Nefunkcni opetovne prihlaseni pres MojeID

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 19. 2. 2015 11:12

Tento text jsem zkusil puvodne poslat na neodpovidat@superforum.cz coz byl kontaktni email na chybove strance, ale to je evidentne zcela nefunkcni mailbox :(

Toto pisu z jineho stroje, kde mi jeste funguje prihlaseny uzivatel.
minuly tyden jsem se manualne odhlasil z forum.zive.cz a nasledne zjistil, ze se nemuzu prihlasit zpet (pres MojeID). Po presmerovani zpet z MojeID mi forum.zive.cz hlasi LOGIN_ERROR_USERNAME. Restart browseru ani jina akce z me strany nepomuze, MojeID jsem nemenil.

Moje uzivatelske jmeno na forum.zive.cz je "JirkaVejrazka" a MojeID je "JirkaV"

Muzete se na to prosim podivat?
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 2. 2015 12:24

ono to předtím zavináčem nám něco sděluje :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 19. 2. 2015 12:56

To je mi jasne, ale kdyz to sdeluje na radku "please contact moderator at neodpovidat@superforum.cz" tak to aspon zkusim, ne? :) Nota bene kdyz zadny jiny rozumny kontakt nikde neni a bez prihlaseni sem ten dotaz neposlu. Dnes jsem si nastesti vsiml, ze na jinem PC jsem se taky kdysi prihlasil a tam to prihlaseni jeste zustalo :)
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vebloud 23. 2. 2015 10:37

¨Jestli to z jiného počítače funguje, tak doporučuji vymazat cookies apod.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 23. 2. 2015 13:45

Diky, ale problem neni na mem prijimaci. Na 100% je chyba v tom, jak forum.zive.cz zpracovava prihlaseni z MojeID. Pres MojeID se neprihlasim ani na jinem PC, naopak prihlaseni pomoci "mistniho" uctu funguje vsude.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miho 24. 2. 2015 15:07

Testoval jsem to a prihlaseni pres moje id funguje...

Odhlaste se prosim uplne (vcetne https://klub.mf.cz/ ) zda nekde nevezi stara/poskozena cookie a vyzkousejte to znovu.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 24. 2. 2015 15:18

Diky, kupodivu to zabralo. Je mi ovsem zahadou, proc to nefungovalo na dvou ruznych pocitacich (s ruznymi OS). Tipnul bych to na nejakou race condition na strane serveru, protoze ted uz to funguje na obou - pote, co jsem na jednom z nich vymazal cookie.

Kazdopadne diky!
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků