stará vs. nová verze zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod miso2004 28. 1. 2016 09:56

Skončil som so zive.sk a teraz koncim so zive.cz
miso2004
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.kv 28. 1. 2016 10:02

monikash píše:Shlobile, tak jsem jim napsala připomínku k nové verzi. A co vy ostatní? Vrazíte hlavu mezi ramena a budete dál žbrblat jen tady a nejlépe potichu, jen aby to nebylo moc slyšet? :twisted:


Jdu taky napsat, je to asi jediná možnost jak se pokusit (vím jsem naivní) o změnu. Přece to muselo projít nějakým schvalování a každej s IQ zajišťujícím aspoň ovládání svěrače tohle musí odmítnout.
GO TO KLOAKA ty jenž jsi za to zodpovědný
m.kv
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 28. 1. 2016 10:22

tak snad vam musi byt jasny, ze na plebs z vysoka kaslou.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dpcstb 28. 1. 2016 10:33

neznasam nove veci. pretoze posledne roky je 80% noviniek zmena k horsiemu
dpcstb
Junior

Odeslat příspěvekod našinec 28. 1. 2016 10:45

Do vývoje byly vraženy peníze a nyní se to bude prosazovat, ikdyby kvůli tomu mělo živě.cz skončit.Bez ohledu na názory čtenářů. Z krátkodobého hlediska se majitel zaměřil na výnos z reklam. Jenže inzerenti inzerují tam, kde je návštěvnost. Pokud bude klesat návštěvnost, bude klesat i zájem inzerentů....Zaujalo mně konkrétně v tuto chvíli ještě jiná věc. Před přihlášením se mi u příspěvků ukazoval jiný světový čas než po přihlášení.
našinec
Junior

Odeslat příspěvekod czatlantis 28. 1. 2016 10:59

Inovovat se musí za každou cenu, ikdyby to zhoršilo vlastnosti. V poslední době tohle dělají všichni (microsoft, google...).Prostě moje teorie je, že kvalita služby nejdřív stoupá, stoupá, stoupá a pak se začnou řešit kraviny a "inovovat" a "vylepšovat UI" a jde to do ha_zlu.
czatlantis
Junior

Odeslat příspěvekod jUtah 28. 1. 2016 11:07

Taky jsem přesvědčen, že se toho nového vzhledu jen tak nepustí. Prostě to protlačí, budou si lhát "jak se to lidem hezky líbí" a budou se hezky usmívat.

A takový Týden Živě o novém kabátku živě by byl dost zajímavý. Hlavně by mě zajímalo, co si o tomto myslí Čížek. Dřív tento styl odmítal. :pozor
jUtah
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 28. 1. 2016 11:11

Dříve jsem si přečetl tak 5 článku na žive.cz každý den od změny vzhledu ani jeden. Snad nejsem jediný.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 28. 1. 2016 11:11

Uvedomte si, ze lŽive je super ultra bulvar. Technicky web uz davno ne. Takze par stekajicich psu nic neznamena, my to nejsme kdo jim dela navstevnost.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod emko2001 28. 1. 2016 12:02

Musím se přidat, nové živě je hrozné. Když už to muselo být, tak to mělo vypadat alespoň jako e15 a ne ta kostičková hrůza. Ještě že to převážně čtu přes rss čtečku.
emko2001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monikash 28. 1. 2016 12:18

A viděli jste nový root.cz ? Tam ty dva prostřední sloupce (s články) roztáhly na celou obrazovku. Kam ten svět spěje?
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 28. 1. 2016 12:53

Tak neskákal bych kvůli tomu do macochy, nepotěší. Ale tam mají články aspoň nějakou hodnotu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 28. 1. 2016 13:45

Takhle... Root dal ctenarum cca pul roku predem jasnou betu K PRIPOMINKAM. Nutno rict, ze ty pripominky z velke casti zapracovali - nejsou tam pitome dlazdice, jsou tam perexy apod.

Po dvou dnech uz mi tam vlastne vadi jen jak je to cele kravske -> zoom dolu a da se to fajn pouzivat. To se o zive rict neda kvuli absenci perexu
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 28. 1. 2016 14:14

Weby Živě.cz i Root byly zralé na redesign už hodně dlouhou dobu a je dobře, že s tím autoři/vlastníci konečně něco udělali.
kvok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5h1nj1 28. 1. 2016 16:01

kvok: Je to dobre? Vazne? Tobe tohle prijde jako dobra zmena?

Vzdycky jsem si rikal, ze bych chtel videt nejakeho exota (bez urazky), kteremu tohle prijde lepsi nez predchozi design, ktery rozhodne nebyl idealni, ale minimalne clovek nestravil polovinu casu skrolovanim.
Takze takovi lide opravdu existuji. Jako vedel jsem, ze musi, ale stejne je to sok.
5h1nj1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků