Líbí se vám nové Fórum?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Je lepší nové Diskuzní fórum, nebo staré?
Nové je lepší 82 %  73%  [ 82 ]
Staré se mi líbí víc 28 %  25%  [ 28 ]
Nevidím rozdíl 2 %  1%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 112

Odeslat příspěvekod clone 12. 4. 2005 19:03

Zdar, no som moc rád že ste obliekli do nového celé zive, chodim sem rad a pravidelne a hlavne teraz al mam doma adsl internet a odporucam ho aj znamym(zive)
V poslednych rokoch ste dost pokrocili a som rad ze coraz viacej ludi sem chodi pre rady , sťažovať sa a najdú sa aj taký čo si sem idú vybiť stres z práce. ale predovšetkým si sem pokecať s problémami, a len tak sa vyrozprávať ako dopma manželke:).
Len v profile ste sa pýtaôi na telefón a operátora a nie na poskytovateľa internetu a službu čo je myslím si na škodu ale ináč Vám držím palce v rozvoji fóra ako aj celého žive a napadá ma otázka či budete rozširovať aj Poradňu Zatim diky a majte sa
S pozdravom
Clone
Everyday is a fun day
clone
Junior

Odeslat příspěvekod loldaolda 12. 4. 2005 20:04

Navrh na vylepseni: http://www.simplemachines.org ...
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Junior

Odeslat příspěvekod ozzy2 12. 4. 2005 20:16

Víc se mi líbilo staré.tohle mi nějak moc tahá oči.
ozzy2
Junior

Odeslat příspěvekod IgorK 12. 4. 2005 20:19

je celkom v poho :)
I own all your code - pay me all your money!
IgorK
Junior

Odeslat příspěvekod nojo 12. 4. 2005 20:23

no úplně na pi.
nojo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ozzy2 12. 4. 2005 20:29

Proč se musím znova přihlásit,když už jsem to udělal na hlavní stránce :?: :?: :cry: To se mi fakt nelíbí.
ozzy2
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 12. 4. 2005 20:33

ozzy2 píše:Proč se musím znova přihlásit,když už jsem to udělal na hlavní stránce :?: :?: :cry: To se mi fakt nelíbí.t/quote]

Protoze phpbb ma udelanou autentizaci oddelene, bylo by dost narocne to propojit.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bigdoc 12. 4. 2005 20:50

L-Core píše:Samo že lepší - staré fórum byl pouze neskutečný sfinčík "bez ladu a skladu".

Dotaz ohledně nového fóra:
budou se načítat posty (počet příspěvků uživatelů) jako např. na overclocking fóru? /quote]

Ptal jsem se adminů na mobilmanii (to samé forum) a říkali že jo, že to za čas zavedou
bigdoc
Junior

Odeslat příspěvekod bigdoc 12. 4. 2005 20:51

ozzy2 píše:Víc se mi líbilo staré.tohle mi nějak moc tahá oči. /quote]

Vyber si vzhled, každý je jiný, já jsem to taky trochu ladil. HLavní je, že tohle fórum má řád - snadno najdu, co chci. To staré taky nebylo zlé, ale tohle je profi práce (však ho taky neprogramovali naši .-)
bigdoc
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 12. 4. 2005 20:55

Počítání příspěvků nejspíš nezavedeme; resp. určitě na něm nebude založeno hodnocení uživatelů. Zkušenosti ukazují, že je to velmi neefektivní. Spíš uvažujeme o nějakém známkování podle kvality příspěvků.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod SNlPER 12. 4. 2005 20:56

moc hezké :lol: [/quote]
###( )_( )###
###( 0.0 )###
#(..)( ^.^ )(..)#
###(''')(''')###
SNlPER
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 12. 4. 2005 21:02

Pocet prispevku mate napsan v profilu.
Jinak souhlas, pokud zalozite hodnoceni na postu prispevku, tak to tu bude samy posthunter.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza K. 12. 4. 2005 21:53

clone píše:Zdar, no som moc rád že ste obliekli do nového celé zive, chodim sem rad a pravidelne a hlavne teraz al mam doma adsl internet a odporucam ho aj znamym(zive)
V poslednych rokoch ste dost pokrocili a som rad ze coraz viacej ludi sem chodi pre rady , sťažovať sa a najdú sa aj taký čo si sem idú vybiť stres z práce. ale predovšetkým si sem pokecať s problémami, a len tak sa vyrozprávať ako dopma manželke:).
Len v profile ste sa pýtaôi na telefón a operátora a nie na poskytovateľa internetu a službu čo je myslím si na škodu ale ináč Vám držím palce v rozvoji fóra ako aj celého žive a napadá ma otázka či budete rozširovať aj Poradňu Zatim diky a majte sa
S pozdravom
Clone
Honza K.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hlinik 12. 4. 2005 23:31

Co napsat,když napíšu nelíbí(jak sem hlasoval),operátor zamkne můj příspěvek,když napíšu líbí,tak docela pravda to nebude,tak či tak je to asi nějaké vyčištění staré poradny,no moc se to nepovedlo,asi je to ale síla zvyku!!!
hlinik
Junior

Odeslat příspěvekod Veolw 13. 4. 2005 14:39

Forum je absolutne skvele a moc se mi libi. Jeste by mozna mohlo jit ze kdyz kliknu na nejakou diskuzi na hlavni strance zive tak kdyz me to presmeruje na forum aby se mi forum zobrazilo v tom stylu jaky jsem si zvolil...tzn. treba v mem pripade black styl:)...
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka