na cteni a kord kdyz je to jeste odsazeno zezhoha, proste moc reklam. Prece uzivatel nemuze za to, ze nemate jine zdroje prijmu. Hledal bych problem v managementu.

I kdyz byl pravy pruh reklam schovany a zobrazoval se napul nebo cely az jsm si okno zvetsil, ted se proste vnuti a musim na nej koukat a to je spatne.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
broom
Junior

Odeslat příspěvekod xlnc 20. 2. 2012 17:00

Hmm, a dneska koukám Add přes celý screen? Co přijde po týhle prasárně? Jděte už do hajzlu.

Pamatuju si, když kdysi dávno monopolní Seznam měl tendenci na hlavní stránce reklamou překrývat vstupní formulář na přihlášení do poštovní schránky. A přesně v tu dobu jsem ho zavrhnul. Ještě maximálně pár let a naprosto zmizí "Seznam = internet" z povědomí lidí, na což sází. Dneska je to ubohej bulvár s klamavou reklamou "internet na celý život" (= e-mail s debilním jménem, nic už tam kloudnýho člověk nezaregistruje").

Můžete jít stejnou cestou.
Naposledy upravil xlnc dne 20. 2. 2012 17:15, celkově upraveno 2
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 20. 2. 2012 17:04

pořád nerozumím, proč si to neřešíte na své straně...

vážně chcete naříkat na reklamy u subjektu, žijícího z reklam?

využívejte svých práv a nešlapejte po právech jiných...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod xlnc 20. 2. 2012 17:11

Proč?

Přiměřeně reklamy = malý příjem
Více reklamy = více blokací a ještě menší příjem
Maximálně reklamy = vztyčený prostředníček čtenářů a nula k nule

Jasně, tohle vlákno může být smazáno, můj účet blokován, nejsem přeborník roku, Živě nepotřebuje mě ani já Živě, jen nechápu idiotský marketing.
Petr Pecháček
xlnc
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 20. 2. 2012 17:16

takže na základě svýho subjektivního vnímání objemu reklam na webu se cítíš oprávněn redukovat práva obchodního subjektu, kterej si ten objem určil?

proč si to prostě neřešíš na své straně, jako každej nefrustrovanej uživatel internetu, a nenecháš jejich obchodnímu oddělení to právo rozhodnutí, jestli chtějí prokliky nějaký nebo vůbec žádný?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Předchozí stránkaDalší stránka