stará vs. nová verze zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 28. 1. 2016 16:20

také by mne zajímalo,kde soudruzi ze živě udělali chybu
nový vzhled je fakt hrůza, asi jim platí výrobce myší,aby se dříve odrovnala kolečka...
:hmm: BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 28. 1. 2016 16:31

Změna je živě.cz, hmmm, nebo život?
Ale aby se tu objevil článek, že rusáci hekli kamery v ČR (dokonce i picérku v Boskovicích), to se tu nedozvíme.
Moto One Vision
Sony A7S, A7R2, Panasonic G80 a GX9
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod monikash 28. 1. 2016 17:00

No vidíš, a to mi díky nové podobě živě uteklo.....
Ale moc jim to podle GPS nesedí.
Moto One Vision
Sony A7S, A7R2, Panasonic G80 a GX9
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Izibia 28. 1. 2016 17:01

monikash píše:Shlobile, tak jsem jim napsala připomínku k nové verzi. A co vy ostatní? Vrazíte hlavu mezi ramena a budete dál žbrblat jen tady a nejlépe potichu, jen aby to nebylo moc slyšet? :twisted:

V tomto threadu je připomínek hodně. Jestli si toho nevšimnou, jejich chyba.

Nebuď na živě tak vázaná. Jsou i jiné weby. Já jsem na živě zatím nekliknul na jedinou kostku.
A beru to z té pozitivní stránky - úroven mnoha článků byla děsná, jsem rád, že mě nakopli abych odešel pryč. (Předtím si tu s gustem zanadávám)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 28. 1. 2016 17:47

obávám se, že naševaše generace už není tou hybnou silou dnešní podoby internetu...

takže vaše připomínky jsou sice báječný, ale marný...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod radeksss 28. 1. 2016 20:36

Izibia píše:V tomto threadu je připomínek hodně. Jestli si toho nevšimnou, jejich chyba.

...vy mě ještě neznáte, ale počkejte, až mě poznáte...:-) nebo..."Každej nemůže bejt chytrej. To by pak bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."
--------------------------

Asi takhle....Mozartovi by asi taky vadilo poslouchat dnešní (pseudo)muziku, ale koho to dneska zajímá?

PS: Viz. též "Psi štěkají a karavana kráčí dál".
radeksss
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 28. 1. 2016 22:28

kernel_panic [passed] píše:obávám se, že naševaše generace už není tou hybnou silou dnešní podoby internetu...

Hybnou silou je to, kolik lidí na web chodí a kliká.
Takže uvidíme.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod 5h1nj1 29. 1. 2016 10:20

radeksss: Ty primitivni a nesouvisejici svejkovske citaty tam pises proc presne? O_o

A tim zbytkem se snazis vyjadrit, ze je jako lepsi drzet usta a prizpusobit se necemu, co je zcela ocividne spatne? Hm, taky pristup, no. U nas obzvlaste oblibeny, pravda.
5h1nj1
Junior

Odeslat příspěvekod jUtah 29. 1. 2016 11:24

I kdyby oni se zmohli odepsat, tak napíšou něco ve stylu:

"Dobrý den,
velice nás mrzí, že nejste spokojen s novým vzhledem živě.cz. Jelikož ale nespokojených čtenářů je mizivé procento, bereme v úvahu, že se většině novinka zalíbila. Radikální změny vždy vyvolávaly negativní reakce. A těch jsme obdrželi málo, na to, kolik lidí denně otevře náš web.

Věříme, že se vám třeba časem zalíbí! Mnoho zdaru, s pozdravem...."

Takže oni si to protlačí za každou cenu. :D
jUtah
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 29. 1. 2016 11:59

To ti napsali nebo jsi managor nebo jsi to nekde nasel? Odpoved jak ze skatulky! :D Presne takhle bych to ocekaval, ale sam bych to nesesmolil.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 1. 2016 12:17

Třeba studuje na kravaťáka...
Chudák.
Teda on asi ne, bude mít Porše a zničenou přepážku od koksu. Jen ti pod ním budou trpět.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod jUtah 29. 1. 2016 12:28

Ne, to jsem sesmolil sám. Mám už pár zkušeností a tak trochu se v tom orientuju. Právě proto, že je to tak ze škatulky, nedá se proti tomu moc co říct. Klasika. Sázejí na jistotu a tou je, že si sem přijde stěžovat max dvacet lidí, tedy nepatrné množství.
jUtah
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 1. 2016 12:36

Souhlas,
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod dpcstb 29. 1. 2016 12:37

jUtah píše:I kdyby oni se zmohli odepsat, tak napíšou něco ve stylu:

"Dobrý den,
velice nás mrzí, že nejste spokojen s novým vzhledem živě.cz. Jelikož ale nespokojených čtenářů je mizivé procento, bereme v úvahu, že se většině novinka zalíbila. Radikální změny vždy vyvolávaly negativní reakce. A těch jsme obdrželi málo, na to, kolik lidí denně otevře náš web.

Věříme, že se vám třeba časem zalíbí! Mnoho zdaru, s pozdravem...."

Takže oni si to protlačí za každou cenu. :D

zly dizajn sa vzdy protlaci. nespokojnych uzivatelov je urcite vela, napr aj ja, ale malokto posle niekde nespokojny mail.
zly dizajn je posledne roky trend, u vacsiny redizajnov co som ako uzivatel zazil to bol krok naspat. niekedy velky krok naspat.
dpcstb
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka