stará vs. nová verze zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Izibia 27. 1. 2016 19:53

To jsem rád, že tento thread frčí. Když jsem ho zakládal, říkal jsem si, že jsem asi nějaký exot, že nikdo jiný si takové nepodstatné změny UI nevšiml. :)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod shlobil 27. 1. 2016 20:10

Tý změny si nešlo nevšimnout - proboha - na 27 palcovým monitoru vidím jen pár zpráv, hlavně že mají velký obrázky a nadpisy.
Myslel jsem, že se vše nyní programuje v responzivním designu, tzn. tak, že se stránky optimálně zobrazí na různě velkých obrazovkách, ale toto je pravý opak !
Proboha - vraťte nám staré Živě, nebo už fakt budu číst něco jiného :oboze
Stejně mi připadá, že je poslední dobou více reklam a méně obsahu (zprávy typu 'Google zvětšil v nadpisech font o 1 pixel' nepovažuji za obsah)
shlobil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mamej 27. 1. 2016 20:46

Přesně-ideální pro širokoúhlé monitory :hm co to tam začali v redakci proboha hulit?
Mamej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Izibia 27. 1. 2016 20:49

Na mě to od začátku dělá dojem, jako by nový obsah byl optimalizovaný pro obrazovky 320x200
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 27. 1. 2016 20:55

klid, éra poblouznění smartfónama a tabletama pomalu končí, třeba se svět zahojí...

anebo to bude ještě horší, ve frontě stojí hodinky...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod monikash 27. 1. 2016 20:59

Ale zase jsem si mohla díky nové živě přečíst, že se dá penis zvětšit až o xxxx cm. Kdyby to bylo ve staré verzi, tak bych takovouhle důležitou informaci zcela jistě přehlédla.
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod shlobil 27. 1. 2016 23:32

Zjistil jsem, že dole na stránce Žive mají malým písmem odkaz na připomínky - měli bychom jim tam každý něco připsat, to možná (na rozdíl od diskuze) někdo z vedení čte (já vím, jsem naivní, ale co když...).
shlobil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misaaak 27. 1. 2016 23:46

Nove zive je absolutne nepouzitelne, pred tim jsem mel nekolik poslednich informaci a clanku na ocich hned ted abych se uroloval, pro me naprosto nepouzitelne a je videt ze i zive smeruje k tomu tupounstvi delat velke obrazky velka pismena jak pro negramoty ktery neumeji cist a clanek ktery je zajima pripadne rozkliknout. Chvala bohu ze jeste pravednes cezet se da dobre nastavit a muzu si tam precist ty nazvy normalnim pismem.
misaaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x-rated 28. 1. 2016 00:02

novej webík je (samozřejmě s adblockem) určitě hezčí a přehlednější, jenom bych o něco zmenšil nadpisy, klidně na 15px :smile: a vůbec nejlepší by bylo zrušit ten pravej sloupek a místo toho dát na řádek 3 články
Dell UP2715K 27" AH-IPS 5120x2880 • Asus Maximus VIII Gene • Intel Core i7-7700K @ 5 GHz • Corsair Vengeance @ 3,6 GHz, 32 GB • Samsung 960 Pro - 1 TB • Creative SoundBlaster X-Fi Titanium HD • MSI GTX 1080 Ti Gaming X @ 2/11 GHz
x-rated
Junior

Odeslat příspěvekod juress 28. 1. 2016 08:33

Kostičky vládnou světu... blivajs.
juress
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 28. 1. 2016 09:09

Stejně furt nechápu proč se to řeší, to to jako fakt čtete? Takovou žumpu?
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod monikash 28. 1. 2016 09:17

Shlobile, tak jsem jim napsala připomínku k nové verzi. A co vy ostatní? Vrazíte hlavu mezi ramena a budete dál žbrblat jen tady a nejlépe potichu, jen aby to nebylo moc slyšet? :twisted:
Moto G5+.
Sony A7S, A7R2
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Milanr1 28. 1. 2016 09:29

Módní trendy:
juress píše: Kostičky vládnou světu...

i-p-r-d-y :-)
Přece jen záblesk světla v tom moři temna:
kernel_panic [passed] píše:éra poblouznění smartfónama a tabletama pomalu končí

Budeme doufat, že to nikdy nebude moderní.
Do té doby stačí prostě navštěvovat weby vedené rozumnějšími webmastery.
Je jich pořád dost.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karlos00x 28. 1. 2016 09:44

milane prakticky zadny takovyhle web nevede webmaster. vim o cem mluvim.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka