hnusne fonty na zive

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 14. 7. 2014 08:57

taky to tak mate? stranka se nacita vicemene normalne a pak hups (asi nejaky css nebo co ja vim) a z normalnich fontu jsou extremne hnusne... navic prestane byt stranka veprostred a skoci doleva... WTF? prisel nejaky menezer a rek, ze budeme podbne hnusni jako treba idnes?
pucmeloudek
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 14. 7. 2014 08:58

forum mam OK + většinou i tak chodím přes mobilní verzi.
stránky živě netuším.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 14. 7. 2014 09:02

forum (a vlastne i samotne zive) stridave. obcas ok (treba ted), obcas podobny efekt, fonty se kratce po nacteni zmensi a zhnusni.
pucmeloudek
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 14. 7. 2014 10:34

Problém je na tvé straně. Může za tím stát spousta věcí - problémy s připojením, blokování reklamy, interference s bezpečnostním řešením (antivir/firewall), poškozená cache, chybující DNS apod.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nargon 14. 7. 2014 10:53

Nějaké špatné fonty jsem nikdy neviděl. Ale občas pozoruji že se něco nenačte. Většinou to jsou nějaké CSS styly nebo skripty, stránka je pak velmi nepřehledná. Ale vždy jsem si myslel že je to problém v našem připojení.
Každopádně refresh stránky to vždy vyřešil.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod jakub.h 14. 7. 2014 11:10

Asi vám nezbyde než použít ladicí funkce prohlížeče a podívat se, odkud se to bere.
jakub.h
Junior

Odeslat příspěvekod akira.uzai 14. 7. 2014 11:28

Prohlížíte to v prohlížeči nebo v IE? V aktuální verzi nebo v nějakém jurském parku?
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 14. 7. 2014 11:50

nevim, kazdopadne uz par hodin zase ok. ale podle me s brzy zmeny dockame...
pucmeloudek
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 7. 2014 20:11

Já jsem na hnusný extrémy zvyklý, takže ani nevím, jak to tady vypadá hezky. Ale cenzura funguje spolehlivě :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior