Neschopnost programátorů?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod parolce 11. 11. 2019 18:06

Před chvíli mi došel mai:

Obrázek

:D :O To neumí programiátoři u vás implementovat mojeID? Nebo se dnes všechno řeší, tak, když se přejde na nějaký nový sw, tak zahodím staré dobré funkce?
parolce
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 11. 11. 2019 19:19

A máš dojem, že programátoři rozhodují o tom, co se bude nebo nebude implementovat?
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Papadimo 11. 11. 2019 21:42

To je totiž Marek Lutonský
Papadimo
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 14. 11. 2019 19:46

Mě osobně to nevadí. Podle mě je mojeID stejně nějaká pofidérní služba určená ke sběru osobních informací a maskující se za nějaké přihlašovadlo. Teď jsem kliknul na registraci MojeID a přímo jsem se zhrozil. Ta služba vyžaduje zadat email, telefon, jméno i adresu. A navíc vám na ně bude posílat nějaké piny, takže si tam nelze vymyslet nějaký nesmysl, ale je potřeba použít reálné údaje. Tohle všechno dávat nějaké službě jen k tomu abych se mohl přihlásit na anonymní fórum? Tak to ani náhodou! To bych musel být hodně zhulený, abych na to kývnul. Tyhle údaje zadávám maximálně tak do eshopu a to jen do těch, kde nemůžu použít osobní odběr, protože jejich jediná pobočka je v nějaké zadnici světa a navíc to zboží co chci nikde jinde nemají.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků