Bulvár zive.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vitaminc 2. 3. 2020 07:40

Ahoj všem, nejsem klasický tlachal o všem a tak mi trvalo, než jsem tohle napsal. Jsem devadesátkové dítě, které hltalo computer, protože tam byli věci pro mě naprosto nedosažitelné, když se rozšířila technika i tak byl computer i zive super unikem za odborníky a počtení zajímavých věcí. Poslední dobou mě tam, ale stále víc prudí klasický bulvár, je sucho, moc fouká, nějaký virus (nemyslím počítačový) to by bylo alespoň zajímavé. Proč si neuděláte nějaký web, který bude generátorem všech online článku a zive nechat k tomu co byl určený? Díky
vitaminc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 2. 3. 2020 15:59

Protože $$$ ... ostatně co jiného? Když jedna konkrétní tematika nevynáší, tak nabaluješ další a další tak dlouho, dokud z toho není nějakej profit. Pokud ani toto nepomáhá, většinou se management nevýnosného brandu zbaví / sloučí ho s jiným.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dreamer 3. 3. 2020 18:24

Na zive.sk je uz aj politika a je tam aj viac clickbait-u, clankov je tam viac, ale casto "vraj", "udajne", "podla", tiez tam je ekonomika - akcie firmy abc stupla, klesla, potom tv - rozne akcie operatorov, prakticky reklamy v clankoch...
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitaminc 4. 3. 2020 11:58

Určitě stránka s novinkami uvedených na těchto webech, mobilmania, zive, digi atd existovat může, jen mě mrzí, že se to stalo ze živě. Ale chápu, za vším jsou peníze, jen málo kdo má koule, aby udržel standart na vzdory výdělku. Jako například wikipedia, která je stále bez reklam
vitaminc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Geniál 4. 3. 2020 12:01

To je uzavřený okruh -> reklama = adblock = víc clickbaitu = víc adblocku = víc bulváru = víc adblocku.

Snad někdy bude restart až to někdo koupí a vyhází tupý management.
Geniál
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 4. 3. 2020 12:07

To už tu bylo snad 2x (změna majitele) z Cpressu na MF, z MF pak na dnešní CMI. Změna žádná, takže bych se asi moc neradoval.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků